Jej szef

Tom 3 cyklu Seria Górska

KOLEJNY TOM SERII GÓRSKIEJ OPOWIADAJĄCY HISTORIĘ TRZECIEGO Z BRACI BURZYŃSKICH

Igor, niezwykle zdolny przedsiębiorca, w przeciwieństwie do swoich braci nie jest miłośnikiem gór. Niestety wypadek Tobiasza zmusza go do powrotu do rodzinnego miasta. Ceglasta, urocze górskie miasteczko, staje się siedzibą jego firmy. Ściąga tam Majkę, swoją prawą rękę i kochankę. Niespodziewany zbieg okoliczności sprawia, że Igor zatrudnia na stanowisku asystentki Jankę - swoją pierwszą miłość. Najmłodszy Burzyński ma poważny dylemat: postawić na sprawdzony związek czy dać szansę młodzieńczej fascynacji.

Informacje dodatkowe o Jej szef:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-02-01

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Jej szef

Jej szef - opinie o książce

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2023-05-31, Ocena: 5, Przeczytałem,

Pamiętacie swoją pierwszą miłość ? Zwykle to pierwsze zauroczenie zapada w pamięć, pozostaje do niej sentyment. Zdarza się oczywiście, że okazuje się to być silnym uczuciem na tyle, że pierwsza miłość, jest też tą ostatnią.

Bracia Burzyńscy, a w sumie ich rodzina, ma swoją tradycję. Po, nie raz długiej przerwie, wracają do swoich miłości sprzed lat. Dawne uczucia okazują się na tyle silne, że żadne inne nie potrafi ich przyćmić. Tak było z ich rodzicami, z Erykiem i Tobiaszem. Igor gdy po latach ujrzał swoją pierwszą ukochaną - Jankę, był pewien, że podtrzyma ten zwyczaj.

Przez wzgląd na wypadek brata bliźniaka Tobiasza, a także nadzieję, na odkurzenie dawnych uczuć, odzyskanie Janki, Igor powraca w rodzinne strony - do Ceglastej. Przenosi tu swój biznes i razem z nim pracowników. W tym Majkę. Kobietę, która jako pracownik jest na wagę złota lecz nie tylko interesy ich łączą. Przez ostatnie lata, spędzali wiele namiętnych chwil. Lecz Igor postanawia zerwać tę relację, w końcu wg niego nawet nie był to związek. Janka jest jego miłością życia. Musi na nowo zdobyć jej serce. Szkoda, że na wstępie złamie inne…

Ta książka, trzeci tom przygód braci Burzyńskich, na starcie już, wydawała się przewidywalna. Tok wydarzeń można przypuszczać, że jest wręcz oczywisty. W końcu każdy z braci odzyskał dawną miłość i są szczęśliwi u boku kobiet swojego życia. Dlaczego z Igorem miałoby być inaczej ? Przekonany, że takie jest jego przeznaczenie, że dawne uczucia też nie wygasły, że Janka jest jego drugą połową, robi wszystko by stworzyć dla nich wspólną przyszłość. Okazuje się jednak, że autorka nas zaskoczy.

Już sam fakt, że książka pisana jest z perspektywy Igora i… Majki, sprawił, że zapaliła mi się czerwona lampeczka. Taki sygnał, że coś tu nie gra, nie jest tak jak się spodziewałam. Ale to nie znaczy, że byłam tym faktem rozczarowana, że ta historia mnie zawiodła.

Kasia stworzyła fajnych bohaterów. No - w większości, bo tę typowaną na wybrankę serca, ciężko polubić. Jesteśmy książkoholikami, wielu z nas kocha też filmy / seriale. Ale zachowania Janki i jej uwielbienie dla Netflixa… To już nie jest normalne.

Autorka wykreowała trzeciego z braci na innego mężczyznę niż pozostała dwójka. W końcu to biznesmen, w przeciwieństwie do nich, nie kocha gór, wręcz się ich boi. Szczególnie po wypadku Tobiasza. Mają go za sztywniaka i nudziarza. Ale Majka zna go z zupełnie innej strony. Potrafi być zabawny i… namiętny. Chemia między nimi jest niezwykle silna. Ale co poradzić jak mężczyźni tak często mają problemy ze wzrokiem i nie raz tak późno dostrzegają, że szczęście mają tuż pod nosem ?

Maja z kolei kocha góry, naturę i jest świetną pracownicą. Do tego inteligentna, z klasą i seksowna. Totalne przeciwieństwo Janki… Czy “Jej szef” , a nawet ICH szef dokona dobrego wyboru ? Nie ma niebezpieczniejszego stworzenia, niż zraniona kobieta. Odrzucona Majka, ma swój honor, ma dumę i zademonstruje to swojemu pracodawcy wyraźnie. I za to ją uwielbiam :)

Tak więc Kochani, jeśli już znacie tę serię, jeśli lubicie twórczość, humor i styl Kasi Rzepeckiej, koniecznie musicie poznać także ten tom. Mknie się przez niego niesamowicie szybko, wciągająca historia i taka wisienka na torcie całej trylogii. To lekki romans służbowy z gorącymi scenami łóżkowymi ale nie ma ich szczególnie dużo. Jestem praktycznie pewna, że polubicie głównych bohaterów, a wzmianki z życia dwóch pozostałych braci, zaciekawią osoby, które już znają tę serię. Sądzę, że na upartego można czytać te książki niezależnie, nie znając poprzednich części aczkolwiek warto przeczytać wszystkie.

Dziękuję za egzemplarz do recenzji Wydawnictwu Akurat oraz autorce i polecam gorąco.

Avatar użytkownika - sistersasbook
sistersasbook
Przeczytane:2023-03-27, Ocena: 5, Przeczytałam,

✍Hejka Kochani ♥️♥️
Dzisiaj wpadamy do was z książką, którą napisała Katarzyna Rzepecka , a mowa oczywiście o romansie ,,Jej szef" . Dziękujemy wydawnictwu @muza oraz @grzesne za możliwość przeczytania i zrecenzowania tego cudeńka 🥰📖

,, MIAŁO BYĆ JAK W BAJCE , ON JEDNAK OZNAJMIA, ŻE KOCHA INNĄ. OD TERAZ BĘDĘ ICH ŁĄCZYĆ TYLKO SŁUŻBOWE RELACJE."

✍ Igor to niezwykle zdolny i przystojny przedsiębiorca . Jest jedynym z braci , który nie koniecznie przepada za górami. Woli trzymać się od nich z daleka. Niestety wypadek Tobiasza zmusza go do powrotu w rodzinne strony. Od teraz Ceglasta- urocze miasteczko z młodzieńczych lat , staje się jego nowym miejscem pracy . Otworzył jeden z oddziałów swojej firmy właśnie tam . Zrobił to nie tylko z powodu wypadku swojego brata , ale również dla dawnej miłości , którą od razu zatrudnia u siebie w firmie . Janka to jego pierwsza dziewczyna , która ostatnio często siedzi mi w głowie . Ale czy przysłowie ,,stara miłość nie rdzewieje" w ich przypadku się sprawdzi ?

✍ Kochani jest to już trzecia książka z serii o braciach Budzyńskich . My niestety miałyśmy możliwość przeczytania tylko dwóch , tej oraz ,, Jej były mąż" , ale możemy Wam powiedzieć , że obie trafiły w 100% w nasze serca . Dla nas Kasia ma tak cudowne pióro, którym po prostu hipnotyzuje każdego czytelnika. Więc nie boimy się sięgać po jej książki , bo z góry wiemy , że będą rewelacyjne. Pisze prosto , szczerze , zrozumiale oraz od serca. Autorka zasugerowała, że może powstanie kontynuacja serii , na którą my oczywiście będziemy czekać z niecierpliwością. Bardzo podobało nam się to , że trzeci z braci różnił się od pozostałych. Jednym z przykładów jest to , że nie przepadał za górami, co nadało całości takiej świeżości i inności . Igora polubiliśmy od razu i szczerze mówiąc myślałyśmy od pierwszych przeczytanych stron , że to właśnie Janka będzie w jego życiu tą najważniejszą kobieta. Gdy tylko zaczęłyśmy czytać miałyśmy mieszane uczucia co do Majki . Jakoś nie była w naszym typie , ale z kartki na kartkę nasze zdanie się zmieniło, bo autorka totalnie przedstawiła ją w dalszej części jako taką kochaną i posiadającą masę uczuć babeczkę , a jednak w pierwszej chwili myślałyśmy , że bawi się tylko uczuciami Igora. Natomiast on to taki trochę typowy facet 😉 Który niezbyt szybko potrafi zauważyć kto jest szczery i prawdziwy w uczuciach 😉 ( oczywiście to tylko żart , który nie ma na celu urazić żadnego faceta 😉) . Dodatkowym plusem jest fakt , że to romans biurowy , czyli coś co bardzoooo lubimy . W książkę są momenty skryte i tajemnicze co nadaje takiej nowej odsłony np. sam fakt że co chwilę zastanawiamy się czy Janka w jakiś sposób zaatakuje czy nie . Nam osobiście wszystko od A do Z się podobało . Zachęcamy Was serdecznie do przeczytania tej oraz innych książek Kasi . A jeśli już ją czytaliście to z chęcią poznamy wasze odczucia na jej temat 😊

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-03-11, Ocena: 5, Przeczytałem,

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki i zarazem trzecie z braćmi Budzyńskim, ponieważ książka "Jej szef" jest trzecim tomem Serii Górskiej. Każda z książek opowiada o innej parze bohaterów, jednak najlepiej czytać je w odpowiedniej kolejności. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki i przyjemny, co sprawia, że książkę czyta się w naprawdę ekspresowym tempie, ja pochłonęłam ją w jeden poranek. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona i równie dobrze poprowadzona, a bohaterowie ciekawie wykreowani. Historia została przedstawiona z perspektywy Igora oraz Majki, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się mierzą, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. To właśnie Igor od samego początku najbardziej mnie intrygował, jego postać była owiana nutką tajemnicy i nie mogłam się doczekać jak poznam jego historię. Relacja pomiędzy głównymi bohaterami została interesujaco pokazana, jest z kategorii tych bardziej skomplikowanych, co sprawia, że historia Igora staje się naszpikowana wieloma emocjami! Nie zabraknie oczywiście dobrego humoru oraz bardziej pikantnych i namiętnych scen, które tylko podsycają atmosferę. Kompletnie nie spodziewałam się tego jak Kasia poprowadzi tą powieść, naprawdę, ale jestem usatysfakcjonowana takim przebiegiem zdarzeń! Miło spędziłam czas z tą książką i czekam już na kolejne powieści spod pióra autorki! Polecam!

"Jej szef" Katarzyny Rzepeckiej to trzeci tom serii romansu górskiego o braciach Burzyńskich. Moim zdaniem, jest to znakomity romans.

Igor bardzo różni się od swoich braci. To typowy człowiek biznesu. Ma uraz do gór, lecz gdy pewnego dnia, w rodzinnym mieście, spotyka swoją dawną miłość, postanawia przenieść firmę i zacząć życie u boku wymarzonej kobiety. Jest tylko jeden problem. Igor musi również zakończyć namiętny romans z pracownicą.

Czy dawne uczucia od nowa dadzą o sobie znać?

Czy mężczyzna dokona dobrego wyboru ?

Od razu mówię, że od tej historii nie sposób się oderwać. Autorka ma bardzo lekki styl. Co powoduje, że książkę pochłania się w mgnieniu oka, a emocje, jakie towarzyszą podczas czytania, są wręcz nie do opisania.

Zmagania głównego bohatera między uczuciami do dawnej miłości, które pielęgnował w sobie od paru lat, a chemią między pracownicą, pochłonęły mnie bez reszty.

Bardzo czekałam, na historię tego brata. Już w drugim tomie bardzo mnie zaintrygowała ta postać. A tę część można spokojnie czytać bez znajomości poprzednich tomów.

Dość sporo emocji, humoru oraz ciekawych i namiętnych scen erotycznych można znaleźć w kartkach tej powieści.

Bardzo polecam tę historię w przepięknym górskim klimacie.

Ja spędziłam znakomity czas z powieścią ❤️

To moje kolejne spotkanie z braćmi Burzyńskimi. Niestety ostatnie i już będę za nimi tęsknić. Który z braci przypadł mi najbardziej do gustu? Tego nie umiem określić z 100% pewnością. Każdy miał w sobie coś ale chyba Igor przez swoja "odmienność" odrobinkę wyprzedza braci.

Igor to brat bliźniak Tobiasza, bohatera tomu 2. Od dziecka czuje się inny, nie pasuje do braci. Nie przepada za górami, nie zostaje ratownikiem a wybiera studia i zakłada własną firmę w Krakowie. Z czasem zaczyna tęsknić za rodzina ale to wypadek Tobiasza sprawia, że postanawia wrócić do Ceglastej. Może nie bezpośrednio sam wypadek ale po nim tęsknota za rodzina robi się silniejsza. W dodatku spotkał swoja młodzieńcza miłość. Igor nadal kocha Jankę,a przynajmniej tak mu się wydaje. Przez to nie potrafi nawiązać innej relacji z kobietami poza luźną relacją bez zobowiązań. . Nie potrafi także dostrzec, że jego relacja z Majką to coś zupełnie innego niż sądzi. Czy Igor zrozumie to, co łączy go  Majka zanim będzie za późno?

Majka to młoda kobieta, która pracuje z Igorem. Razem z nim ma przenieść się do Ceglastej, gdzie otwierają nowe biuro. Relacja Majki i Igora to nie tylko partnerstwo w pracy ale także przyjaźń i luźny związek. Mimo że Igor nigdy jej nic nie obiecywał, Majka zaczyna traktować ich relacje poważnie. Do czasu aż ten jej wyznaje, że kocha inną ich relacje nie będą już takie same. Majka ma złamane serce. Od tej pory Igora traktuje jak zwykłego szefa. Czy Igor zrozumie swój błąd? Czy Majka da mu szansę?

Fabuła ciekawa , dobrze napisana ale zupełnie inna niż poprzednie historie braci. Mniej górskiego klimatu a więcej romansu. Mamy tu romans biurowy z elementami górskimi. Postacie dobrze wykreowane. Polubiłam Majkę od samego początku. Silna babka, która potrafi popłakac ale szybko wstaje z kolan i potrafi działać. Nie poddaje się i stawia warunki. Nie daje się tak łatwo przekonać Igorowie, który zrozumiawszy swój błąd stara się wszystko naprawić. Igr to zagubiony młody mężczyzna. Od zawsze miał plan na przyszłość. Widział w nim siebie i Jankę, ale dziewczyna, która pokochał i ta kobieta, która jest teraz to dwie zupełnie inne osoby. On sam także się zmienił. Kiedy zrozumiał, że miłość miał na wyciągnięcie ręki ale zawalił po całości jego upór i konsekwencja w naprawieniu wszystkiego  ujęła mnie.

Książkę czyta się rewelacyjnie, odrobinę brakowało mi górskich opisów, wędrówek i piękna przyrody. Nie mamy tu także za dużo momentów gdzie są wszyscy Burzyńscy razem. Autorka stworzył tu świetną historię, różniąca się od poprzednich historii braci Burzyńskich. Miłość między Majką i Igorem widać od samego początku. Igor nie widzi tego, co ma przed nosem. Jest rozdarty między uczuciem, jakim wzbudza w nim Majka i wyidealizowaną miłością do Janki. Dodatkowo Bardzo dobry zabiegiem było napisane przez autorkę rozdziałów z punktu widzenia Janki. Chociaż na początku nie sądziłam , że jej postać będzie wykreowana w taki sposób. Z fajnej dziewczyny stała się intrygantką, z miłej stała się wredną i nieobliczalną. Czy to był celowy zabieg? Zakończenie ciekawe, choć przewidywalne. Za to w stylu braci Burzyńskich. Polecam całą serię.

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-01-30, Ocena: 6, Przeczytałam,

Bardzo czekałam na historie trzeciego z braci Burzyńskich-Igora.
Zaczynajac książkę byłam przekonana,że historia okaże jest przewidywalna i mniej emocjonująca co poprzednie części.Pomyliłam się!!!Autorka potrafiła stworzyć historie,która stała się nie tylko zaskakujaca,ale także emocjonująca.Udowadnia,że dopiero doceniamy coś,gdy to stracimy.Później by to odzyskać trzeba będzie się napracować i przyznać się błędu.
W pewnym momencie miałam ochotę przeczytać ostatnie strony w powieści,by przekonać się kogo wybrał Igor.Jednak nie zrobiłam tego,aby mieć większa radość z czytania i poznania decyzji mężczyzny.

Przekonamy się co zraniona kobieta potrafi.Nie przewidziałam takiego obrotu akcji!!!
Pojawienie się braci Igora z ich kobietami-Tobiasza z Adą oraz Eryka z Hankà wzbogaciło fabule tworząc rodzinny klimat pośród malowniczych gór.

Czytanie książki jest sama przyjemnością dzięki świetnym bohaterom i dylematom,które przynosi im życie.Wydarzenia stworzyły niezwykle ciepłą i bardzo ucząca historie,która pokazuje,że warto zastanowić się nad swoimi decyzjami które podejmujemy.

Z całego serca polecam książkę.A jeśli nie czytaliście poprzednich części z tej serii to koniecznie je przeczytajcie

Avatar użytkownika - aneta_w_trasie
aneta_w_trasie
Przeczytane:2023-02-05,

Kolejna z serii o braciach Burzyńskich książka również nie zawiodła moich oczekiwań :)
Co prawda wychwyciłam kilka błędów, ale tak przyjemnie czyta się historie Igora i jego trudnych wyborów, że możecie ich nawet nie zaważyć. W dodatku jak wiecie uwielbiam góry więc sam fakt osadzenia realiów powieści w takim miejscu działa na mój odbiór książki pozytywnie :)
Książka i pokazuje do czego mogą doprowadzić sytuacje gdy sami tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy z naszych uczuć. Tutaj też idealnie sprawdza się stare już przysłowie, że doceniamy coś jak to stracimy.
Polecam tę jak i pozostałe z serii!

Igor kiedyś zostawił miłość swojego życia w rodzinnym miasteczku i wyprowadził się do Krakowa, gdzie założył własną firmę. Teraz, po wielu latach jest biznesmenem, naprawdę dobrze i na swój sposób jest szczęśliwy. Jednak kiedy wypadek brata zmusza go do powrotu w rodzinne strony i spotyka ponownie Jankę, dochodzi do wniosku, że nadal ją kocha. Postanawia przenieść swoją firmę, zamieszkać w miasteczku, w którym się wychował i ją odzyskać. Najpierw jednak musi zakończyć to, co łączy go z Mają, jego pracownicą. Dla niego jest to tylko seks bez zobowiązań. Tylko czy aby na pewno? Na dodatek nie zamierza jej stracić jako pracownicy, jest dla niego zbyt cenna.
Mężczyzna wyjeżdża pierwszy, zatrudnia Jankę jako swoją asystentkę i ma nadzieję, że wszystko się ułoży. Tym bardziej że wszystko wskazuje na to, że i ona nadal coś do niego czuje. Jednak nic nie będzie takie, jak sobie zaplanował, a przyjazd Majki wiele zmienia. Co takiego się stanie? Jak potoczy się znajomość Igora i Janki? Czy to, co było między Igorem i Majką to tylko pożądanie i niezobowiązujący seks? Czy powrót Igora w rodzinne strony był dobrą decyzją?

Historia Igora była zupełnie inna niż jego braci. Nie będę ukrywać, że nie tego się spodziewałam, jednak mnie się podobała. Książka była ciekawa oraz dość wciągająca. Początkowo akcja wolniejsza, później znacząco przyspiesza. To historia o miłości z różnymi obliczami.

Głównym bohaterem jest Igor, najmłodszy z braci Burzyńskich. On nie kocha gór, a wręcz przeciwnie, ze względu na swój lęk wysokości, omija je szerokim łukiem. To mężczyzna, który kocha swoją pracę i wiele w niej osiągnął. Jest uparty, umiejący wiele zrobić, poświęcić, aby dotrzeć co wyznaczonego celu. Były momenty, że miałam ochotę go mocno potrząsnąć, aby otworzył oczy, jednak ogólnie go polubiłam.
Jeśli chodzi o damskie bohaterki, nic wam o nich nie zdradzę. Powód jest prosty, nie potrafię tego zrobić, jednocześnie nie zdradzając zbyt wiele z fabuły. Tak więc musicie odkryć je sami.

„Jej szef” to książka, z którą naprawdę dobrze się bawiłam. Uważam, że była ciekawa, wciągająca, wywołująca emocje podczas czytania. Ze swojej strony polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Trzeci tom górskiej serii Katarzyny Rzepeckiej to historia ostatniego z braci- Igora, którego nie mogliśmy zbyt dobrze wcześniej poznać, bo nieczęsto zjawiał się w Ceglastej.
W końcu jednak coś go skłoniło do powrotu z Krakowa, a raczej ktoś...
Igor wpadł na swoją dawną miłość, a razem z tym spotkaniem odżyły jego uczucia. A może nigdy nie wygasły?🤔
Postanowił więc wrócić do rodzinnej miejscowości i dać sobie szansę na miłość, której po cichu pragnął.
Dotychczas spotykał się niezobowiązująco ze swoją pracownicą, którą zresztą uwielbiał, ale od początku znała zasady ich relacji. Raczej nie powinna robić więc problemów, prawda?
Co z tego, że ona również przeprowadza się do Ceglastej, aby pomóc mu prowadzić nowy oddział firmy?
Na pewno dobrze przyjmie ich rozstanie...😉

"Mógłbym się w niej zakochać, gdyby nie to, że moje serce należy od wielu lat do innej." 🥺

