Jeszcze będzie epicko

Maja czuje, że nie jest w pełni szczęśliwa. Zerwanie zaręczyn na chwilę przed ślubem sprawia, że kobieta chce zmienić swoje dotychczasowe życie. Wyjazd w góry z przyjaciółkami staje się dla niej punktem zwrotnym, a przypadkowo poznany mężczyzna daje jej inspiracje. Majka postanawia zostawić dotychczasowe życie, bliskich oraz pracę w korporacji i wyruszyć w swoje własną podróż.
Muszę przyznać, że naprawdę polubiłam bohaterów tej książki. Okazali się oni być pozytywnymi postaciami, od których można się sporo nauczyć i wyciągnąć wnioski na życie.
Dodatkowo zobaczymy tu ogromną siłę przyjaźni i więzi rodzinnych. Problemy rodzinne i konsekwencje tajemnic. Walkę z samym sobą, ogromną potrzebę zmian, podejmowanie trudnych decyzji i nowy początek. Dodatkowo książka porusza trudny temat transseksualizmu. Pozwala również poznać helpersów, którzy mogą stać się inspiracją, celem i sposobem na życie dla wielu z nas.
"Jeszcze będzie epicko" to książka, która dała mi chwilę na zastanowienie i przewartościowanie życia. Pokazuje, że o szczęście trzeba walczyć. Czasami warto zaryzykować, podjąć trudne decyzje i postawić wszystko na jedną kartę. Zmiany często są potrzebne, żeby odnaleźć własną drogę i szczęście.
Rzadko sięgam po takie książki, ale ta na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci. Zdecydowanie jest to historia, którą warto przeczytać. Lekka i przyjemna historia, która czyta się naprawdę szybko i która niesie ze sobą przesłanie. Opowieść Majki mocno mnie wciągnęła i gorąco polecam po nią sięgnąć. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Lucky za egzemplarz. ❤️

Informacje dodatkowe o Jeszcze będzie epicko :

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2021-02-19
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Jeszcze będzie epicko

Kup książkę Jeszcze będzie epicko

Nigdy nie będziesz sama
Magdalena Alicja Kruk 0
Okładka ksiązki - Nigdy nie będziesz sama

Majka po powrocie z Włoch, gdzie przebywała jako helpers, musi się odnaleźć w nowej, COVID-owej rzeczywistości. Bez pracy, z kończącymi się oszczędnościami...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;