Jej szef

Tom 3 cyklu Seria Górska

"Jej szef" Katarzyny Rzepeckiej to trzeci tom serii romansu górskiego o braciach Burzyńskich. Moim zdaniem, jest to znakomity romans.

Igor bardzo różni się od swoich braci. To typowy człowiek biznesu. Ma uraz do gór, lecz gdy pewnego dnia, w rodzinnym mieście, spotyka swoją dawną miłość, postanawia przenieść firmę i zacząć życie u boku wymarzonej kobiety. Jest tylko jeden problem. Igor musi również zakończyć namiętny romans z pracownicą.

Czy dawne uczucia od nowa dadzą o sobie znać?

Czy mężczyzna dokona dobrego wyboru ?

Od razu mówię, że od tej historii nie sposób się oderwać. Autorka ma bardzo lekki styl. Co powoduje, że książkę pochłania się w mgnieniu oka, a emocje, jakie towarzyszą podczas czytania, są wręcz nie do opisania.

Zmagania głównego bohatera między uczuciami do dawnej miłości, które pielęgnował w sobie od paru lat, a chemią między pracownicą, pochłonęły mnie bez reszty.

Bardzo czekałam, na historię tego brata. Już w drugim tomie bardzo mnie zaintrygowała ta postać. A tę część można spokojnie czytać bez znajomości poprzednich tomów.

Dość sporo emocji, humoru oraz ciekawych i namiętnych scen erotycznych można znaleźć w kartkach tej powieści.

Bardzo polecam tę historię w przepięknym górskim klimacie.

Ja spędziłam znakomity czas z powieścią ❤️

Informacje dodatkowe o Jej szef:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-02-01
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Jej szef

Kup książkę Jej szef

Jej bohater
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej bohater

Kiedyś kobieta zraniła jego serce. Czy mimo to będzie w stanie otworzyć się na nową miłość? Losy Hanny i Eryka już się kiedyś splotły: dawno temu...

Jej były mąż
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej były mąż

PEŁNA NAMIĘTNOŚCI HISTORIA Z GÓRSKIEJ SERII, OPOWIADAJĄCA LOSY DRUGIEGO Z BRACI BURZYŃSKICH. Czy dziesięć lat po rozwodzie może wydarzyć się coś, co...