Jesteś moja dzikusko

"Bo czasami życie to bajka, w której też występują złe czarownice, wredne charaktery i pełne zawiści przyjaciółki. Ale jest coś, co może dać temu radę, co ma szansę stawić czoło złu i zwyciężyć wszelkie przeciwności losu. Jest to miłość. W nią warto wierzyć. " Piękna i zakręcona historia miłości, która trzyma w napięciu do ostatniej strony. Anthony Tolland jest bogatym, przystojny i przede wszystkim ma trudny charakter. Bardzo szybko wpada w złość, co przysparza mu wiecznie kłopotów. W połowie klasy maturalnej przeprowadza się do niego Natalia. Powodem tej przeprowadzki jest śmierć jej matki, a najlepszej przyjaciółki matki Antka. Rodzice Antka postanawiają zaopiekować się 17-nastoletnią Natalką. Młodzi znają się jeszcze z dzieciństwa, lecz teraz między nimi zrodziło się uczucie, którego oboje nie potrafili powstrzymać. "Czasami w życiu jest tak, że los zaczyna się odmieniać, odwracać do człowieka swoją lepszą stroną." Książka zaskoczyłam mnie pod wieloma względami. Zdziwiłam się, że w Prologu autorka zdradziła jak się skończy książka. Pozwoliło mi to się skupić na akcji która działa się na kartkach powieści. Wielkim plusem według mnie też jest to, że narratorem jest Antek. Akcja książki tak mnie wciągnęła, że przeczytałam a w jeden dzień, nie potrafiłam się oderwać. Jest dynamiczna i wielowątkowa, ze szczyptą humoru i napięcia. Nie jest to przewidywalna historia. Trzyma w napięciu do końca. Bardzo mi się podobały (co zaznaczyłam w książce) ostatnie zdania w rozdziałach. Zmuszały mnie do dalszego czytania. W chwilach gdy nie czytałam i tak bohaterowie i ich historia chodzili mi po głowie. Uwielbiam głównego bohatera. Jest zabawny i przede wszystkim nie jest irytujący, a Nata i jej miłość bardzo go zmieniła, oczywiście na lepsze :) Na końcu książki zauważyłam play listę, którą słuchałam czytając książkę :) Całość doskonali śliczna okładka, w której się zakochałam od pierwszego wejrzenia. "Chodzi o to, że na świecie jest wiele zła, a ty jesteś taka piękna i bezbronna, dlatego chcę cię chronić i będę to robił, choćbym musiał powybijać tony zębów, zapewniając dożywotni zarobek protetykom na całym świecie." Jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona tą książką. Nie spodziewałam się że aż tak bardzo mi przypadnie do gustu. Nie czytam zbyt dużo książek polskich autorów, co ostatnio chciałam zmienić i myślę że to duży krok w tym kierunku.

Informacje dodatkowe o Jesteś moja dzikusko:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2016-02-03
ISBN: 978-83-8083-038-7
Dodał/a opinię: Kinga Janusz

Zobacz opinie o książce Jesteś moja dzikusko

Kup książkę Jesteś moja dzikusko