Grzeszne intencje

Long Island odkrywa, że Judith znika. Już wkrótce okazuje się, że została porwana. Ethan nie waha się ani chwili, gdy odkrywa, kto za tym stoi. Za wszelką cenę pragnie uwolnić kobietę, która skradła nie tylko jego myśli, lecz również i serce. W wyprawie po ukochaną będzie musiał zmierzyć się z pokusą, między innymi z Alyssą Truman.
   Czy Ethan ulegnie? Czy mężczyzna znajdzie Judith? Co tym razem jest stawką?

Pierwszy tom serii pochłonęłam na raz. Był zdecydowanie bardziej romantyczny. Tak jak podkreśliła tutaj autorka w posłowiu, była bardziej podobna do historii Kopciuszka. Bardzo mi się podobała. Zarówno wątki, jak i bohaterowie oraz ich zachowanie.
   Tom drugi autorka określiła, również w posłowiu, jako sensacyjny. Jako porównanie do filmów akcji z lat 90-tych.
   I tutaj zgadzam się w stu procentach.
   Zdecydowanie akcja zmieniła się na sensacyjną. Działo się bardzo dużo. Było bardzo gwałtownie, bardzo gorąco i bardzo niebezpiecznie. Kule latały, pościgi trwały, tropienie zwierzyny dostarczało adrenaliny o napędzało motor. Cała kwintesencja tamtych lat. Była bardzo dobrze prowadzona, choć osobiście nie po drodze mi z filmami z tamtych lat.
   Właśnie dlatego nie do końca się tutaj odnalazłam. Czytałam bardzo fajnie rozwijające się wątki. Czytałam o śmiałych scenach uniesień. Czytałam o akcji pełnej wybuchów. I wszystko właśnie było bardzo dobre, ale niestety nie w moim guście.
    Aczkolwiek nie mówię nie trzeciej części, szczególnie że ma obejmować wspomnianą na samym początku Alyssę i pewnego męskiego osobnika w, który w tej części troszkę napsuł mi nerwów swoim zachowaniem.
   Zacieram łapki i mimo wszystko zachęcam do czytania "Grzesznych intencji".

Współpraca Wydawnictwo Muza S.A.

Informacje dodatkowe o Grzeszne intencje:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-03-02
ISBN: 9788328720657
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Grzeszne intencje

Kup książkę Grzeszne intencje

Kłam­stwem by­ło­by po­wie­dzieć, że dzię­ki niej sta­wał się lep­szy – wszak­że czar­nej duszy nie da się wy­bie­lić, zwłasz­cza jeśli się nie chce –ale cho­dzi­ło oto, że ona go… spa­ja­ła. Tak po pro­stu. Była wol­no­ścią bez sa­mot­no­ści, uko­je­niem.

Gangsterzy
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Gangsterzy

Prawdziwy mafijny romans dopiero się zaczyna. Ryan Taylor jest pracownikiem i jednocześnie prawą ręką szefa mafii, właściciela nocnego klubu, Nieskończoności...

Odwet. Zemsta mafii
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Odwet. Zemsta mafii

Michael Wright jest byłym komandosem, obecnie na usługach mafii. Często wraca do wspomnienia o Dziewczynie w Czerwonej Sukience, którą znał gdy...