Heart stopper

Tom 1 cyklu Buntownicy z Rushmore

🔥🔥🔥Recenzja🔥🔥🔥

Premiera 25.08.2021

"Heart Stopper" - Michelle Hercules

Kiedy dwoje niedowidzących się ludzi zamieszka z sobą może to oznaczać niepohamowane problemy i cięte riposty lub/oraz zmysłowe uniesienia.

Charlie, czadowa kujonka. Lubi książki i pisanie. Posiada niewyparzony język, którego nie kontroluje. Często mówi to co myśli i nie przejmuje się opinią innych. Jest sobą i za to najbardziej ją cenię. Ma swoje pasje, której się nie wstydzi, wręcz przeciwnie jest z tego dumna. A jej pasja jest nietypowa i cieszę się, że autorka przybliżyła nam ją.
Jest wspaniałą siostrą. Dba o rodzinę. Lubi pomagać innym.
Tylko ma jedną wadę, kiedy zasmakuje seksu, nie potrafi o niczym innym myśleć. Chyba, że przytrafi się coś naprawdę poważnego.

Troy, ucieleśnienie damskich fantazji. Genuwkny sportowiec, który kocha to co robi. Potrafi być także lojalnym przyjacielem. O swoich bliskich bardzo dba. Ma tak samo niewyparzony język. Lubi flirt i cięte rozmowy. Kiedy ma ukochaną staje się cudownym kochankiem ale także wspierającym partnerem. Walczy o to co kocha
Ale jego życie ma też mroczna stronę. Codziennie musi się mierzyć z przeszłością i ogromnym bólem.

Od nienawiści do miłości. Taki motyw króluje w tej historii. Drobne docinki i kawały zmieniają się a czule gesty, pocałunki i namiętne chwile. Nie może także zabraknąć rozmów, które cementują ich relację.

Taki motyw może być już oklepany ale każda historia zawsze zawiera coś nowego i zaskakującego. Tak samo było w tej. Autorka serwuje nam dużą dawkę namiętności. Będzie goooooorąco i różnorodnie. Rumieńce pojawia się na 100%.
Będzie także problematycznie. Oprócz ckliwych momentów będzie bardzo trudno. Pojawia się takie sytuacje, które wycisną łzy albo będzie czuć złość na bohaterów.
Autorka wplotła w fabułę dużo ciekawych wątków np. Dosyć nietypowa pasja Charlie, która bardzo często się pojawia a nawet mogłam poczuć to co oni. Nie zdradzę Wam co to jest ale będziecie pozytywnie zdziwieni.

Kochani dajcie się w porwać słodko-gorzki świat przepychanek i rodzącej się miłości dwójki ludzi, którzy na pierwszy rzut oka wszystko różni ale gdy się ich bliżej pozna to wcale nie tak bardzo.Wybuchowość i nieprzewidywalność to ich drugie imię.
8,5/10❤

Informacje dodatkowe o Heart stopper:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-08-25
Tytuł oryginału: Heartstopper
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Zobacz opinie o książce Heart stopper

Kup książkę Heart stopper

Heart Breaker
Michelle Hercules0
Okładka ksiązki - Heart Breaker

Łamacz serc, kobieciarz, playboy... Andreas nieustannie bywa nazywany podobnymi określeniami. Wychowanie przez mającego skłonność do przemocy ojca nauczyło...

Błękitna krew
Michelle Hercules0
Okładka ksiązki -  Błękitna krew

Brutalny. Lekkomyślny. Dziki. To tylko kilka z epitetów, którymi opisywano wampira Saxona i które on przyjmował z dumą przez prawie pięćset lat. Aurora...