Jej bohater

Standardem jest , że czytając trafia się raz na lepsze , raz na gorsze książki. Jednak gdy kilka z rzędu nie spełnia oczekiwań , tracę zapał do czytania . Sięgnęłam jednak po kilku takich rozczarowaniach po książkę "Jej bohater", z nadzieją , że uratuje mnie przed kryzysem . Nie czytałam wcześniej książek Kasi , a teraz wiem, że będę po nie sięgać , bo nie tylko mnie nie rozczarowała ale wręcz oczarowała swoim stylem i humorem .

Kocham romanse , kocham hate - love , pyskatych bohaterów i humor w książkach . Ta książka ma wszystko co uwielbia . Bohaterowie są rewelacyjni , wyraziści , z charakterem i szczególnie jeden z nich zdobyło moje serducho - mało Jaś . No stworzyć takiego małego przebojowego człowieczka trzeba umieć. A jak z resztą ?

Hania odziedziczyła dom w górach po babci , którą niektórzy w okolicy mieli za czarownicę . I powiem Wam , że coś w tym jest ;) rudowłosa , energiczna dziewczyna z Gdańska , przyjeżdża więc do Ceglastej doprowadzić spadek do porządku . Zaraz po przebyciu na miejsce poznaje Eryka i nie jest z tego powodu zadowolona , od początku nie pałają do siebie sympatią . Jednak to właśnie on będzie remontował wnętrze jej zapuszczonej chatki . Obu ten fakt się nie podoba . Eryk obrał za punkt honoru , wyprowadzenie z równowagi Hanię na wszelkie możliwe sposoby . I całkiem nieźle mu to wychodzi . Z kolei relacje damsko - męskie to jego słaba strona . Czemu ? Otóż nasz bohater ma za sobą totalnie nieudany związek . Kobieta , którą miał za miłość swojego życia , która urodziła mu cudownego syna ,zostawiła ich i pozbawiła zaufania do kobiet . Uznał , że nie zwiąże się już z żadną , a tu pojawia się taka "przystojna" Hania i wywraca mu życie do góry nogami.

Hania początkowo nie pamięta , a dokładniej nie poznaje , że złośliwy Eryk to ten sam mężczyzna , który już dwukrotnie uratował ją z opresji gdy ruszyła w góry. Czy teraz ona będzie jego bohaterem i pomoże mu wyzbyć się uprzedzeń ? Uleczy złamane serce i przekona go, że jednak warto uwierzyć w miłość?

Ta książka jest naprawdę świetna . Nie tylko przez wzgląd na humor. Romans z nutą erotyki , która podnosi temperaturę ale nie jest najważniejsza. Tu główny prym wiedzie wątek hate-love i jest świetnie rozegrany. Czuć tę walkę jaką bohaterowie toczą sami ze sobą oraz przeciw sobie nawzajem . Nie chcą się przyznać, że czują do siebie coś prócz niechęci, a jednak chemia między nimi jest wyczuwalna doskonale . Kasia w tej książce przedstawiła też wady i zalety bycia ratownikiem górskim , oraz fakt jakie ryzyko podejmują ci ludzie wychodząc w góry, ratując życie innych narażają własne. Mimo, że to lekki romans , który czyta się praktycznie sam , porusza ważne kwestie i zawiera w sobie mało emocji . Mam nadzieję, że te emocje zauroczą też Was i książka zrobi nie tylko na mnie tak pozytywne wrażenie . Uważam , że naprawdę warto po nią sięgnąć i serdecznie Wam ją polecam. Dziękuje autorce i wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Jej bohater:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-09
ISBN: 9788328720404
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Jej bohater

Kup książkę Jej bohater

Jej szef
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej szef

KOLEJNY TOM SERII GÓRSKIEJ OPOWIADAJĄCY HISTORIĘ TRZECIEGO Z BRACI BURZYŃSKICH Igor, niezwykle zdolny przedsiębiorca, w przeciwieństwie do swoich braci...

Jej były mąż
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej były mąż

PEŁNA NAMIĘTNOŚCI HISTORIA Z GÓRSKIEJ SERII, OPOWIADAJĄCA LOSY DRUGIEGO Z BRACI BURZYŃSKICH. Czy dziesięć lat po rozwodzie może wydarzyć się coś, co...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;