Inkarnator

Tom 3 cyklu Honoriusz Mond

●Brutalnie, wstrząsająco i intrygująco ♡

"Inkarnator" to trzeci tom o losach słynnego mortalisty, a prawa do ekranizacji "Mortalisty" zostały sprzedane.
Przenosimy się do Krakowa, gdzie dochodzi do serii brutalnych zbrodni. Honoriusz Mond musi rozwiązać skomplikowaną zagadkę i dorwać mordercę, który naśladuje legendarnego Kubę Rozpruwacza.

Autor kolejny raz sprawił, że nie mogłam oderwać się od książki. Uwielbiam takie mroczne klimaty, a Max Czornyj jako autor za każdym razem kradnie moje serce. Bardzo podoba mi się styl pisarski autora i każdą jego książkę biorę w ciemno.
Genialna fabuła. Akcja trzymająca w napięciu. Ciekawie nakreślone postacie. Podczas czytania odczuwałam strach i niepewność. Skomplikowana zagadka, makabryczne morderstwa, seryjny morderca, wartka akcja, pełna zwrotów akcji. Autor potrafi manipulować czytelnikiem, bo niby już domyślałam się kto jest mordercą, a autor zrzucał bombę. Kompletnie mnie zaskoczył.
Jeśli jesteście ciekawi, czy Honoriusz Mond rozgryzie zagadkę i dorwie mordercę to koniecznie sięgnijcie po "Inkarnatora". Zachęcam Was też do przeczytania "Mortalisty" oraz "Spirytystki". Warto bliżej poznać sylwetkę Honoriusza.
Jestem zachwycona i liczę na kolejny tom.
Fani mrocznych i brutalnych klimatów będą usatysfakcjonowani.

Gorąco polecam!

Kup książkę Inkarnator

Zmora
Max Czornyj0
Okładka ksiązki - Zmora

STRACH TO ŻYCIE. CI, KTÓRZY CHCĄ UMRZEĆ, NIE CZUJĄ STRACHU. Honoriusz Mond nie wierzy w pecha. Jednak nie dość, że za sprawą niedawnego śledztwa ożywają...

Ofiara
Max Czornyj0
Okładka ksiązki - Ofiara

Serię okrutnych zabójstw dokonanych w Lublinie przed Bożym Narodzeniem przerwała policyjna obława. Nie na długo. W mieście prawdopodobnie pojawił...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;