Jak zatrzymać przy sobie księcia

"Jak zatrzymać przy sobie księcia" to drugi tom z serii "Skandaliczni książęta".
Po świetnym pierwszym tomie i idealnie uknutej intrydze przyszedł czas, aby do głosu dopuścić Dorothei Beaumont. Posłuszną córkę dla rodziców której ślub z księciem to byłoby zwięczenie ich marzeń.
Niestety ten, którego jej wybrali zakochał się w jej przyrodniej siostrze.
Dorothei zrywa z byciem idealną, przeciwstawia się rodzicom i deklaruje, że nigdy nie poślubi żadnego mężczyzny.
Chce być niezależna i wyzwolona, dlatego wybiera się w podróż z księciem Daltonem.
Co z tego wyniknie? Czy tajemnice ujrzą światło dzienne?
Jest to romans historyczny,który przenosi nas w klimat XIX-wiecznej Anglii, gdzie dominuje podział na biednych i bogatych, gdzie w pałacach, króluje etykieta i piękne stroje, gdzie biedni walczą o siebie.
Autorka stworzyła piękną powieść, która bardzo mnie wciągnęła. Byłam bardzo ciekawa jak zakończy się cała historia.

Przyjemna i lekka fabuła, świetne pióro, piękny język jakim posługuje się autorka, ciekawa i intrygująca treść.
Znajdziemy tu romans więc i sceny erotyczne. Jednak jest ich mało i są napisane w sposób subtelny, ktoś kto nie lubi takich myślę, że nie będą mu wadziły. Mnie osobiście nie przeszkadzały, a były naturalnym elementem dopełniającym fabułę. Świetne dialogi dopełniły idealnie całości.
Dla mnie był to świetnie spędzony czas z bardzo dobrą książką.

Informacje dodatkowe o Jak zatrzymać przy sobie księcia:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2022-04-13
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Jak zatrzymać przy sobie księcia

Kup książkę Jak zatrzymać przy sobie księcia

Jak rozkochałam w sobie księcia
Lenora Bell0
Okładka ksiązki - Jak rozkochałam w sobie księcia

Nikt nie mówił, że życie jest proste - zwłaszcza dla kobiety w XIX-wiecznej Anglii. Jako nieślubna córka hrabiego i kurtyzany nieustannie walczę o siebie...

Wszystkiemu winny książę
Lenora Bell0
Okładka ksiązki - Wszystkiemu winny książę

Wielkie nieba, jak ja gardzę tą całą próżniaczą arystokracją! Alice Perpetua Felicity - te imiona nadano mi na cześć męczennic Kościoła anglikańskiego...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;