Grzeszne Święta

Gdy w świątecznej atmosferze towarzyszącej występującym u boku bohaterów w zbiorze dziesięciu opowiadań pt. '' Grzeszne święta'' autorstwa następujących autorek Marty W. Staniszewskiej, K.N. Haner, Agaty Suchockiej, Anny Bellon, Anny Szafrańska, Pauliny Świst, Agnieszki Siepielskiej, J.B. Grajdy, Anny Wolf, Kingi Litkowiec poznajemy ich, w różnych sytuacjach, kiedy muszą to podjąć ważne życiowe decyzje, które nie są dla nich łatwe.

Czytając, każde z tych opowiadań odnosiłam wrażenie, że mogłabym się zaprzyjaźnić z bohaterami, gdybym spotkała ich na swojej drodze tak niespodziewanie.

Myślę, że bardzo bym się ucieszyła, widząc ich realnie, a przeprowadzone z nimi rozmowy pewnie byłyby ciekawe, gdyż oni sami w sobie są bardzo interesujący.

Moim zdaniem autorki tychże przedstawionych opowiadań potrafią zaskoczyć pozytywnie Czytelnika tym, że zapraszają go do niezwykłego świata magii świątecznej, który to osobiście im się udziela, gdyż zamieściły one praktyczne przepisy na świąteczne przysmaki, którymi uwielbiamy się zajadać nimi w trakcie rodzinnych spotkań przy pięknie zastawionym świątecznym stole.

Osobiście uważam, że jest to bardzo dobry pomysł, gdyż można było poznać ich również kulinarny warsztat, który towarzyszy im w trakcie przygotowań do świąt, które są tak bliskie wielu z nas.

Ciekawostką największą, gdy czyta, się tego rodzaju opowiadania jest to, że są one napisane językiem zrozumiałym, zawierają one przemyślane treści, dialogi występujące pomiędzy bohaterami również mi się podobały oraz nie byłoby tego całego uroku, gdyby nie zamieszczona była w nich ogromna dawka niezwykłej dawki tajemniczości, które do samego końca nawet ja nie mogłam rozszyfrować.

Tekst zamieszczony w tymże zbiorze dziesięciu opowiadań został trafnie dobrany z użyciem odpowiedniej czcionki, a to dodatkowo ułatwia jego czytanie.

Wydawnictwu Akurat dziękuję za podarowanie mi do zrecenzowania zbioru dziesięciu opowiadań pt. '' Grzeszne święta'' autorstwa następujących autorek Marty W. Staniszewskiej, K.N. Haner, Agaty Suchockiej, Anny Bellon, Anny Szafrańska, Pauliny Świst, Agnieszki Siepielskiej, J.B. Grajdy, Anny Wolf, Kingi Litkowiec.

Polecam przeczytać tę książkę.

Informacje dodatkowe o Grzeszne Święta:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2020-10-28
Dodał/a opinię: Emilly26

Tagi: Proza erotyczna bóg

Zobacz opinie o książce Grzeszne Święta

Kup książkę Grzeszne Święta

Krytyka sprawia, że albo się poddajesz, albo podnosisz się z kolan i z determinacją przesz do przodu.

Gdy nadarza się okazja, łap ją, a dopiero później myśl. Albo nie myśl wcale. Zbyt dużo myślenia szkodzi...

Słodki Obłęd
Anna Bellon0
Okładka ksiązki - Słodki Obłęd

Miłość zaczyna się... w cukierniPowieść z nurtu young adult, romantyczna historia ze stratą w tleNie jest łatwo wrócić do życia po wielkiej tragedii. Weronika...

California Boy
Anna Bellon 0
Okładka ksiązki - California Boy

Autorka bestsellera "Uratuj Mnie" powraca z historią przepełnioną emocjami i pasją! Danny od zawsze miał tylko jeden cel: dostać się do NHL. Kiedy przeprowadza...