Kasta. Granice pokusy

Rozbudź wszystkie zmysły.
Miej oczy dookoła głowy.
Bądź gotowa na wszystko.

NADCHODZI KASTA

Nikt nie jest bezpieczny, gdy oni są w pobliżu. A jeśli jesteś obiektem ich zainteresowania i mrocznych fantazji, możesz być pewna, że nic nie jest w stanie ich powstrzymać.
Zagraj w grę, w której oni wyznaczają zasady. Bądź ostrożna, bo widzą każdy Twój ruch. Napędza ich Twój strach. Sprawia, że jeszcze bardziej pragną Cię mieć. Jesteś gotowa na to, co dla Ciebie przygotowali?
Mroczne myśli są nieodłączną częścią ich działania. Robią to, na co mają ochotę. Biorą wszystko, czego zapragną.
A teraz chcą Ciebie.

Tagi: miłość pożądanie love gang orgia collage prawo nastolatek szkoła

Kup książkę Kasta. Granice pokusy

Opinie o książce - Kasta. Granice pokusy

Hej ksiażkoholicy ❣️
Wiecie, że już za równy tydzień premiera mega niegrzecznej książki? Kinga Litkowiec i Ana Rose w diabelnie udanym duecie! Polecą iskry jakich się nie spodziewacie. Okładka i opis już robią swoje, ale treść...... O cholera..... Co tutaj się dzieje!!!!! Dziewczyny tą historia rozgrzeją największego zmarźlaka. Jeżeli lubicie erotyki i to nie takie delikatne tylko mocne, perwersyjne no to nie macie się nad czym zastanawiać. Ta książka jest dla Was obowiązkową pozycją na liście. Wiem też, że empik już wysyła więc nie czekajcie!!!

Kasta to bardzo gorąca powieść o zgrupowaniu o tej samej nazwie co tytuł. To oni rządzą! To im nikt nie może się przeciwstawić. To do nich wszystko należy! Ale co byście zrobili gdyby to właśnie Was wzięli sobie na celownik? Ja przyznam szczerze - nie mam pojęcia, ale wiem jedno (!) Kinsley nie będzie miała lekko.

To co otrzymacie w tej książce rozbudzi wasze zmysły do czerwoności!!! Rozpali Wasze ciało i przyspieszy bicie serca. Uwierzcie, że wyobraźnia będzie działała na najwyższych obrotach! W całość tej erotycznej historii autorki wplatają także wątek, przez, który serce zabije jeszcze mocniej i nie tylko ze względu na pikantność tej powieści, ale ze względu na... I tego Wam właśnie nie zdradzę ha ha..... Przekonajcie się sami o co chodzi 😁 nie pożałujecie!!!

@rhythm_of_my_life_ i @ana.rose.autorka dziękuję Wam ogromnie za zaufanie i możliwość objęcia patronatem tej książki! ❣️
To jest kompletny sztos!!!!

💜RECENZJA PATRONACKA💜

🔞UWAGA PRZECZYTAJ TYLKO JEŚLI MASZ CO NAJMNIEJ 18 LAT I OTWARTY UMYSŁ NA GORĄCE PRAGNIENIA🔞

„Nawet nie ma pojęcia jak bardzo potrafię być niegrzeczna. Powoli zaczynam gubić się sama w tym, co dzieje się wokół mnie i na co pozwalam tym chłopakom. Zamiast z tym walczyć i bronić się pazurami, poddaję się temu i pozwalam się tak szorstko traktować.”

KASTA to Niegrzeczni Chłopcy Bostonu : Manson, Connor, Bryan, Seth i Jasper. Męscy, przystojni, siejący postrach, pożądanie i poważanie. Mogą robić dosłownie wszystko i nie ponieść żadnych konsekwencji, za swoje, ewentualne występki i pragnienia. A pragną jednego, a raczej jednej - Kinsley - przyrodniej siostry Mansona. Ich pożądanie i zaborczość w stosunku do niej jest widoczne i jawne, na każdym kroku, jednak ona postanawia trzymać się jak najdalej od każdego z członków znienawidzonej przez nią KASTY. Jej opór wyzwala w każdym z nich żądzę i demony, które uwolnione prowadzą do bardzo niegrzecznych i grzecznych poczynań. Kinsley miota się między wszystkimi członkami KASTY, a swoim własnymi pragnieniami, pozwalając im na więcej niż powinna. Pożąda dwóch, boi się jednego, nie cierpi jednego, kocha jednego a ucieka przed całą piątką, nie dopuszczając do siebie fantazji, które ją rozpalają od środka. Jednak wspaniali członkowie KASTY mają swoje sposoby, aby Kinsley stała się jedną z nich, uległa grzesznej pokusie i dała się ponieść żądzy i skrywanej w niej samej namiętności...
Niby stara się walczyć ze swoimi pragnieniami i uczuciami, ale z marnym skutkiem, który daje jej niemało przyjemności, pozwalając na dotyk, nie dwóch, nie czterech, ale i więcej rąk i ust i....
I tu się zatrzymam, bo dochodzimy do mojej ulubionej sceny😈😈😈
Wow, cóż to jest za niegrzeczna książka, czytając ją, uda zaciskają się automatycznie z podniecenia, a umysł sam podsuwa na myśl pikantne obrazy z samą sobą w roli głównej. Autorki, nie dają odsapnąć nawet na chwilę i przez prawie całą książkę, możemy czuć permanentne podniecenie, a opisy gorących scen są tak obrazowe, że zapadają na długo w pamięć.
Napisana, przez ten duet książka to jedna, wielka, gorąca fantazja, odpychanie i przyciąganie pragnień oraz multum czytelniczej przyjemności. Królowe, doskonale wiedzą jak rozpalić czytelnika😈
W dodatku, ta śliczna okładka, projektu Marty Lisowskiej, piękne grafiki na początku każdego rozdziału i tak cudnie kolorystyczne wydanie💜

Oczywiście z niecierpliwością czekam na drugi tom, mając nadzieję, na równie perwersyjne momenty🤫😉
Jeszcze raz, pięknie dziękuję autorkom i wydawnictwu, za możliwość,objęcia Patronatem, tak mocno grzesznej książki💜

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-02-28, Ocena: 6, Przeczytałam,

Kasta książka dla osób 18plus .
I ten napis nie jest tylko dla ozdoby .

