Influencerka

Dzisiaj zapraszam wszystkich na recenzję książki "Influencerka" autorstwa @ellerylloyd_author.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Marginesy

📱 Emma Jackson jest Influencerką, prowadzi profil na Instagramie o nazwie Najnajmama. Codziennie pokazuje swoje macierzyństwo bez filtrów. Dla wielu kobiet stała się wsparciem i inspiracją, jej profil jest codziennie zasypywany komentarzami oraz ❤️.

📱 Życie w mediach społecznościowych jest pozornie prawdziwe, jednak dla ukochanego męża Dana, który jest pisarzem i dzieci Emmy, staje się coraz bardziej podporządkowane Instagramowi oraz działaniom marketingowym. Profil kobiety obserwują tysiące, miliony followersów. Każdemu jej postowi, relacji umieszczanej na Instagramie, przyglądają się jej fani, hejterzy, trolle, oraz pewna kobieta, którą kieruje chęć zemsty, na rodzinie Jacksonów... Czy doprowadzi swój plan do końca, czy powiedzie się jego realizacja?

📱 Jaki sekret kryje Emma? Czy ma prawo udzielać rad innym matkom przez Instagram? Jaka tragedia się wydarzyła przez jej radę? Jak wiele można zrobić, by osiągnąć popularność na Instagramie? Czy Dan i Irene uda się zapobiec tragedii? Odpowiedzi zawarte są w lekturze 😉.

📱 Dla mnie to była mroczna książka, z przesłaniem. Z drugiej strony, co druga z nas chce być Influencerką, co za tym idzie, robimy wszystko, by zdobyć popularność w sieci z wszelkimi konsekwencjami dla naszych bliskich, których obdzieramy z ich prywatności, często też nasze dzieci, bo te przykuwają uwagę ludzi, którzy są czasem niebezpieczni. Tak samo było w przypadku naszej bohaterki książki, która miałam wrażenie, że się zatraciła w życiu na social mediach i nie widziała konsekwencji swoich działań. Lektura jest pisana z 3 perspektyw: Emmy, jej męża Dana, oraz kobiety, która jest ogarnięta chęcią zemsty na rodzinie Jacksonów. Wielkie gratulacje dla autorów @ellerylloyd_author za pokazanie życia influencerów i ich konsekwencji. Z całego serca polecam tę książkę 😉. Gwarantuję, że nie zabraknie Wam emocji.

Informacje dodatkowe o Influencerka:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2022-01-12
Tytuł oryginału: People Like Her
Dodał/a opinię: Czytajka93

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Influencerka

Kup książkę Influencerka

Czy to nie dziwne, jak chętnie, bez zastanowienia wskakujemy do samochodów obcych ludzi, ufając, że są tymi, za kogo ich mamy, i że zabiorą nas tam, gdzie chcemy?

Lepiej kłamać i być lubianym niż zostać znienawidzonym za szczerość - ta maksyma przyświecała mu przez całe życie. Mój ojciec był jak kameleon.