Happy Ever After

Tom 2 cyklu Fairy Tales

Dalsze losy Majki i Kajetana z „Once upon a time”
Majka będzie musiała pogodzić się ze sława Kajetana lub odejść.
Czy ich związek znajdzie szczęśliwe zakończenie pomimo osób,które będą chcieć im zaszkodzić?

Kontynuacja historii bohaterów dostarcza wielu wydarzeń i emocji,które czyta się z zapartym tchem.Wraz z bohaterami towarzyszymi podczas podejmowania decyzji życiowych.Są one niezwykle ważne,ponieważ będą decydować o ich przyszłości.Postać Kajetana i jego postawa bardzo mi odpowiadała.Widziałam w jego zachowaniu dorosłość i dojrzałość.Potrafi wreszcie sam podjąć rozważne decyzje dotyczace jego życia.
Autorka w pewnym momencie zaintrygowała mnie postępującymi zdarzeniami.Wzrastały moje obawy o sukces wspólnej relacji postaci.

W tej części dostrzegamy bohaterów,którzy muszą zmierzać się z przeciwnościami losu,opieka drugiej osoby,intrygi w celu własnych korzyści,dorosłość i wspomnienia z przeszłości.Dzięki temu możemy razem z bogaterami przeżywać ich przyjemności,cierpienie i strach o zdrowie.

Książkę czyta się z zapartym tchem.Dlatego gorąco polecam wam ją i oczekuje na kolejny tom

Informacje dodatkowe o Happy Ever After:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2023-05-17
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży

Zobacz opinie o książce Happy Ever After

Kup książkę Happy Ever After

Przeklinam nas
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Przeklinam nas

Bianca przeprowadza się wraz z rodziną do małej miejscowości w Saint Louis. Wkrótce ma zacząć naukę w nowej szkole. Zachowuje się jak córka idealna. I...

Far Far Away
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Far Far Away

Wszystko zaczęło się od skradzionego pocałunku. Jednak w tym przypadku nie było mowy o szczęśliwym zakończeniu, gdyż obiekt westchnień zdawał się tego...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska