Jej bohater

‘Jej bohater’ jest to książka z gatunku romansów, która przenosi nas w magiczny, a zarazem niebezpieczny świat gór. Historia lekka, przyjemna idealna na spokojny wieczór zapomnienia.

Jest to moje drugie spotkanie z Twórczością Pani Kataryny, książkę ‘Wredny szef' wspominam z uśmiechem na ustach. Tym razem również nie zawiodłam się na piórze autorki i bardzo miło spędziłam czas przy jej dziele, choć czyta się ją za szybko.

Ogromnym atutem tej historii są jej bohaterowie. Autorka świetnie wykreowała bardzo wyraziste i charakterne postacie, które poprzez potyczki słowne umilają czas czytelnikowi. Tutaj można uznać, że taki flirt to poziom podstawówki, na co ja Wam powiem - nie oceniajcie, zanim nie przeczytacie. Te sceny naprawdę są rozczulające i momentami przezabawne. Sprawdźcie sami, jak dobrze można przy nich spędzić czas. Dla tych, którzy szukają czegoś bardziej dla dorosłych, to zdradzę, że tworzące się napięcie między bohaterami jest mocno wyczuwalne przy czytaniu i prowadzi do intymnej sceny. Od razu uczulam, nie ma się czego bać, gdyż te sceny są bardzo delikatne i napisane z ogromny wyczuciem oraz smakiem.

Wśród bohaterów jest jedna postać, która rozczuliła mnie i roztopiła moje serce. Jest tak cudownie ukazana, że aż brak mi słów jak ją wychwalać, by nic nie zdradzić. Dobrze czytacie, ją trzeba poznać samemu, więc by wam nie spojlerować milknę w tym temacie. A Was odsyłam do książki.
Jeśli chodzi o przebieg wydarzeń, to nie będę czarować jest dość przewidywalny i banalny. Niestety fani intryg i nagłych zwrotów akcji nie mają czego tu szukać. Ale czy przez to ta pozycja traci na wartości? Absolutnie nie, wręcz przeciwnie, zyskuje, gdyż otrzymujemy dzięki temu przyjemną historię bardzo lekką w odbierze.
Historia spokojna, dająca czytelnikowi chwilę wytchnienia po ciężkim dniu. Więć jeśli chcecie oderwać się od codzienności to ta książka Wam to zapewni. Jak dla mnie bardzo dobra książka, którą szczerze Wam polecam.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu muza.

Informacje dodatkowe o Jej bohater:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-09
ISBN: 9788328720404
Dodał/a opinię: ksiazkowy_mrucze

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Jej bohater

Kup książkę Jej bohater

Na rok
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Na rok

Matthew ma prosty plan. Chociaż wcale nie chce, poślubi Amelię, by dotrzymać niespodziewanych warunków spisanego przez jego dziadka testamentu, a potem...

Jej były mąż
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej były mąż

PEŁNA NAMIĘTNOŚCI HISTORIA Z GÓRSKIEJ SERII, OPOWIADAJĄCA LOSY DRUGIEGO Z BRACI BURZYŃSKICH. Czy dziesięć lat po rozwodzie może wydarzyć się coś, co...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;