I kto tu jest diabłem

Lubicie czytać historie, które poprawiają nastrój?

Erin Haines pracuje w firmie ojca jako architekt. Pewnego dnia otrzymuje propozycję, która ma pomóc jej w rozwijaniu kariery. Erin ma zaprojektować drapacz chmur w centrum Chicago. Jednak jest pewien problem. Okazuje się, że musi współpracować z Hudsonem Waltersem , który w przeszłości był jej gburowatym szefem. Niestety Erin nie wspomina tego czasu zbyt dobrze. Nienawidzi Hudsona, a teraz muszą razem współpracować.
Jesteście ciekawi, co wyniknie z ich ponownego spotkania i czy nie pozabijają się?
Nic nie zdradzę. Sami przekonajcie się, bo "I kto tu jest diabłem" to taka historia, która zapewni Wam rozrywkę. Będziecie znakomicie bawić się podczas czytania tej książki. Autorka genialnie stworzyła historię z motywem hate-love. Mamy tutaj romans biurowy z różnicą wieku, który działa na wyobraźnię czytelnika. Bohaterowie potrafią rozbawić do łez. Złośliwości, potyczki słowne, iskry pożądania, zwroty akcji i świetne dialogi.
Książki autorki to gwarancja dobrej zabawy i uśmiechu na twarzy. Będziecie śmiać się, a autorka skradnie Wasze serca swoim dużym poczuciem humoru. Uwielbiam lekkie pióro i przyjemny styl autorki. Za każdym razem jestem zachwycona. Wy też będziecie.
Z niecierpliwością będę czekała na kolejne powieści spod pióra autorki. Każdą książkę biorę w ciemno!

Rewelacja!

Gorąco polecam!

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o I kto tu jest diabłem:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-01-17
ISBN: 978-83-8362-205-7
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce I kto tu jest diabłem

Kup książkę I kto tu jest diabłem

Szpilki z Wall Street
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Szpilki z Wall Street

Biurowy hate-love z niesamowitym humorem i wyjątkowo gburowatym przystojniakiem. Olivia Santos od dwóch lat pracuje dla giełdowego geniusza Dylana Clarka...

Pomyłka
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Pomyłka

Powieść autorki Szpilek z Wall Street i Tylko na chwilę! Samantha Spinster to trzydziestolatka, która wspólnie z chłopakiem Jacksonem prowadzi agencję...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;