Idealne morderstwo

„Idealne morderstwo” to książka stworzona dla wymagających fanów kryminałów oraz thrillerów. Fabuła wciąga od pierwszej strony. Akcja książki toczy się w zastraszającym tempie, by na koniec wbić czytelnika w fotel.

„Nawet najgłębiej skrywane tajemnice nie są bezpieczne, gdy stawką jest czyjeś życie”.

Znany pisarz Cameron Young zostaje zamordowany. Wszystkie poszlaki wskazują na to, że zamordowała go jego kochanka Victoria Ford. Sprawa wydaje się być z góry prosta i oczywista, jednak dwa miesiące później Victoria ginie w katastrofie World Trade Center. Po dwudziestu latach Avery Mason, która prowadzi znany program telewizyjny American Events postawia zbadać sprawę jeszcze raz, ponieważ ma wątpliwości co do winy Victorii i chce oczyścić jej pamięć. Z pomocą przychodzi jej Walt Jenkins.

Jeśli myślicie, że zabójstwo pisarza to jedyna zagadka zawarta w książce to się mylicie. Czytelnik będzie musiał bardzo wytężyć umysł. Mnogość akcji i intryg w tej książce to jej główna zaleta.

Każdy z bohaterów ma za sobą jakąś historię i tajemnicę, a to tylko podkręca tempo fabuły.

Informacje dodatkowe o Idealne morderstwo:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-07-13
Tytuł oryginału: Twenty Years Later
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Idealne morderstwo

Kup książkę Idealne morderstwo

Istniała szansa, że mógł się od tego wszystkiego uwolnić. Miał szansę być wolny na tyle, na ile mógł być wolny uciekający człowiek.

- Jak się z tobą obchodzą twoje nowe buty? - zapytała.- Jak moja była żona.Uniosła brew i popatrzyła na niego kątem oka.- okropnie i bezlitośnie - wyjaśnił.

Uprowadzona
Charlie Donlea0
Okładka ksiązki - Uprowadzona

Prawda to dopiero połowa historii... W trakcie wakacyjnej imprezy na plaży Nicole Cutty i Megan McDonald zostają porwane. Policja prowadzi szeroko...

Dziewczyna z Summit Lake
Charlie Donlea0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z Summit Lake

Zero podejrzanych. Zero osób zamieszanych. Jest tylko dziewczyna - jednego dnia żywa, kolejnego już martwa. Niektóre miejsca wydają się zbyt...