Gondolierka. La sonata di ferro.

Tytuł: "Gondolierka"
Autor: Agata Grabowska
Data premiery: 12.04.2023r.
Wydawnictwo: Novae Res

Zachęcona recenzją i polecajką od Uleńki @dziecko_z_zielonego_garnizonu wzięłam do swych rąk "Gondolierkę" Agaty Grabowskiej.
I...
Odbyłam malowniczą podróż do Wenecji... Kiedy ją czytałam... niemalże czułam się jakbym tam była!
Chociaż muszę się przyznać, że początkowo ciężko było mi się w nią wgryźć. Było dużo opisów, a ja tak średnio za tym przepadam 🙈
Ale wracając...
Poznamy Fabiolę i Alastore'a. To z nimi odbyłam tę piękną przygodę.
Ona i On - przyjaciele od dzieciństwa. Znają się na wylot, powierzają sobie tajemnice, przebywają ze sobą... I pewnego dnia okazuje się, że Fabiola nie zauważyła w przeszłości ważnej rzeczy u swojego przyjaciela... zaczął chudnąć... Nie widziała żeby jadł... Co się z nim działo?
Dlaczego o tym, że coś z nim nie tak dowiaduje się od jego koleżanki z pracy? Jak mogła tego nie zauważyć?
Zatrzymam się na chwilę - sama się dziwiłam, że dziewczyna nie widziała, że Alastore jest poważnie chory...Może w natłoku tych wszystkich wydarzeń po prostu jej to umknęło?
Może my też czasami nie widzimy u drugiej osoby, że coś poważnego się z nią dzieje, chociaż z nią mieszkamy albo przebywamy na codzień?
Czasami tak bywa...
Poza tym marzeniem Fabioli było posiadanie własnej łódki. Czy udało jej się spełnić marzenie?💙
Książka zrobiła na mnie wrażenie. Rozwijające się uczucie, choroba, przyjaźń i to wszystko wplecione w krajobraz Wenecji - naprawdę czytało się przyjemnie! Pomimo moich początkowych odczuć 😁
Także...
Jeżeli chcecie odbyć podróż do tej pięknej miejscowości - polecam!
Poznacie nawet kilka nowych słow- za to też ogromny plus 🫶

Informacje dodatkowe o Gondolierka. La sonata di ferro.:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2023-04-12
Dodał/a opinię: Aneta Binkowska

Zobacz opinie o książce Gondolierka. La sonata di ferro.

Kup książkę Gondolierka. La sonata di ferro.

Kretyńska komedia
Agata Grabowska0
Okładka ksiązki - Kretyńska komedia

Julia wraz z wujaszkiem Giuseppe mieszka w samym sercu Wenecji. Wiedzie w miarę normalne życie aż do dnia, w którym niespodziewanie odwiedza ją istota...

Inuka. Wiedźma z północy
Agata Grabowska0
Okładka ksiązki - Inuka. Wiedźma z północy

Jak wiele człowiek jest w stanie poświęcić, aby zyskać dar nieśmiertelności? Marco wypełnia misję, zleconą mu przez Inukę. Musi zebrać wystarczającą ilość...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;