Grzeszne intencje

🔥RECENZJA PRZEDPREMIEROWA🔥

„Kłamstwem byłoby powiedzieć, że dzięki niej stawał się lepszy-wszakże czarnej duszy nie da się wybielić,zwłaszcza jeśli się nie chce-ale chodziło o to,że ona go…spajała.Tak po prostu.Była wolnością bez samotności,ukojeniem”

Moment,w którym Ethan orientuje się,że Judith została porwana,uświadamia mu, że dla niej jest w stanie zrobić wszystko.
Judith natomiast orientując się w jak beznadziejnej sytuacji się znalazła,z jednej strony,marzy o tym,by Blacmore ją ocalił,a z drugiej chciałby ocalić jego,a jednym wyjściem prawdopodobnie by było to,by wcale jej nie szukał.
Ethan,szukając jak najszybszego wyjścia z sytuacji,nie wacha się przekraczać własnych granic,a wpadając na równie seksowną co niezrównoważoną Alyssę, ulega chwilowemu zapomnieniu.Judith w tym samym czasie,w jakiś chory,ale i nieświadomy sposób zaczyna fascynować się swoim porywaczem. Jego nienaganne maniery i angielski akcent,nie pasują zupełnie do tego co ma w oczach,a raczej tego czego właściwie w nich brak.Przeżywamy z bohaterami rozterki i próby wyjścia z tej sytuacji,które wydają się być beznadziejne.Do momentu,w którym Ethanowi udaje się do niej dotrzeć,ale wtedy cała sytuacja zmienia się diametralnie,a ciąg dalszych zaskakujących wydarzeń jej początkiem całkiem nowej,można powiedzieć konfiguracji sił i wyznaczonych celów.
Ale tak na prawdę wciąż istnieje więcej zagadek,niż odpowiedzi,a przez niebezpieczeństwo czyhające zewsząd do końca trzyma nas w napięciu.

Autorka znowu zabiera nas na emocjonalny rollercoaster.Ilość zaskakujący zwrotów akcji,oraz tak bardzo pikantnych momentów powoduje, że ta książka jest taka ogniście gorąca.

Szczególnie taki jeden bardzo bardzo grzeszny moment,który nieźle podnosi ciśnienie i powoduje,że same chcemy znaleźć się na miejscu Judith (no może zmieniając samą zatrważającą końcóweczkę).

Gorąco polecam i już teraz nie mogę doczekać się kolejnej części 🔥🔥🔥

Za egzemplarz do recenzji dziękuje autorce i wydawnictwu❤

Informacje dodatkowe o Grzeszne intencje:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-03-02
ISBN: 9788328720657
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Grzeszne intencje

Kup książkę Grzeszne intencje

Kłam­stwem by­ło­by po­wie­dzieć, że dzię­ki niej sta­wał się lep­szy – wszak­że czar­nej duszy nie da się wy­bie­lić, zwłasz­cza jeśli się nie chce –ale cho­dzi­ło oto, że ona go… spa­ja­ła. Tak po pro­stu. Była wol­no­ścią bez sa­mot­no­ści, uko­je­niem.

Gangsterzy. Nowa krew
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Gangsterzy. Nowa krew

Przeszłość lubi wracać. Tak samo jak kłopoty. W środku nocy Ryan Taylor odbiera telefon. Jego młodszy brat, z którym od lat nie miał kontaktu, jest...

Złe decyzje
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Złe decyzje

Miłość, namiętność, tajemnica i pożądanie! Poznajcie Violet! Violet Nicholls nie jest szczęśliwa w małżeństwie. I nie chodzi już tylko o bycie ignorowaną...