Jacob

Tom 1 cyklu Blakemore Family

"Jacob" to pierwszy tom nowej serii mafijnej Kingi Litkowiec.

Poznajemy Avery Stone, która narobiła długów i musi je natychmiast spłacić. Prosi o pomoc znajomą, która pracuje jako luksusowa prostytutka. Wydaje się, że los uśmiecha się do Avery. Dostaje ofertę dobrze płatnej pracy jako pokojówka u przystojnego Jacoba Blakemore'a. Dziewczyna nie wie, że podpisała umowę z samym diabłem. Kiedy Avery orientuje się, że wpadła w sidła niebezpiecznego mężczyzny nie ma już odwrotu.
Co skrywa mroczny Jacob Blakemore?
Do czego będzie zdolny mężczyzna, który nie przywykł do odmowy?
Jak potoczą się losy Avery?
Sięgnijcie po tę książkę, a dowiecie się.

Uwielbiam twórczość Kingi Litkowiec dlatego bez wahania biorę jej książki w ciemno.
Kolejny raz dostałam literaturę na wysokim poziomie i dopracowaną w każdym szczególe.
Niebezpieczny świat mafii, intrygi, tajemnice, sekrety rodzinne, porachunki, namiętność, emocje.
Fabuła książki jest świetna, doskonałe dialogi, nieoczekiwane zwroty akcji, gorące sceny.
Czytałam tę książkę z zapartym tchem. Śledziłam losy bohaterki z ogromnym zainteresowaniem. Byłam ciekawa jak rozwinie się relacja pokojówki z tym niebezpiecznym mężczyzną, który skrywa mroczne sekrety. Czy uda się jej oprzeć takiemu przystojniakowi?
Zapewniam Was, że nie będziecie nudzić się ani przez chwilę. Będzie gorąco, namiętnie i niebezpiecznie.
Pokochacie lekkie pióro autorki, a ja już nie mogę doczekać się premiery kolejnego tomu pt. "Vincent".
Jestem totalnie zachwycona i chcę poznać całą rodzinkę Blakemore.
To idealna seria dla niegrzecznych czytelniczek.
Na koniec dodam, że książka jest pięknie wydana i nie ominiecie jej w księgarni, bo przyciąga wzrok i kusi od pierwszego wejrzenia.
Rewelacja!

Kup książkę Jacob

Vincent
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Vincent

Vincent Blakemore miał jeden cel - przejąć władzę. Nic i nikt nie liczy się bardziej. To, co dla reszty rodzeństwa wydawało się właściwe, dla niego było...

Wbrew zasadom
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Wbrew zasadom

TOM IV BESTSELLEROWYCH DEMONÓW Z LOS ANGELES! Morris nie urodził się złym człowiekiem. To zło urodziło się w nim, gdy w tragicznych okolicznościach stracił...