Jutro będziesz mój

Tom 1 cyklu Adair Family

Robyn przyjeżdża do Szkocji, by odnowić kontakt ze swoim ojcem. Kiedy w końcu go odnajduje, okazuje się, że Mac pracuje dla celebryty Lachlana Adaira, który zdaniem Robyn odebrał jej ojca lata temu. Kiedy kobieta planuje wyjechać z Ardnoch jej ojciec zostaje zaatakowany przez tajemniczego stalkera. Kobieta, jako była policjantka postanawia rozpocząć własne śledztwo. Kto czyha na życie mieszkańców posiadłości Adaira? Czy Robyn w porę znajdzie sprawcę?

Przsczytalam już kilka, jak nie kilkanaście książek autorki i za każdym razem jestem zachwycona stworzonymi przez nią historiami oraz kreacją bohaterów! Tym razem oczywiście było tak samo. Autorka przenosi czytelnika do pięknej, malowniczej Szkocji, opisy przyrody, tajemniczych zamków czy posiadłości niejednokrotnie sprawiały, że czułam się tak jakbym tam była naprawdę.

@samanthayoung postawiła na świetną, niezwykle intrygującą fabułę, która jest połączeniem romansu z kryminałem i tym samym sprawiła, że zostałam wciągnięta do świata Robyn i Lachlana od pierwszych stron i przeżywałam ich rozterki, odczuwałam ich emocje. Jak dla mnie ta książka była wręcz nieodkladalna.

Autorka w zdecydowanej większości skupia się tutaj na odnalezniu stalkera, także spodziewajcie się wielu tajemnic, szeregu intryg i towarzyszącemu temu ogromu napięcia. Muszę przyznać, że do ostatnich stron w zasadzie nie domyśliłam się kto jest prześladowcą, a tym bardziej jakie mogą być jego pobudki.

Bardzo podobał mi się również wątek odbudowania więzi pomiędzy Robyn, a jej ojcem, co jak się okazuje dla obojga nie było łatwym i momentami przyjemnym doświadczeniem - lata rozłąki, brak kontaktu sprawił, że Robyn ma duże problemy z zaufaniem i musi wszystko "przepracować".

Bardzo lubię historie z motywem hate - love i tutaj również został on w świetny sposób przedstawiony, wszystko toczyło się swoim rytmem, a relacja bohaterów dostarczyła czytelnikowi ogromu emocji - niepewności, rozczarowań, złości, bólu, ale również poczucia bezpieczeństwa, szczęścia, przynależności i miłości.

Bardzo zaintrygowało mnie zakończenie książki - jestem pewna, że osoba, która pojawiła się w życiu Robyn i Lachlana wywoła nie jedną burzę w ich życiu. Nie mogę się doczekać kiedy poznam dalsze losy bohaterów "Jutro będziesz mój"! Z czystym sercem polecam nową serię od @samanthayoung! Moja ocena to 10/10

Informacje dodatkowe o Jutro będziesz mój:

Wydawnictwo: Słowne z uczuciem
Data wydania: 2022-02-23
Tytuł oryginału: Here with me
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Zobacz opinie o książce Jutro będziesz mój

Kup książkę Jutro będziesz mój

Ostatnia szansa
Samantha Young0
Okładka ksiązki - Ostatnia szansa

Hannah Nichols nie potrafi się uwolnić od bolesnej przeszłości i przyjąć tego, co niesie przyszłość. Po raz ostatni widziała Marca D'Alessandro pięć długich...

To, czego o mnie nie wiesz
Samantha Young0
Okładka ksiązki - To, czego o mnie nie wiesz

Kolejny tom bestsellerowej serii o nadmorskim Hartwell. Nie zaznasz miłości, jeśli nie uporasz się z przeszłością. Dahlia McGuire, złotniczka i właścicielka...