Gdyby jednak

„Bo to co w życiu wartościowe, nigdy nie przychodzi łatwo.” 🩷

„Gdyby jednak” to chwytająca za serce książka, autorstwa Rebekki Yarros, która porusza temat miłości, która rodzi się w trudnych okolicznościach. Główni bohaterowie Izzy i Nate spotykają się w dramatycznych sytuacji, kiedy samolot, którym lecą rozbija się nad rzeką Missouri. Od tego momentu, choć ich losy są ze sobą splecione, nie mogą być razem. Ona jest ambitną kobietą, która rozwija swoją karierę polityczną. On jest żołnierzem, który ryzykuje swoje życie biorąc udział w misjach. Dopiero kiedy ona przyjeżdża do Afganistanu jako obserwatorka ONZ, a on ma za zadanie chronić ją przed niebezpieczeństwem, dociera do nich, że nie mogą żyć bez siebie. Czy mimo przeciwności, znajdą sposób by pogodzić swoje marzenia z uczuciami?

Rebecca Yarros pisze z niezwykłą wrażliwością i pasją, tworząc wiarygodną historię z wspaniałymi postaciami. Pokazuje nam, jak ważne są wartości takie jak patriotyzm, odwaga, poświecenie, nadzieja oraz wierność. Nie unikając przy tym też trudnych tematów takich jak wojna, terroryzm, traumy czy straty. Jednak nie skupia się tylko na smutnych aspektach. Pokazuje jak ważną rolę ogrywa wsparcie i zaufanie w pokonywaniu życiowych przeszkód oraz to, że czasami warto dać miłości drugą szansę.

Tej książce nie brakuje niczego! Mamy tutaj emocjonalny rollercoaster, gdy przeżywamy miłosne wzloty i upadki bohaterów. Dawkę humoru, napięcia i romantyzmu, w dialogach i gestach postaci, oraz historię od której trudno się oderwać ❤🔥.

„Gdyby jednak” to poruszająca książka, która z pewnością spodoba się fanom romansów z nutką dramatu i przygody. To piękna opowieść o miłości, która nie poddaje się losowi, ale walczy o swoje szczęście. Wzrusza, inspiruje, zapada w pamięć i zostawia ślad w sercu. Musicie ją przeczytać! A ja o dziś biorę książki Autorki w ciemno! 🥹🩷👌🏻

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od @wydawnictwohype @wydawnictwofilia (współpraca reklamowa) 🩷.

Informacje dodatkowe o Gdyby jednak:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2024-02-07
Tytuł oryginału: In the Likely Event
Dodał/a opinię: burgundowezycie

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Gdyby jednak

Kup książkę Gdyby jednak

Ku niebu
Rebecca Yarros0
Okładka ksiązki - Ku niebu

Tom 2 serii Odważmy się kochać wysoko ocenianej przez czytelniczki Goodreads Życie jest zbyt krótkie, by nie poszybować ku niebu… Dwudziestoletnia...

Fourth Wing. Czwarte Skrzydło
Rebecca Yarros0
Okładka ksiązki - Fourth Wing. Czwarte Skrzydło

Smok bez swojego jeźdźca cierpi. Jeździec bez swojego smoka ginie. (Artykuł Pierwszy, Ustęp Pierwszy, Kodeks Jeźdźców Smoków) Oto brutalny, elitarny świat...