Intuicja. Wewnętrzny głos - dlaczego ma znaczenie i jak go wykorzystać

Ethan Kross "Intuicja. Wewnętrzny głos - dlaczego ma znaczenie i jak go wykorzystać" 💚

Psycholog i neurobiolog Ethan Kross wykorzystuje mnóstwo badań, aby wyjaśnić koncepcję wewnętrznego głosu. Dogłębne spojrzenie na to, w jaki sposób mówimy do siebie, wpływa na nasze stany psychiczne i emocjonalne. Zdaniem profesora wyciszenie "trajkotania" w głowie może uczynić cię lepszym przywódcą. Zjawisko "głosu wewnętrznego" istnieje od tysięcy lat i zostało dobrze udokumentowane w starożytnych kulturach. W rzeczywistości zdolność introspekcji, której częścią jest głos wewnętrzny, jest uważana za niezwykle znaczący krok naprzód w procesie ewolucji, jedną z rzeczy, która odróżnia ludzi od innych gatunków.
Istnieje wiele innych świetnych strategii zmniejszania stresu, które Kross ujawnia. Wszystkie te strategie są dobrze zbadane i silnie wzmocnione odniesieniami do badań naukowych, a niektóre z nich Kross prowadził samodzielnie.

Polecam ten poradnik dla osób, które doświadczają niepokojących wzorców myślowych. Nie jesteście sami w swoim negatywnym wyrażaniu siebie, są sposoby na walkę, a ta książka ci to pokaże. 👍

Informacje dodatkowe o Intuicja. Wewnętrzny głos - dlaczego ma znaczenie i jak go wykorzystać:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-04-28
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Chatter
Dodał/a opinię: Karolina Wawrowska

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Zobacz opinie o książce Intuicja. Wewnętrzny głos - dlaczego ma znaczenie i jak go wykorzystać

Kup książkę Intuicja. Wewnętrzny głos - dlaczego ma znaczenie i jak go wykorzystać