Jak zwykle, autorka nie zawiodła i świetnie się bawiłam podczas lektury przygód Igora i jego specyficznego, miłosnego trójkąta, ale też byłam dość mocno zaskoczona pomysłem na fabułę. Muszę przyznać, że fajne zagranie tutaj nastąpiło, takie, które nie zdarza się często w romansach, ale o którym nie mogę za dużo powiedzieć, aby nie odbierać Wam przyjemności z czytania. 😉
Bardzo spodobała mi się ta fabularna świeżość i niepewność, którą przez większość książki w związku z nią odczuwałam.🤭

Wśród postaci nie zabrakło, oczywiście, tych, których już znamy i ponownie miło było zobaczyć, co tam u nich się dzieje, zwłaszcza że Igor nieco różni się od braci. Nie znajdziecie tutaj kolejnego brawurowego ratownika i damy w opałach, a świetny romans biurowy, z ładnym tłem i barwnymi charakterami. 😊

Postać Igora dała się lubić, wcale nie był takim okropnym i poważnym bratem, który przez lata oddalał się od swojej rodziny, jak go sobie wcześniej wyobrażałam. Wyszło, jak wyszło, a jego życie potoczyło się w konkretnym kierunku, ale nadal pozostał tym fajnym chłopakiem z Ceglastej.
Ale czy wszyscy są tymi, którymi byli kilkanaście lat temu?
Czy będą mieli szansę na odzyskanie dawnych uczuć?
A może nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki?
Tego już musicie dowiedzieć się sami! 😊

Na pewno relacja głównych bohaterów będzie ciekawa i wciągnie Was w ten wir emocji. Podobał mi się sposób, w jaki sobie ufali, zwłaszcza pod koniec, kiedy ktoś tam chciał między nimi bruździć. Nie wierzyli w bzdury i chociaż można im wiele zarzucić, zwłaszcza chwilową głupotę i ślepotę, to przez cały czas byli wobec siebie lojalni. Cieszył mnie brak sztucznych dram albo duszenie ich w zarodku, to również było odświeżające!😊

Podczas czytania towarzystwa dotrzyma Wam świetny humor i piękne widoki, rozgrzewająca herbatka i inne, rozgrzewające elementy. 😉
Bardzo Wam polecam całą serię! Nie potrafię wybrać, który tom spodobał mi się najbardziej, bo każdy z braci Burzyńskich coś w sobie ma, dlatego musicie poznać każdego z nich. 😊
Jeśli jeszcze nie znacie pióra autorki, zapewniam i ostrzegam, że jej książki czyta się świetnie i ciągle chce się więcej. 😉
Ja na pewno czekam na jakiś ciąg dalszy!
8/10🥰

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2023-02-03, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

„Jej szef” był jedną z długo wyczekiwanych przeze mnie premier. Losy trzeciego z braci Burzyńskich intrygowały mnie już po lekturze „Jej byłego męża” więc z utęsknieniem wyczekiwałam swojego egzemplarza kolejnego tomu górskiej serii.

Igor Burzyński po latach nieobecności wraca do rodzinnej miejscowości, w której jako młody chłopak pozostawił swoją pierwszą miłość. Wraz z nim, do nowo otwartego biura, ma przyjechać Majka Zamojska, kochanka mężczyzny, która skrycie darzy go silniejszym uczuciem. Jednak po dotarciu na miejsce okazuje się, że ten kończy ich relację. Pragnie odzyskać dawno utraconą ukochaną i zawalczyć o ich uczucie. Odrzucona, zraniona kobieta, musi odnaleźć się w nowej sytuacji i pogodzić z decyzją mężczyzny. Zbieg okoliczności sprawia, że wraz nimi pracować ma Janka, ukochana Igora. Czy taki trójkąt ma rację bytu? Czy Majka spróbuje zawalczyć o ich relację?

Trójkąt, który zaserwowała nam autorka w postaci głównego bohatera, jego pierwszej miłości oraz dotychczasowej kochanki wzbudził moją ekscytację i w napięciu śledziłam losy postaci. Sięgając po tę książkę nie do końca wiedziałam na kim skupi się uwaga Igora. Burzyńscy jak kochają to na zabój, byłam więc ciekawa komu mężczyzna odda swoje serce. W ten gorący romans autorka zgrabnie wplotła ważną kwestię. Mianowicie to, że często sami nie potrafimy jasno ocenić naszych uczuć. To co dawniej było dla nas dobre po jakimś czasie może okazać się, już takim nie być.  Autorka świetnie ujęła zagubienie Igora, który wraca do Ceglastej, aby odzyskać dawno utraconą miłość. Mężczyzna miota się w swoich uczuciach. Stopniowo zaczyna je rozpoznawać i nie patrzeć przez pryzmat swojego pierwszego zakochania. Łatwo jest zranić, odrzucić, ciężko natomiast odbudować do siebie zaufanie po tym co się komuś zrobiło. Najszybciej doceniamy czyjąś wartość, gdy tego kogoś stracimy. Z tym przyjdzie się zmierzyć głównemu bohaterowi. Czy uda mu się odbudować mosty, które za sobą spalił? Czy będzie w stanie zawalczyć o swoje szczęście?

Majkę polubiłam od pierwszej strony. To piękna, pewna siebie kobieta. Świadoma swoich atutów, własnej wartości oraz bystra i inteligentna. Jednak, gdy ktoś z nią zadrze nie będzie miał łatwo. Dziewczyna nie da sobą pomiatać i da popalić każdemu, kto nadepnie jej na odcisk.

Do rewelacyjnie zaplanowanej fabuły, genialnie wykreowanych bohaterów, których nie da się nie lubić, dochodzą gorące sceny, które podgrzeją atmosferę tak bardzo, że nawet mroźna tatrzańska aura, w której rozgrywa się akcja, nie jest w stanie jej obniżyć. Niemała dawka humoru, pazur głównej bohaterki, pewność siebie Igora i zwroty akcji sprawiają, że tę książkę czyta się w mgnieniu oka. Niezwykle polubiłam pióro autorki. „Jej szef” już należy do moich ulubionych książek, zresztą tuż obok pozostałych braci. Zachęcam Was gorąco do sięgnięcia po tę pozycję – z pewnością przypadnie Wam do gustu.

„Kiedy dochodzę, czuję się tak, jakbym dosięgła gwiazd, jednak bardzo szybko trafiam do piekła, kiedy Igor, jeszcze będąc we mnie, wyznaje:
- To był nasz ostatni raz. Kocham inną kobietę.
Zamieram, nie dowierzam temu, co właśnie usłyszałam, kiedy wysuwa się ze mnie i, nie patrząc mi w oczy, zaczyna zbierać swoje rzeczy”

Igor ostatni z braci Burzyńskich wraca do Ceglastej, aby odnaleźć swoją dawną i jak mu się wydaje jedyną miłość.
Nastawiony na ułożenie sobie życia, postanawia zamknąć pewien rozdział, jakim jest seks bez zobowiązań, ze swoją śliczną, seksowną i świetną pracownicą - Majką. Zatrudniona na stanowisko jego asystentki, wymarzona miłość - Janka, także podziela uczucia Igora i chęć ponownego zejścia się.

Ale…, no właśnie ale, o jednej nie może zapomnieć, a druga wydaje się być ciut inna niż by sobie życzył.
Cóż, nie można mieć przecież wszystkiego..
Stając twarzą w twarz z przeszłością i teraźniejszością uświadamia sobie co raz więcej rzeczy, które powodują mętlik w jego głowie.

Która z kobiet będzie w stanie usidlić takiego pracoholika jakim jest Igor?

Która z nich okaże się być prawdziwa, a która tylko iluzją?

Jedno jest pewne, zanim wszystko ułoży się tak jak być powinno, Burzyńskiemu, przyjdzie stanąć twarzą w twarz z samym sobą i ze swoimi prawdziwymi uczuciami w tym zawiłym trojkącie.

Reasumując emocje, emocje i jeszcze raz emocje, pożądanie , nienawiść, trudne wybory i nieustające znaki zapytania.

Tak jak poprzednie części „Jej bohater” i „Jej były mąż” tak
„Jej szef” szalenie mi się spodobał.
Walka z uczuciami, wyraźny wątek Hate/Love i przekomarzanie się głównych bohaterów.
Wiele pikanterii i baaardzo gorących momentów.
Świetne dialogi, dużo humoru, jeszcze więcej emocji i nieprzewidywalnych sytuacji. Bohaterowie, którzy zaskakują pozytywnie, ale też niestety negatywnie.
To wszystko właśnie sprawia rewelacyjność tej historii, którą dosłownie pochłonęłam w parę godzin.

Od pierwszych chwil, jedna z bohaterek wzbudziła moją ogromną sympatię i mocno kibicowałam jej w ułożeniu sobie życia.
Czasem też miałam ochotę udusić głównego bohatera, za jego niestabilność emocjonalną, ale na szczęście z reguły potrafił się zrehabilitować.

Trzeci tom górskiej serii o braciach Burzyńskich, to historia, która wielu z was na pewno zaskoczy, a wiele nieprzewidywalnych momentów, sprawi, że na pewno zostanie w Waszych myślach na dłużej. A pojawienie wszystkich bohaterów poprzednich części będzie prawdziwą wisienką na torcie.

