Jestem twoją córką

„Jestem twoja córką” to książka obyczajowa o tym, jakie konsekwencje dla swoich dzieci mogą mieć czyny i decyzje rodziców, które podjęli w przeszłości. To również książka o rodzinnych problemach i dylematach.

Prawda wywróci życie bohaterów do góry nogami, a uczucia jakie będą im towarzyszyć to przede wszystkim złość, która później przerodzi się w akceptację.

Wszystko zaczyna się od testamentu Sambora Jeremy, który zapisuje majątek trójce swoich dzieci oraz nieślubnej córce, o której istnieniu nikt nie wiedział. Dla dzieci zmarłego ta informacja będzie ogromnym szokiem. Tym bardziej, że po odnalezieniu kobiety okaże się, że to nie koniec rodzinnych tajemnic.

Dobrusia i Weronika będą musiały odnaleźć się w nowej sytuacji. Ale czy zaakceptują siebie nawzajem?

Uwielbiam książki Anny Karpińskiej za emocje, które towarzyszą mi zawsze podczas czytania.

Autorka bardzo często w swoich książkach stawia bohaterów przed trudnymi wyborami.

Informacje dodatkowe o Jestem twoją córką:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2022-08-11
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Jestem twoją córką

Kup książkę Jestem twoją córką

Szukając przystani
Anna Karpińska0
Okładka ksiązki - Szukając przystani

Anna Karpińska nową sagą znowu poruszy serca czytelniczek! Wanda nareszcie będzie mogła zrealizować swoje marzenia. Emerytura to miał być jej czas. Jednak...

Bezpieczny port
Anna Karpińska0
Okładka ksiązki - Bezpieczny port

Pełna ciepła i zaskakujących zwrotów akcji kontynuacja powieści "Szukając przystani". Kiedy Wanda i jej maleńka wnuczka Pola zostają same, sytuacja...