Intuicja. Wewnętrzny głos - dlaczego ma znaczenie i jak go wykorzystać

Jak często zdarza się, że słuchacie swojej Intuicji? Albo wasz wewnętrzny głos doprowadza was do szału i psuje nastrój. Każdy człowiek ma wewnętrzny głos, który podpowiada nam co powinniśmy zrobić, jak powinniśmy się czuć w danej sytuacji, bądź po prostu często zwyczajnie prowadzimy monolog wewnętrzny, o tym co nas gnębi.
To właśnie ten "trajkot" sprawia, że mamy świadomość tego, że żyjemy i przez kogo i co jesteśmy otaczani. W książce Intuicja- wewnętrzny głos autor przedstawia różne sytuacje, w których szczególnie słuchamy naszej Intuicji. Na przykładzie konkretnych przykładów podpowiada czytelnikom jak wykorzystać i uskuteczniać działanie Intuicji.
Muszę przyznać, że książka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, spodziewam się, że zastanę w niej ciężki do zrozumienia język naukowy za tymczasem autor posługuje się prostym i bardzo lekkim językiem. Dzięki temu szybko się w nią wyciągnęłam. Rozdziały nie są długie, nawet nie które dość krótkie, autor wszystko jasno i rzetelnie opisuje, co znaczenie poprawia komfort czytania. Zabrakło mi jedynie w książce jakiś schematów czy obrazków, które posłużyłyby do dokładniejszego wyjaśnia niektórych zagadnień. Autor posługuje się w książce wieloma przykładami z własnego doświadczenia badawczego o tym, jak budować pewność siebie czy jak poradzić sobie z wewnętrznymi problemami oprócz tego nawiązuje też do innych źródeł, dzięki którym można wiele się dowiedzieli.
"Intuicją — wewnętrzny głos" to z pewnością jedna z najlepszych książek, jakie czytałam o tematyce psychologicznej.

Informacje dodatkowe o Intuicja. Wewnętrzny głos - dlaczego ma znaczenie i jak go wykorzystać:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-04-28
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Chatter
Dodał/a opinię: Molikksiazkowyy

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Zobacz opinie o książce Intuicja. Wewnętrzny głos - dlaczego ma znaczenie i jak go wykorzystać

Kup książkę Intuicja. Wewnętrzny głos - dlaczego ma znaczenie i jak go wykorzystać