Osobiście, nie potrafię wskazać, która z części spodobała mi się najbardziej, bo tak wiele je łączy, że każdą z nich należy poznać. Na szczęście można je czytać oddzielnie, więc jeśli zaczynacie od tego właśnie tomu, to polecam gorąco także dwie poprzednie.

Bardzo podoba mi się styl pisania autorki, a pikantne momenty i mocne słowa, świetnie oddają całość tej historii.

Gorąco polecam!!!

Avatar użytkownika - Oktawia_czyta
Oktawia_czyta
Przeczytane:2023-03-15, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Czytając rozterki naszego bohatera miałam myśli "Och Igor, Igor, aleś Ty chłopie namieszał..."

Postać Janki... Ekhem. Dawno mnie tak postać nie irytowała, co chwilę się zastanawiałam " coś Ty w niej widział?".

Jeśli szukacie czegoś lekkiego, z zabawnymi docinkami, scenami ? to seria idealna dla Was.

Powiem Wam, że dobrze bawiłam się z tą rodziną i aż szkoda, że to koniec :(

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-02-11, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

?RECENZJA?
"Jeżeli nie jest komuś dane żyć w szczęściu i miłości do innej osoby, to raczej logiczne, że prędzej czy później odda swoje serce czemuś odmiennemu."

Współpraca reklamowa z @grzeszne_ksiazki

Przyszła pora na najbardziej tajemniczego do tej pory z rodu Budzyńskich, Igora i jego życiowe rozterki. Mężczyzna nie ma w lekko. Jest niesamowity w swojej pracy i poświęceniu pasji, a fatalny w związkach. Wciąż żyje przeszłością i młodzieńczą miłością do Janki, której wyobrażenie wciąż w nim tkwi. Obok siebie ma niesamowitą kobietę Maję, prawą rękę w firmie, która uzupełnia go jak nikt inny, ale nie docenia tego, latami bawiąc się nią i jej uczuciami. Igor przenosi właśnie firmę w rodzinne strony, by być bliżej swojego wyobrażenia, i trochę rodziny, ktorej zaczął zazdrościć szczęścia. Teraz przyjdzie mu spojrzeć na swoje wyobrażenie trzeźwym okiem, i to już nie wydaje się takie piękne jak w marzeniach. Majka jest nadal jego niezastąpionym pracownikiem, a Jankę przyjął na posadę swojej asystentki. Odrzucił Maję robiąc miejsce dla Janki, ale w tej samej chwili kiedy to uczynił popełnił błąd, za który przyjdzie mu słono zapłacić.
I total właśnie zaczyna się najlepsza zabawa.

Czasem nie da się połączyć, biznesu i sercowych rozterek, przeważnie wychodzi w tego niezły galimatias. Tak właśnie było w przypadku Igora. Biegł za swoim wyobrażeniem idealnego związku, podczas, gdy pod nosem miał już doskonałą kandydatkę. Nie docenił tego co miał i stracił w najbardziej prymitywny sposób. Odrzucił uczucie dążąc do szczęścia i pragnął bardzo dorównać swoim braciom. Teraz żeby naprawić swoje błędy, będzie musiał przejść ciężką drogę, bo za lekko przyszło mu poprzednim razem. Będzie zmuszony pokonać lęki i obawy, wyciągnąć głowę z ciemnego miejsca i szeroko się rozejrzeć, udowodnić, że zasługuje na szczęście i miłość, na dobre i złe. Tą książkę czyta się lekko i niesamowicie szybko. Nie ma tutaj szalonych zwrotów akcji, ale mężczyzna i jego błędne wybory. Zderzenie z paskudną rzeczywistością i próbą wykorzystania jego głupoty. Stanie na rozstaju dróg, ale powoli odnajdzie właściwy kierunek. Fajna, przyjemna ale za szybko ją przeczytałam. Polecam.

Zakochana w przyjacielu
Katarzyna Rzepecka 0
Okładka ksiązki - Zakochana w przyjacielu

Fenomenalna historia autorki „Wrednego szefa”!Ustalili granicę, której nie mogą przekroczyć.Przeszłość Kamili jest owiana mgłą tajemnicy...

Na rok
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Na rok

Matthew ma prosty plan. Chociaż wcale nie chce, poślubi Amelię, by dotrzymać niespodziewanych warunków spisanego przez jego dziadka testamentu, a potem...