Jesteś moją nadzieją

Tom 2 cyklu Firestone MC

Kiedy w klubie motocyklowym nachodzi chaos, Trevor Bradford zrobi wszystko, aby wszystko wróciło do stanu przed zawirowaniami. Stara się ze wszystkich sił, ale swoją uwagę musi podzielić na pewną blondynkę, której powiązane z klubem jest głębsze niż wszyscy przypuszczeli. Charlene Whitlock nijak nie pasuje do Firestone. Mówiąc prosto: to nie ta bajka. Zbyt wiele ich dzieli. A jednak Tevor nie chce odpuścić.
   Co się stanie gdy na jaw wyjdą głęboko skrywane sekrety? Czy Charlene okaże się być warta zaufania? Co wybierze Trevor: braci i klub czy kobietę?

Pierwszy tom serii "Firestone MC" wywarł na mnie ogromne wrażenie. Bez żadnych trudności wsiąkłam w wykreowany przez autorki świat. Świat pełen pasji, motocykli , życia na krawędzi i uczuć gorętszych niż ława.
   Kontynuacja wcale nie odbiega pod tym względem od pierwszej części. Idzie, mówiąc prosto, łeb w łeb.
   Problemy klubowe trzymały w niepewności przez całą lekturę. Nie sposób było przewidzieć, co jeszcze się wydarzy i jak to wszystko wpłynie na nich. Na braci z klubu motocyklowego, których nie połączyły więzy krwi a pasja i stanie za sobą murem. To było piękne.
   Wspomniana powyżej różnica między głównymi bohaterami dotyczyła dosłownie każdej sfery. A połączyło ich uczucie czyste niczym łza. Niczym kropla krystalicznej wody. Z erotyzmem, pasją, chemią i pożądaniem.
     Przed bohaterami nie lada wyzwanie. Z jednej strony klub a z drugiej uczucie. No powiem Wam, że autorki zarzuciły Trevora i Charlene ogromną ilością problemów. Nie szczędzili im trosk i zmartwień. A tym samym nie zabrakło emocji, które wręcz kipiały.
    Żeby nie było zbyt poważnie znajdziemy również humor, który stanowił idealną równowagę.
   Kolejny raz autorki zabrały mnie na przejażdżkę pełną niewiadomych. Pełną przewrotności losu i wydarzeń trzymających w napięciu do ostatniej strony. Czysty rollercoaster. Główna para bohaterów okazała się być niezwykle sympatyczni ludźmi. Pełnymi dobra i empatii.
   Lekturę czytałam z ogromną przyjemnością i wypiekami na twarzy. Nie mogłam się jej oprzeć i nie mogłam jej odłożyć. Zachęcam i was do czytania.

Polecam

Współpraca: Wydawnictwo Feniks

Informacje dodatkowe o Jesteś moją nadzieją :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-01-25
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Jesteś moją nadzieją

Kup książkę Jesteś moją nadzieją