Geek friend

💖Recenzja patronacka przedpremierowa💖

Współpraca reklamowa z @wydawnictwoniezwykle

Premiera 03.05.2023 r.

„Geek Friend #1” – Julia Gaj

Na dzisiejszym rynku wydawniczym jest dużo krwawych historii mafijnych więc „Geek Friend” będzie miłą odskocznią od tego. Wrócicie do czasów szkoły, pierwszych przyjaźni, miłości, skradanych pocałunków.

Poppy ma plan na siebie. Pragnie studiować na najlepszym uniwersytecie. Dąży do tego poprzez naukę i wiele innych rzeczy. Przy czym zaniedbuje znajomych, ale na szczęście udaje się jej znaleźć kilka chwil. Jako młoda osoba jeszcze dokładnie nie rozumie swoich uczuć i nie jest pewna tego co czuje. A gdy wszystko do niej dochodzi to nie wie co powinna zrobić. Poppy to taka dziewczyna z którą da się natychmiast zaprzyjaźnić, a jej zamiłowanie do literatury jest bardzo nieoczekiwane.

Dylan to kapitan szkolnej drużyny, który swój talent pragnie dalej rozwijać. Ma wszystko o czym marzą nastoletni chłopcy. Urodę, talent, dziewczyny, przyjaciół i wspaniałą rodzinę. Uwielbia swoją przyjaciółkę i jestem w stanie zrobić dla niej wszystko. Czasem ma wrażenie, że tylko ona go rozumie. Dlatego gdy do serca dochodzi głos rozumu, jest zdezorientowany i nie wie jak ma to wszystko rozwiązać.

Najlepsi przyjaciele (prawie) od zawsze. Spędzają każdą chwilę razem, rozumieją się bez słów, uwielbiają się ze sobą droczyć, chociaż Poppy często ma dosyć zachowania Dylana. Widać, że tych dwoję stworzyło piękne fundamenty, ale czy będą na tyle trwałe aby wybudować ściany ? Autorka pięknie ukazała to co się między nimi stworzyło, a potem przerodziło w coś więcej. W sumie można powiedzieć, że nawet nie wiadomo kiedy to się stało, bo tych dwoje już i tak było blisko.

Lekka i przyjemna historia, która pozwala na wrócenie do starych czasów. Pozwala na oderwanie się od ciężkich i mrocznych historii. A gdy autorka ma takie swobodne pióro, to czytanie sprawia samą przyjemność. Gdy czytałam to nawet nie wiedziałam kiedy a już byłam na ostatnim rozdziale. Ci bohaterowie oprócz uroczej przyjaźni dają dawkę zabawy, bo ich droczenie i kłótnie, często dziecinne to są zabawne.
Miło było wrócić do tej historii, którą dawno temu poznałam na Wattpad. Zakochałam się w niej wtedy, a teraz moje zauroczenie zostało odtworzone. Bardzo Ci dziękuję.
10/10❤️❤️

Informacje dodatkowe o Geek friend:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-05-03
ISBN: 9788383206073
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Zobacz opinie o książce Geek friend

Kup książkę Geek friend

Geek Friend 2
Julia Gaj0
Okładka ksiązki - Geek Friend 2

Kontynuacja historii bohaterów serii „Geek”. Poppy Pole miała sprecyzowany plan na życie. Chciała ukończyć studia na wymarzonej uczelni, zdobyć...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;