Grzeszne Święta

🎁🎄❄RECENZJA❄🎄🎁
Tytuł : „Grzeszne Święta”
🎅🏼Zbiór Gorących Opowiadań na Zimowe Wieczory🎅🏼
Dziś przychodzę do Was z recenzją dziecięciu grzesznych opowiadań napisanych przez dziesięć wspaniałych polskich autorek.
Rozpoczynając od uroczego, pełnego miłości i całkowicie zaskakującego opowiadania o zawirowanym związku Michała i Ki ( poważnie 😜 końcówka mnie zaskoczyła ) autorstwa Agaty Suchockiej ❄, pełnego złości, namiętności,pasji, niepohamowanego i niespodziewanego uczucia pomiędzy Wiki i Mateuszem opowiadania J.B.Grajda „Druga Szansa” ❄, jakże niesamowita i wzruszająca historia Stelli i Mikołaja trochę romantyczna, szalenie ciepła i pełna miłości „Lista Niegrzecznych” Marty W. Staniszewskiej ❄opowiadanie w stylu Hate/Love, gdzie szczerze nie tolerujący się Rose i Jason’a muszą spędzić święta razem i polubić się co nawet udaje się, dzięki zgrai bardzo wesołych i postrzelonych staruszków o uroczym tytule „Świąteczne Przepychanki” Anny Wolf❄ Bardzo seksowne i gangsterskie opowiadanie o uciekającej przed swoim życiem (i nie tylko )Naomi i bardzo tajemniczo, niebezpiecznym Damianie „Zabójcza Pomyłka„ Kingi Litkowiec ❄ historia dwojga przyjaciół Michaliny i Patryka , którym nie udało się powstrzymać niezaprzeczalnej chemii, ociekająca sexem, dreszczykiem niebezpieczeństwa oraz zaskakującym zakończeniem „BIESz/iCZADY” Pauliny Świst ❄ekskluzywnie smakowita i gorąco seksowna historia Tosi i Damiana ❄ „Miłość o smaku ganache” Anny Bellon❄ zabawna niegrzeczna i niezła w skutkach historia Magdy i Kamila „Kurier zawsze puka dwa razy K.N.Haner ❄ gorące i pełne, sexu, ale i kłamstw opowiadanie o nieidealnym początku Poli i Jakuba vel Aleksandra „Idealne Święta” Agnieszki Siepielskiej.

Każde z opowiadań ma w sobie świąteczną magię, gorące, seksowne i emocjonujące momenty, humorystyczne wątki do pełni szczęścia, na końcu każdej historii mamy świątecznie smakowite przepisy oraz życzenia od każdej autorki.
Polecam otulić się ciepłym kocykiem, nalać sobie kieliszek czerwonego wina i delektować się tymi grzesznymi opowiadaniami, a gdyby tak rozwinąć te wszystkie historie - mielibyśmy dziesięć niesamowicie fascynujących książek 🤩

Informacje dodatkowe o Grzeszne Święta:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2020-10-28
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Proza erotyczna bóg

Zobacz opinie o książce Grzeszne Święta

Kup książkę Grzeszne Święta

Krytyka sprawia, że albo się poddajesz, albo podnosisz się z kolan i z determinacją przesz do przodu.

Nie zapomnij mnie
Anna Bellon0
Okładka ksiązki - Nie zapomnij mnie

The Last Regret są na szczycie: wyprzedana trasa koncertowa, nominacje do Grammy, uwielbienie fanów, świetna zabawa z paczką najlepszych przyjaciół...

Zaufaj mi
Anna Bellon0
Okładka ksiązki - Zaufaj mi

Najpiękniejsze rzeczy przydarzają się nam, gdy zupełnie się ich nie spodziewamyMiles rozstał się z dziewczyną, kiedy The Last Regret było u szczytu sławy...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;