KASTA :Masson, Connor, Brayan Jasper, Seth to piątka przyjaciół która rządzi tym stowarzyszeniem .
Każda osoba na kampusie wie kim są członkowie tej grupy.

Kinstey jest młodszą siostrą Massona ( chłopak został adoptowany )
Connor to najlepszy przyjaciel chłopaka w którym dziewczyna się podkochuje .
Lecz gdy zostaje wyśmiana nie chce mieć z nimi nic wspólnego .
I gdy przychodzi czas wyjazdu do Collegu nie chce należeć do KASTY .

Chłopaki nie chcą dopuścić tego do siebie i pragną dziewczynę złamać, która jest twarda i stoi przy swoim .
tyle co wam mogę zdradzić z fabuły więcej nic nie powiem .
Książka kipi seksem i to nie jest nic grzecznego bo znajdziemy tutaj na prawdę gorące sceny które rozpalają
do czerwoności . Grzeczny seks w łóżku przechodzi do historii i znajdujemy w tej książce trójkąty różne dziwactwa i najróżniejsze miejsca .
Ja osobiście lubię mocne książki w których nie ma głaskania po głowie ale również żeby fabuła ze sobą
grała i tutaj wszystko idealnie do siebie pasowało .
Styl autorki @rhythm_of_my_life_ znam  i bardzo lubię erotyki które pisze zdecydowanie wyrózniają się na tle innych książek więc kto lubi będzie tą książką zachwycony .
Styl który daje nam @ana.rose.autorka jest delikatny i przyjemny wiec mieszanka tych dwóch piór daje nam bombową ekstaze.
Autorki stworzyły książkę która w mocnych momentach jest mocna a gdy ma być lżej mamy delikatny spadek emocji .
Pomimo mocnego seksu znajdziemy tutaj mocne pożądanie którzy tworzą bohaterowie .
Przez książkę się płynie i z zaciekawieniem się czyta co tym razem chłopacy wymyślą.
Ponieważ KASTA gra bez reguł.

Pozycja czytelnicza obowiązkowa dla wszystkich niegrzecznych dziewczynek .

Avatar użytkownika - AniaK_ka1
AniaK_ka1
Przeczytane:2021-02-23, Ocena: 4, Przeczytałam,

[ RECENZJA ]

Ana Rose, Kinga Litkowiec "Kasta. Granice pokusy."
Wyd. WasPos

Nikt z nas nie lubi być wyśmiewany. Każdy nawet najdrobniejszy przytyk sprawia, że się buntujemy, obrażamy i patrzymy z nienawiścią na drugą osobę, która jest sprawcą przykrości.
   Kiedy w wieku 12 lat Kinsley Moore wyznaje miłość przyjacielowi swojego brata, zostaje wyśmiana i poniżona. Jej skrzywdzona dumą sprawia, że uodporniła się na prawdziwe uczucie.
Rozpoczynający się rok szkolny nie ułatwia dziewczynie życia, ponieważ upatrzona przez kastę, jest na każdym kroku prześladowana i zmuszana do przyłączenia się do grupy.
Kinsley nie zna dnia ani godziny kiedy zostanie zaatakowana przez chłopaków że stowarzyszenia.
Mimo silnej woli, za każdym razem przegrywa ona walkę z pożądaniem i bezpruderyjnie oddaje się każdemu z nich. Jednak jej serce podświadomie cały czas bije do miłości z przeszłości Connora. To jemu najchętniej ulega, mimo tego, że ten cały czas dziewczynę krzywdzi.
   Gdy na drodze studentki staje chory z miłości do niej Kyle, przywódca kasty uświadamia sobie, że Kinsley nie pozostaje mu obojętna.
   Ociekająca seksem powieść nie pozostawia czytelnika obojętnego. Ubrana momentami w brutalne słowa i opisy zbliżeń, skutecznie pobudzają wyobraźnię. Jeśli ktoś jest powściągliwy w rodzajach seksu, może być odrobinę zdegustowany i zniesmaczony. ?
Odważne sceny mogą za to być ciekawym doświadczeniem, które zachęcą do eksperymentów na własnych czterech literach.
   Pierwsza część historii Kinsley i Connora to opowieść o młodych, bogatych i wyzwolonych ludziach, którym z biegiem czasu i przy spotkaniu odpowiedniej osoby, zmieniają się priorytety.
Ciekawa jestem dalszego ciągu i tego, czym zaskoczy mnie druga część powieści.
No i jedno nie daje mi spokoju....?
Jak duży zapas prezerwatyw ci młodzi ludzie muszą mieć i z jaką częstotliwością muszą uzupełniać kieszonkowe zapasy. ????

Inne otoczenie daje mi więcej możliwości i jeszcze więcej chętnych facetów. Chcę się zabawić, ale na pewno nie wliczam w to ciebie.” „Nawet nie ma pojęcia jak bardzo potrafię być niegrzeczna. Powoli zaczynam gubić się sama w tym, co dzieje się wokół mnie i na co pozwalam tym chłopakom. Zamiast z tym walczyć i bronić się pazurami, poddaję się temu i pozwalam się tak szorstko traktować.