Gra

„Obserwowaliśmy Cię od dawna. Tak, właśnie Ciebie. Wiemy gdzie pracujesz, jak spędzasz czas, co się dzieje w Twoim domu. Nie znasz nas, ale my znamy Ciebie. Kiedyś każdy z nas był taki jak Ty.”

Sześcioro obcych sobie ludzi zostaje zaproszonych do gry w podchody. Wszystko ma się odbyć na terenie Puszczy Posoczyńskiej. Niby nic nadzwyczajnego, z pozoru normalna terenowa gra. Dwie drużyny Partyzanci czyli założyciele podchodów oraz Zwiadowcy, czyli osoby, które zostały zaproszone.

Mają podążać za czerwonymi strzałkami. Każdy z nich posiadają inną umiejętność, która będzie przydatna przy wykonywaniu zadań, które czekają na nich w skrzynkach.

Trzech mężczyzn: Aleks, Daniel i Tymon oraz trzy kobiety: Lana, Marika i Wiktoria. To właśnie ta ostatnia w grze zastępuje swoją przyjaciółkę i chce odkryć czy siostra przyjaciółki, która zniknęła rok temu nie żyje. Jest dziennikarką. Chce poznać co tak naprawdę stało się z Julią i zasłynąć z niezłym reportażem, jeśli odkryje prawdę.

Każde z nich prowadziło normalne życie. Jedni mieli gorsze dzieciństwo, ktoś inny był poddawany przemocy domowej. I już wiadomo, że w lesie nie znaleźli się przypadkiem. Każde z nich skrywa tajemnice, które będą odkrywane.

Czy uda im się wyjść cało?

Zostaną poddani niejednej próbie. Będą chcieli się rozdzielić, ale w ostateczności do samego końca będą jednością. Doba, w której tak wiele się wydarzy.

Budowanie napięcia autorce przychodzi z taką łatwością. Nie wiadomo czego możemy się spodziewać. I choć wydaje się nam, że wiemy jak potoczą się losy graczy, to autorka na końcu sprawia, że wszystkie nasze domysły się nie potwierdzają.

Wciąga od samego początku. Poznajemy historię każdego uczestnika. Czy mimo to będzie nam łatwiej zrozumieć dlaczego poddali się manipulacji i nie mieli siły na dalszą walkę.

Pamiętajcie z puszczy nie ma już ucieczki… Ale czy aby na pewno?
Całość dla mnie to totalny rollercoaster. Będę polecać tą książkę każdemu, kto lubi tajemniczość, rozwiązywanie zagadek oraz budujące napięcie. Nic tu nie jest oczywiste. Brawa dla Sary Antczak za stworzenie niesamowitej historii. Polecam bardzo!

Informacje dodatkowe o Gra:

Kup książkę Gra

Lina
Sara Antczak0
Okładka ksiązki - Lina

,,Ludzie zawsze pytają, dlaczego to robię. Dlaczego, dlaczego, dlaczego? Odpowiadam zawsze tak samo. Jeśli musisz pytać, nie jesteś gotowy, żeby poznać...

Kara
Sara Antczak0
Okładka ksiązki - Kara

Kara tu i teraz czy kara bez końca? Czwórka przyjaciół przyjeżdża na popularny festiwal muzyczny. Chcą odreagować traumatyczne wydarzenia z przeszłości...