Idealna niania

Sarah Larsen znalazła ogłoszenie o pracę, która miała zapewnić jej przepustkę do lepszego życia. Praca w luksusowym apartamencie, świetna pensja oraz cudowna szefowa. Sarah bez zastanowienia podpisuje klauzulę poufności i przyjmuje ofertę pracy jako niania u bogatej rodziny Birdów.
Niestety młoda kobieta nie wie, co ją czeka. W tej rodzinie dzieje się coś bardzo złego, a Sarah nie może nikomu powiedzieć o tym co dzieje się za zamkniętymi drzwiami apartamentu Birdów, bo obowiązuje ją dyskrecja.
Dlaczego pani Bird nigdy nie wychodzi z apartamentu sama?
Co stało się z poprzednią nianią?

Przeczytajcie, a dowiecie się.

Wow! Co to była za niesamowita i intrygująca fabuła. Nie mogłam oderwać się od tej książki ani przez chwilę. Z wielkim zainteresowaniem śledziłam losy bohaterów, którzy jak przystało na thriller psychologiczny są ostro walnięci.
Autorka potrafi trzymać czytelnika w napięciu i niepewności podsycając niepokój.
Uwielbiam czytać takie mroczne I przerażające historie.
Znajdziecie tutaj mnóstwo tajemnic, kłamstw, manipulacji oraz niespodziewanych zwrotów akcji.
To taka historia, która na długo pozostanie w mojej pamięci. Przerażająca, szokująca i wbijająca w fotel dopóki nie skończy się jej czytać.
Niesamowita historia powodująca wzrost ciśnienia. Wasze serce szybciej zabije.
Jeśli lubicie mroczne klimaty to polecam Wam tę mocną książkę.
Jestem zachwycona I usatysfakcjonowana tą lekturą.
Takie książki chcę czytać. Z tą spędziłam ekscytujący wieczór pełen emocji i wrażeń.
Rewelacja!

ISBN: 9788381958943
Tytuł oryginału: Nanny Needed
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Idealna niania

Kup książkę Idealna niania

Nasza dziewczynka
Georgina Cross0
Okładka ksiązki - Nasza dziewczynka

To zwyczajne popołudnie, gdy wychodzę przez drzwi kuchenne na patio, żeby sprawdzić, co u mojej pasierbicy, Mii, która pływa w basenie. Ale nie ma jej...

Zaginiona
Georgina Cross0
Okładka ksiązki - Zaginiona

Autorka bestsellerowej "Idealnej niani" powraca z nowym thrillerem! Jest czwarty lipca i całe miasteczko zebrało się przy lokalnym basenie. W to skwarne...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz