Grzeszne intencje

"Grzeszne intencje" K.C. Hiddenstorm to drugi tom serii "Nieczyste zagrania".

Judith zostaje porwana. Ethan staje przed wyborem szukać dziewczyny czy dokończyć swój plan. W ten odbiera telefon od nieznajomego. Bohater rusza na ratunek dziewczynie, tylko problem w tym, że nie wie gdzie ona jest. Po kolejnej rozmowie bohaterka zdradza miejsce pobytu, lecz nie wie, że ściąga ukochanego w zasadzkę.

Jak to się skończy ? Czy bohaterowie wyjdą z tego cało ? Kim jest tajemniczy, pozbawiony uczuć porywacz ?

Gdy czytałam tą książkę, miałam ciarki na całym ciele ale nie ze strachu, raczej z ekscytacji.😍

Karina tak pisze swoje powieści, że mam wrażenie, jakbym tam była i stała z boku, jako obserwator.

Cała ta historia to trzymający w napięciu, pełen akcji romans mafijny. Autorka z rozdziału na rozdział wrzuca czytelnika w wir wybuchowych, niebezpiecznych sytuacji i zdarzeń, w gorące sceny erotyczne, zabawne i nasiąknięte testosteronem dialogi bohaterów oraz poznamy dwie nowe postacie, które nieźle tu namieszają.

Thomas i Alyssa, bo o nich tu mowa, to bohaterzy, którzy nie są do końca normalni. Diamentalne różnią się od głównych bohaterów, co czyni ich w moich oczach bardzo oryginalnymi postaciami.

Co ich wyróżnia ? O tym musicie przekonać się sami 😘

Ja oszalałam na punkcie Thomasa i już nie mogę się doczekać kolejnego tomu, który swoją premierę będzie miał 25.05.2022 ♥️♥️♥️

Ja serdecznie i gorąco polecam ♥️♥️♥️

Informacje dodatkowe o Grzeszne intencje:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-03-02
ISBN: 9788328720657
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Grzeszne intencje

Kup książkę Grzeszne intencje

Kłam­stwem by­ło­by po­wie­dzieć, że dzię­ki niej sta­wał się lep­szy – wszak­że czar­nej duszy nie da się wy­bie­lić, zwłasz­cza jeśli się nie chce –ale cho­dzi­ło oto, że ona go… spa­ja­ła. Tak po pro­stu. Była wol­no­ścią bez sa­mot­no­ści, uko­je­niem.

Gangsterzy. Nowa krew
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Gangsterzy. Nowa krew

Przeszłość lubi wracać. Tak samo jak kłopoty. W środku nocy Ryan Taylor odbiera telefon. Jego młodszy brat, z którym od lat nie miał kontaktu, jest...

Gangsterzy. Nowa rozgrywka
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Gangsterzy. Nowa rozgrywka

Wyczekiwana kontynuacja historii Ryana i Evy. Mafijne porachunki, groźni mężczyźni, niebezpieczny romans, walka na śmierć i życie! Eva Nolan zrobi...