Kasta. Granice pokusy

💜RECENZJA PATRONACKA💜

🔞UWAGA PRZECZYTAJ TYLKO JEŚLI MASZ CO NAJMNIEJ 18 LAT I OTWARTY UMYSŁ NA GORĄCE PRAGNIENIA🔞

„Nawet nie ma pojęcia jak bardzo potrafię być niegrzeczna. Powoli zaczynam gubić się sama w tym, co dzieje się wokół mnie i na co pozwalam tym chłopakom. Zamiast z tym walczyć i bronić się pazurami, poddaję się temu i pozwalam się tak szorstko traktować.”

KASTA to Niegrzeczni Chłopcy Bostonu : Manson, Connor, Bryan, Seth i Jasper. Męscy, przystojni, siejący postrach, pożądanie i poważanie. Mogą robić dosłownie wszystko i nie ponieść żadnych konsekwencji, za swoje, ewentualne występki i pragnienia. A pragną jednego, a raczej jednej - Kinsley - przyrodniej siostry Mansona. Ich pożądanie i zaborczość w stosunku do niej jest widoczne i jawne, na każdym kroku, jednak ona postanawia trzymać się jak najdalej od każdego z członków znienawidzonej przez nią KASTY. Jej opór wyzwala w każdym z nich żądzę i demony, które uwolnione prowadzą do bardzo niegrzecznych i grzecznych poczynań. Kinsley miota się między wszystkimi członkami KASTY, a swoim własnymi pragnieniami, pozwalając im na więcej niż powinna. Pożąda dwóch, boi się jednego, nie cierpi jednego, kocha jednego a ucieka przed całą piątką, nie dopuszczając do siebie fantazji, które ją rozpalają od środka. Jednak wspaniali członkowie KASTY mają swoje sposoby, aby Kinsley stała się jedną z nich, uległa grzesznej pokusie i dała się ponieść żądzy i skrywanej w niej samej namiętności...
Niby stara się walczyć ze swoimi pragnieniami i uczuciami, ale z marnym skutkiem, który daje jej niemało przyjemności, pozwalając na dotyk, nie dwóch, nie czterech, ale i więcej rąk i ust i....
I tu się zatrzymam, bo dochodzimy do mojej ulubionej sceny😈😈😈
Wow, cóż to jest za niegrzeczna książka, czytając ją, uda zaciskają się automatycznie z podniecenia, a umysł sam podsuwa na myśl pikantne obrazy z samą sobą w roli głównej. Autorki, nie dają odsapnąć nawet na chwilę i przez prawie całą książkę, możemy czuć permanentne podniecenie, a opisy gorących scen są tak obrazowe, że zapadają na długo w pamięć.
Napisana, przez ten duet książka to jedna, wielka, gorąca fantazja, odpychanie i przyciąganie pragnień oraz multum czytelniczej przyjemności. Królowe, doskonale wiedzą jak rozpalić czytelnika😈
W dodatku, ta śliczna okładka, projektu Marty Lisowskiej, piękne grafiki na początku każdego rozdziału i tak cudnie kolorystyczne wydanie💜

Oczywiście z niecierpliwością czekam na drugi tom, mając nadzieję, na równie perwersyjne momenty🤫😉
Jeszcze raz, pięknie dziękuję autorkom i wydawnictwu, za możliwość,objęcia Patronatem, tak mocno grzesznej książki💜

Informacje dodatkowe o Kasta. Granice pokusy:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-02-14
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: rumunia love Gang orgia collage prawo nastolatek

Zobacz opinie o książce Kasta. Granice pokusy

Kup książkę Kasta. Granice pokusy

Inne otoczenie daje mi więcej możliwości i jeszcze więcej chętnych facetów. Chcę się zabawić, ale na pewno nie wliczam w to ciebie.” „Nawet nie ma pojęcia jak bardzo potrafię być niegrzeczna. Powoli zaczynam gubić się sama w tym, co dzieje się wokół mnie i na co pozwalam tym chłopakom. Zamiast z tym walczyć i bronić się pazurami, poddaję się temu i pozwalam się tak szorstko traktować.