Jej były mąż

Tom 2 cyklu Seria Górska

🐈‍⬛ℝ𝕖𝕔𝕖𝕟𝕫𝕛𝕒🐈‍⬛

Wraz z Katarzyną Rzepecką, starymi i nowymi bohaterami oraz czarnym kotem wracamy w góry, gdzie zadzieje się kolejna magia! 🥰

W pierwszym tomie o braciach Burzyńskich poznaliśmy wzruszającą i zabawną historię samotnego ojca i szalonej, "miastowej" dziewczyny, którzy szybko stali się dla siebie wszystkim, ale losów Tobiasza byłam równie ciekawa! Uwielbiam wszelkie wątki o starej, lecz nierdzewiejącej miłości. 💘

Tobiasz, po śmierci ukochanej cioci Gertrudy, otrzymał list wraz ze wskazówkami, co do prowadzenia odziedziczonego pensjonatu. Ma go poprowadzić z Adą, swoją byłą żoną, albo chociaż jakoś się nim podzielić, w każdym razie, muszą ponownie się spotkać.
Ich małżeństwo trwało krótko, a przez ten szalony czas przeżyli równie piękne, jak i tragiczne chwile. Tobiasz wolałby nie rozdrapywać ran, ale z drugiej strony- nie ma nic do stracenia.

Ada od 10 lat nie potrafi wyrzucić z głowy eksmęża i chociaż początkowo jego wizyta przysparza jej bólu, to w końcu los sprawia, że postanawia pojawić się w Ceglastej i wziąć udział w tym całym cyrku z pensjonatem.

Byli małżonkowie szybko zobaczą, że nie są sobie obojętni, jednak głęboko zakopane rany, a także aktualne przeszkody nieco zniechęcają ich do ponownego otwarcia się przed sobą.
Czeka ich jeszcze długa droga, aby poukładać to wszystko, co się między nimi wydarzyło i zacząć nowy rozdział, ale gdzie ma się to zdarzyć, jeśli nie w pięknych górach? 😊

"Jesteśmy w domu.
My jesteśmy domem."

Po książkach autorki nigdy nie wiem, czego się spodziewać. Tutaj również zaczęło się lekko i zabawnie, aby za chwilę ukłuć czytelnika jakimś bolesnym zdarzeniem.
W międzyczasie zrobi się gorąco, czasem romantycznie, a potem wszystko rozwali się jak domek z kart, aby znowu powoli wrócić do normalności. 🤯 Kocham taką emocjonalną przeplatankę, bo sprawia ona, że czytam z szaleńczo bijącym sercem, a w brzuchu latają mi motyle, dopóki jakieś kilka zdań znowu ich nie zamorduje. 😁
Bardzo polubiłam bohaterów i bardzo im współczułam, mimo że czasem chciałam nimi potrząsnąć. 🤭
Nie zabrakło tu również Eryka i Hani, a także rozbrajającego, uroczego Jasia! No dobra, nawet tego cholernego kocura polubiłam, zresztą Tobiasz i Ada chyba też. 😊
Jeśli spodobał Wam się "Jej bohater", to tę część również polubicie, chociaż nieco się one różniły. Chwilami będzie tu poważniej, może nawet bardziej boleśnie i wzruszająco, ale przy tym pięknie!
Serdecznie polecam! 8/10💗

Informacje dodatkowe o Jej były mąż:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-07-27
Tytuł oryginału: Jej były mąż
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: lettoaletto

Zobacz opinie o książce Jej były mąż

Kup książkę Jej były mąż

Na rok
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Na rok

Matthew ma prosty plan. Chociaż wcale nie chce, poślubi Amelię, by dotrzymać niespodziewanych warunków spisanego przez jego dziadka testamentu, a potem...

Jej szef
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Jej szef

KOLEJNY TOM SERII GÓRSKIEJ OPOWIADAJĄCY HISTORIĘ TRZECIEGO Z BRACI BURZYŃSKICH Igor, niezwykle zdolny przedsiębiorca, w przeciwieństwie do swoich braci...