Jacob

Tom 1 cyklu Blakemore Family

„- Nie możesz mi tego zrobić.

-Nie mogę? - Zaśmiał się gorzko. - Jesteś w moim domu, mała. Skazana na mnie i na moje decyzje.”

Avery zostaje przyparta do muru, narobiła sobie ogromnych długów. Przyszedł czas na zapłatę, lecz środków brak. Zdesperowana dziewczyna bierze pod uwagę wszelkie możliwe sposoby zarobienia pieniędzy. Nieoczekiwanie koleżanka załatwia jej dobrze płatną pracę pokojówki. Avery nie zdaje sobie sprawy, że za tym kryje się coś więcej niż tylko sprzątanie. Nie wie, że trafi do domu człowieka, który ma się za Boga i jemu się nie odmawia. Jacob Blakemore nie jest grzecznym chłopcem, to sam diabeł wcielony. A kobieta przekona się o tym na własnej skórze. Czy uda jej się przetrwać? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za swoje błędy?

Jacob to pierwszy tom otwierający nową serię „Blakemore Family” naszej Królowej Romansów Mafijnych. Tak naprawdę to dopiero początek niesamowitej przygody 😈😈

Główni bohaterowie zaskakiwali mnie na każdym kroku. Strona po stronie odkrywamy ich duszę i uzależniamy się od nich. Jacob to nieobliczalny mężczyzna, który bierze to, na co ma ochotę. Dla niego nie liczy się zdanie innych i nie przyjmuję odmowy. Avery z kolei nie jest posłusznym zwierzakiem, który wykonuje rozkazy bez mrugnięcia okiem. Dziewczyna ma odwagę przeciwstawić się i odmówić. Jak na tym wyjdzie? To się okaże 😅

Autorka z każdą kolejną książką zaskakuje mnie pozytywnie. Stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej i daje radę. Myślicie, że w kwestii romansów mafijnych wszystko zostało wypowiedziane. To na scenę wchodzi Kinga. I udowadnia, iż można stworzyć coś, czego nie było. 😈🥰😈 Uwielbiam styl autorki. Od książki nie można się wręcz oderwać. Nawet się nie obejrzałam, a już byłam na końcu historii. I chciałam więcej. Książki pisarki uzależniają już od pierwszych stron. Nie bez powodu należy do moich ulubionych autorów. 😘 Nie mogę się doczekać kolejnych tomów.

Jacob jest debiutem wydawniczym Black Rose. Dopracowana pod każdym względem. Jedna z najlepiej wydanych książek, jakie mam w swojej biblioteczce. 🥰

Informacje dodatkowe o Jacob:

Kup książkę Jacob

On tu rządzi. Mystic#1
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - On tu rządzi. Mystic#1

On tu rządzi. Mystic #1 Gdy po raz pierwszy zobaczyłam Jamesa Collinsa, wiedziałam, że powinnam trzymać się z dala od tego mężczyzny. Było w nim coś...

Naomi
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Naomi

Naomi Lorenz miała zginąć z rąk Mateo Terrona, ale płatny zabójca darował jej życie. Problemy zaczęły się wtedy, kiedy szef klanu dowiedział się...