Influencerka

Najnajmama czyli Emmy Jackson zbudowała swoją popularność na "szczerości i prawdzie" . Pokazuje macierzyństwo bez filtra. Zmęczona, niewyspana z potarganymi włosami, w poplamionej bluzce i wiecznym bałaganem. Ale czy tak na prawdę wygląda jej życie jak na tych idealnych zdjęciach? Jej mąż Dan ma trochę inne zdanie i chociaż męczy go takie życie, ciągle dzielenie się prywatnością z milionami fanów, to nie robi z tym nic. Żyje mu się wygodnie i próbuje od lat wydać swoją drugą powieść co oznacza, że nie zarabia nic. Gwiazda Instagrama i niespełniony pisarz, na dodatek dwoje małych dzieci. Tak wygląda idealna instagramowa rodzinka. A Emmy na sekrety, których nie zna nawet jej mąż. W książce poznajemy dokładnie życie internetowej gwiazdy. Z wszystkim blaskami i cieniami. Ile można zrobić dla popularności? Okazuje się, że bardzo dużo. Tylko gdzie tu w tym wszystkim ta szczerość, którą tak podkreśla Emmy? Książkę bardzo dobrze się czyta. Autorzy zwracają uwagę na to, ile niebezpieczeństw może kryć się w tym idealnym instagramowym świecie. Polecam:)

Informacje dodatkowe o Influencerka:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2022-01-12
Tytuł oryginału: People Like Her
Dodał/a opinię: Małgorzata Mroczkowska

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Influencerka

Kup książkę Influencerka

Czy to nie dziwne, jak chętnie, bez zastanowienia wskakujemy do samochodów obcych ludzi, ufając, że są tymi, za kogo ich mamy, i że zabiorą nas tam, gdzie chcemy?

Lepiej kłamać i być lubianym niż zostać znienawidzonym za szczerość - ta maksyma przyświecała mu przez całe życie. Mój ojciec był jak kameleon.