Jezioro Zapomnienie

Wolicie życie na wsi czy w mieście? A może nie wyobrażacie sobie mieszkania w mieście, ale wolne chwile poświęcacie wyjazdom na łono natury, gdzie panuje cisza i spokój?

Główny bohater najnowszej książki Joanny Tekieli „Jezioro Zapomnienie” nie mógłby żyć gdzie indziej jak w swoim azylu, gdzie miłość do przyrody i zwierząt zaszczepili w nim dziadkowie.

Daniel mieszka sam, z dala od ludzi. Co jakiś czas jego spokój burzy mężczyzna, który chce odkupić od niego jego własność. Ale Daniel jest nie ugięty. Do czasu, aż wokół niego zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Czy stoi za tym ktoś, kto chce za wszelką cenę zdobyć jego ziemię?

Daniel będzie musiał zmierzyć się z jeszcze jedną kwestią. W jego samotne życie wkrada się pewna kobieta. Czy Daniel będzie potrafił otworzyć się na drugiego człowieka, a może nawet na głębokie uczucie?

Iga to szalona dziewczyna, która początkowo traktuje Daniela jak dziwaka, mężczyzna ma bowiem swoje przyzwyczajenia, które dla innych osób mogą wydawać się zaskakujące. Z czasem między tym dwojgiem rodzi się uczucie.

Iga oraz Karol – najbliższy przyjaciel Daniela będą za wszelką cenę chcieli pomóc mężczyźnie w rozwikłaniu zagadki dziwnych sytuacji, które ostatnio dzieją się w otoczeniu Daniela.

Pełna emocji historia o tym, że warto pielęgnować rodzinne tradycje.

Dzięki tej książce inaczej spojrzymy na miejsce, w którym żyjemy.

Uwielbiam książki Joanny Tekieli za emocje, które dostarcza nam autorka oraz za ciekawe, życiowe historie.

Polecam.

Informacje dodatkowe o Jezioro Zapomnienie: