Gorzki smak marzeń

Tom 2 cyklu Słodki smak marzeń

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Jaguar miałam możliwość zapoznania się z kolejnym tomem historii Laury i Igora. Albowiem GORZKI SMAK MARZEŃ jest bezpośrednią kontynuacją powieści SŁODKIEGO SMAKU MARZEŃ. Zalecam, aby czytać te pozycja po kolei, bo jak pamiętacie pierwsza cześć skończyła się w decydującym momencie!

Laura Kosińska zmaga się z dramatem jaki ją ogarną. Śmierć ukochanej osoby była dla niej ogromnym ciosem… na domiar wszystkiego na jej drodze staje nastolatka Nicole, która twierdzi że jest córką narzeczonego kobiety.
Czy dziewczyna mówi prawdę? Czy Laura jej uwierzy?

GORZKI SMAK MARZEŃ to emocjonująca powieść, która porusza bardzo ważne tematy. Bo niekiedy aby zagłuszyć smutek i żal bardzo często sięgamy po alkohol albo co gorsza wybieramy śmierć.

Byłam ogromnie ciekawa, czym tym razem autorka mnie zaskoczy. Liczyłam na duże emocje i nie przeliczyłam się! Pisarka serwuje nam burzę wszelkich uczuć. Odczuwamy razem z Laurą ból po stracie i zmagamy się z jej problemami. Całe szczęście, że przy Laurze czuwali oddani przyjaciele, wspierający ją i na których mogła liczyć. Tacy przyjaciele to skarb!

Autorka również wyjaśnia nam głuche telefony dręczące Igora. Stała za nimi Nicole, która w tak młodym wieku próbuje walczyć o lepsze jutro. Czy razem z Laurą będą umiały przełknąć groszki smak marzeń?

Na pozór można by było sadzić, że ta powieść będzie smutna, ale na przekór, jednak daje nadzieję. Ukazuje, że za ciężkimi chmurami skrywa się słońce. Mam nadzieję, że autorka jeszcze opowie nam o Laurze.

Informacje dodatkowe o Gorzki smak marzeń:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2021-10-06
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Gorzki smak marzeń

Kup książkę Gorzki smak marzeń

W objęciach nazisty
Aneta Krasińska0
Okładka ksiązki - W objęciach nazisty

Poruszająca opowieść o odwadze i determinacji w dążeniu do realizacji marzeń. Maj 1939 roku. W Wolnym Mieście Gdańsku szerzy się propaganda niemiecka...

Matylda. Droga ku przyszłości
Aneta Krasińska0
Okładka ksiązki - Matylda. Droga ku przyszłości

Łódź okresu międzywojennego to mozaika społeczna złożona z czterech narodowości. Polacy mieszkają obok Żydów, Niemców i Rosjan. Koegzystencja tak różnych...