Gra

Mam tutaj nie lada przygodę pełną wrażeń więc jeśli lubicie czytać thrillery psychologiczne to zajrzyjcie do "Gry", gdzie otoczy Was gęsty i mroczny las.
Poznajemy sześcioro uczestników,  którzy spotykają się w lesie, by zagrać w tajemniczą grę. Na pierwszy rzut oka nic ich nie łączy.  Każdy z nich chce przeżyć przygodę, dlatego decydują się na grę w podchody. Chcąc rozwiązać zagadki, które ktoś dla nich przygotował nie wiedzą, że ta gra zamieni się w walkę o przetrwanie.
Kto za tym stoi i jak zakończy się ta gra?
Sprawdźcie sami biorąc udział tej tajemniczej grze.

To moje pierwsze spotkanie z tą autorką i uważam je za bardzo udane.  Autorka zapewniła mi świetną zabawę, mnóstwo emocji i wrażeń. Genialna, intrygująca i wciągająca fabuła. Idealnie wykreowani psychologicznie bohaterowie,  którzy ukrywają różne  tajemnice. Miałam okazję poznać każdego z nich oraz zrozumieć ich postępowanie.  Autorka genialnie buduje napięcie,  manipuluje czytelnikiem i miesza w głowach podsuwając mylne tropy, siejąc zamęt.
Do samego końca nie wiadomo komu można zaufać,  bo jak okazuje się każdy kłamie i coś ukrywa.
Cały czas czułam nutkę niepokoju, , bo akcja w lesie przyprawia o dreszcze, a wyobraźnia mocno pracuje.
Nie ma mowy o nudzie,  bo niesamowite zwroty akcji zapewniały mi rozrywkę na wysokim poziomie.
Zakończenie wbiło mnie w fotel i zaskoczyło. Spodobał mi się styl autorki i chętnie sięgnę po jej następne historie.
Idealna książka dla fanów mrocznych klimatów i poszukiwaczy mocnych wrażeń.
Rewelacja! Jestem zadowolona z lektury.
Polecam gorąco!

Kup książkę Gra

Kara
Sara Antczak0
Okładka ksiązki - Kara

Kara tu i teraz czy kara bez końca? Czwórka przyjaciół przyjeżdża na popularny festiwal muzyczny. Chcą odreagować traumatyczne wydarzenia z przeszłości...

Lina
Sara Antczak0
Okładka ksiązki - Lina

,,Ludzie zawsze pytają, dlaczego to robię. Dlaczego, dlaczego, dlaczego? Odpowiadam zawsze tak samo. Jeśli musisz pytać, nie jesteś gotowy, żeby poznać...