Jej bohater

Autor Katarzyna Rzepecka
Wydawnictwo Akurat

@grzeszne_ksiazki
@wydawnictwomuza

Tym razem muszę zacząć od końca 😂
Autorka na końcu pisze:

" Starałam się, aby powieść była okraszona odrobiną humoru, szczyptą namiętności, ale też, jak zwykle, by miała w sobie łyżkę mądrości "

I ja się pod tym podpisuje rękami i nogami. Ale, no właśnie mam małe ale, tego humoru nie było odrobinę. Humoru była cała masa.

Akcja powieści dzieje się w górach. Achhh aż zatęskniłam za śniegiem, grzanym winem i tym zmęczeniem nóg.
Hania miastowa " paniusia" postanawia odpocząć od swojego życia, uleczyć złamane serce i odnaleźć spokój. W spadku po babci dostała dom w małej miejscowości Ceglasta. Decyduje się na wyjazd tam pomimo przykrych sytuacji które ją spotkały w dzieciństwie. Krótko mówiąc kobieta nienawidzi gór.

Eryk samotny ojciec który ma tylko jedno motto " nigdy więcej żadnych kobiet w życiu". Jest tylko on i mały Jaś. W odróżnieniu od głównej bohaterki, on kocha góry. Jest ratownikiem górskim który kiedyś uratował Hanie. Wydaje mu się, że ona go nie pamięta.

Między tą parą lecą iskry. Od nienawiści do miłości ❤️
Ich poczucie humoru, dogryzanie sobie i magiczne działanie babci Telimeny, dodają smaku tej książce.

Bardzo się cieszę, że miałam okazję zrecenzować tę pozycję. Po okładce spodziewałam się kolejnego romansu ociekającego seksem, a tutaj namiętność odgrywa drugą rolę. Jednak wszystko opisane jest ze smakiem, lekkim piórem i spójną fabułą.

Ogromnie wam ją polecam. A autorka zdradziła również, że kolejna część będzie o innych osobach. I to mi się podoba. Jestem ciekawa braci Burzyńskich.
Idealna książka na wieczór. Obiecuje, że jak zaczniesz to trudno będzie Ci się oderwać ❤️❤️❤️

#grzeszneksiążki #katarzynarzepecka #jejbohater #muza #wydawnictwomuza #wydawnictwoakurat

Ig mama.czytelniczka

Informacje dodatkowe o Jej bohater:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-09
ISBN: 9788328720404
Dodał/a opinię: mamaczytelniczka

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Jej bohater

Kup książkę Jej bohater

Jej szef
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej szef

KOLEJNY TOM SERII GÓRSKIEJ OPOWIADAJĄCY HISTORIĘ TRZECIEGO Z BRACI BURZYŃSKICH Igor, niezwykle zdolny przedsiębiorca, w przeciwieństwie do swoich braci...

Jej były mąż
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej były mąż

PEŁNA NAMIĘTNOŚCI HISTORIA Z GÓRSKIEJ SERII, OPOWIADAJĄCA LOSY DRUGIEGO Z BRACI BURZYŃSKICH. Czy dziesięć lat po rozwodzie może wydarzyć się coś, co...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;