Kasta. Granice pokusy

Data wydania: 2021-02-14
Kategoria: Romans
Dodał/a opinię: Danuta Perszewska

Hej ksiażkoholicy ❣️
Wiecie, że już za równy tydzień premiera mega niegrzecznej książki? Kinga Litkowiec i Ana Rose w diabelnie udanym duecie! Polecą iskry jakich się nie spodziewacie. Okładka i opis już robią swoje, ale treść...... O cholera..... Co tutaj się dzieje!!!!! Dziewczyny tą historia rozgrzeją największego zmarźlaka. Jeżeli lubicie erotyki i to nie takie delikatne tylko mocne, perwersyjne no to nie macie się nad czym zastanawiać. Ta książka jest dla Was obowiązkową pozycją na liście. Wiem też, że empik już wysyła więc nie czekajcie!!!

Kasta to bardzo gorąca powieść o zgrupowaniu o tej samej nazwie co tytuł. To oni rządzą! To im nikt nie może się przeciwstawić. To do nich wszystko należy! Ale co byście zrobili gdyby to właśnie Was wzięli sobie na celownik? Ja przyznam szczerze - nie mam pojęcia, ale wiem jedno (!) Kinsley nie będzie miała lekko.

To co otrzymacie w tej książce rozbudzi wasze zmysły do czerwoności!!! Rozpali Wasze ciało i przyspieszy bicie serca. Uwierzcie, że wyobraźnia będzie działała na najwyższych obrotach! W całość tej erotycznej historii autorki wplatają także wątek, przez, który serce zabije jeszcze mocniej i nie tylko ze względu na pikantność tej powieści, ale ze względu na... I tego Wam właśnie nie zdradzę ha ha..... Przekonajcie się sami o co chodzi 😁 nie pożałujecie!!!

@rhythm_of_my_life_ i @ana.rose.autorka dziękuję Wam ogromnie za zaufanie i możliwość objęcia patronatem tej książki! ❣️
To jest kompletny sztos!!!!

Tagi: miłość pożądanie love gang orgia collage prawo nastolatek szkoła

Zobacz opinie o książce Kasta. Granice pokusy

Kup książkę Kasta. Granice pokusy

Inne otoczenie daje mi więcej możliwości i jeszcze więcej chętnych facetów. Chcę się zabawić, ale na pewno nie wliczam w to ciebie.” „Nawet nie ma pojęcia jak bardzo potrafię być niegrzeczna. Powoli zaczynam gubić się sama w tym, co dzieje się wokół mnie i na co pozwalam tym chłopakom. Zamiast z tym walczyć i bronić się pazurami, poddaję się temu i pozwalam się tak szorstko traktować.

Szpetnicy
Maciej Kapuściński