Grubsza sprawa

„-Podobno nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko takie,na które potrzeba więcej czas-powiedziała poważnie Stanisława-Ale są też wyjątki.
Chyba dziesięć razy próbowałam zrobić prawo jazdy i nie dałam rady.To po prostu nie jest dla mnie!”

📖W Wągrowcu podczas biegania Mateusz odnajduje nogi z butami.Od tej chwili nikt w miejscowości nie może czuć się bezpiecznie,ponieważ morderca nie pozwala o sobie zalomnieć.Do rozwikłania zagadki-oprócz policji-wkracza #walecznababcia -Stanisława dla której zagadki to błachostki.
Kim okaże się morderca i kto pomoże go złapać?

👌Walecznej babci Stanisławy nigdy nie mam dość!
Ponownie spędziłam z nią i innymi bohaterami niezapomniany wieczór.Razem z nimi śmiałam się,byłam przerażona a nawet miałam ciarki na skórze,gdy pojawiały się kolejne nogi.

👌 Powieść jest mieszanką kryminału z komedią.Możemy razem z policjantami,Stanisława i innymi postaciami odkrywać tajemnicze zjawiska pojawiające się w Wągrowcu.Razem z nimi dedukowałam i myślałam kto okaże się mordercą.Śledztwo policyjne doprowadzało do odkrywania nowych rzeczy a działania babci Stanisławy przybliżały do odkrycia prawdy.
Połączenie duetu: policja+seniorka dały idealny duet,który dopełniał się idealnie

👌 Oprócz śledztwa możemy towarzyszyć w niedzielnych obiadach Stanisławy i jej rodziny.Jest zabawnie,komicznie i śmiesznie…Potrafiła postawić na swoje,by wyjść cało z każdej opresji.
Gwarantuje,że wielokrotnie wybuchniecie śmiechem dzięki towarzyszeniu podczas akcji w których główną rolę gra Stanisława!
Tego nie da się opowiedzieć-to trzeba przeczytać i poznać samemu!

👌 Dobra komedia kryminalna cechuje dobrą fabułę kryminalną z zabawnymi postaciami.W tej powieści odnajdujemy to wszystko.Dzięki temu historia na długo zostanie w pamięci.
Ja ją gorąco polecam

Informacje dodatkowe o Grubsza sprawa:

Wydawnictwo: Magia Słów
Data wydania: 2024-02-07
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Grubsza sprawa

Kup książkę Grubsza sprawa

Wsiąść do pociągu
Monika Konefelt0
Okładka ksiązki - Wsiąść do pociągu

Wsiąść do pociągu… i już każdy nuci piosenkę o zielonym kamyku! Perfekcja czasami zabija radość życia. Anna od urodzenia była chodzącą doskonałością...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska