Jeszcze będzie epicko

Majka wlasnie wywróciła swoje życie do góry nogami - zerwała zaręczyny, natomiast praca w korporacji, samotne życie na wsi oraz brak perspektyw na bycie mamą nie są szczytem jej marzeń. Kobieta postanawia wyjechać z przyjaciółkami w góry, wyjazd ten okaże się punktem zwrotnym w jej życiu. Co się wydarzy na tym wyjeździe? Czy Majka zmieni swoje podejście do życia?

Zacznę od tego, że książka ma śliczną okładkę, która z pewnością przyciąga oko i skłania do poznania tego co zawiera w srodku.
Książkę czyta się naprawdę szybko i przyjemnie, autorka stworzyła tutaj ciekawą fabułę, bez udziwnień i postawiła na ciepłych, przyjaznych i prawdziwych bohaterów, których po prostu nie da się nie lubić. Myślę, że każdy z Nas spokojnie mógłby się z Nimi utożsamić.
Poznajemy losy Majki, która postanawia zmienić swoje zycie i postawić na szczęście i marzenia. Perypetie Majki i jej przyjaciółek nie raz sprawiały, że pojawiał się uśmiech na mojej twarzy.
Autorka na kartach swojej powieści pokazuje jaką wartością jest przyjaźń, ale również porusza ważne w dzisiejszych czasach kwestie, jak na przykład transseksualizm.
"Jeszcze będzie epicko" to pełna emocji oraz ciepła historia o poszukiwaniu własnego szczęścia, z pewnością skłaniająca do pewnych przemyśleń. Nie mogę się doczekać kiedy poznam dalsze losy Majki, bo mam szczerą nadzieje, że wszystko w końcu ułoży się po jej myśli!

Informacje dodatkowe o Jeszcze będzie epicko :

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2021-02-19
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Jeszcze będzie epicko

Kup książkę Jeszcze będzie epicko

Nigdy nie będziesz sama
Magdalena Alicja Kruk 0
Okładka ksiązki - Nigdy nie będziesz sama

Majka po powrocie z Włoch, gdzie przebywała jako helpers, musi się odnaleźć w nowej, COVID-owej rzeczywistości. Bez pracy, z kończącymi się oszczędnościami...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;