Każde twoje słowo

Po przeczytaniu tej książki jestem wstrząśnięta ale i zachwycona. Chwyciła mnie za serce i wywołała burzę myśli. Uosabiałam się z postaciami i próbowałam rozwikłać problemy, które się tylko mnożyły. Autorka napisała cudowną, wzruszającą historię, przez którą wylałam sporo łez. Realistycznie i prawdziwie, bez przesady i lukrowania przedstawia losy grupki młodych studentów, którzy wkraczając w dorosłe życie, próbują stanąć na nogi, zrobić karierę i cieszyć się każdym dniem. Nie jest to dla nich łatwe zadanie mieszkając w Warszawie, bez pieniędzy i znajomości. Jednym się to udaje, a drudzy z marnym skutkiem próbują odbić się od dna.
Akcja powieści rozgrywa się w dwóch czasach. Teraźniejszość idealnie splata się z przeszłością, powoli odsłaniając nam co tak naprawdę wydarzyło się w życiu bohaterów. Znajdziecie tu przyjaźń, miłość, zazdrość, intrygi i niedomówienia.
Karolina piękna, energiczna, z pozoru ma fajne życie, dobrą pracę i chłopaka Piotra. Jest plastycznie utalentowana, jednak pracuje w korporacji, zamiast spełniać się jako malarka. Przyjaźni się z Anką, koleżanką z lat szkolnych. Jej pozorny spokój burzy pojawienie się londyńczyka Jacka Stowe, który jest nowym właścicielem firmy. Od tego momentu jej życie staje do góry nogami a bolesne wspomnienia na nowo dają znać o sobie.
Skąd dziewczyna zna tego mężczyznę? Jaką rolę odegrał w jej życiu? Co ukrywa przed wszystkimi Karo i dlaczego boi się szczerej rozmowy? Czy przebaczy cierpienia, których doznała? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie na łamach tej książki, którą z czystym sumieniem i szczerze Wam polecam. Naprawdę warto przeczytać „Każde twoje słowo”, które czyta się wręcz ekspresowo. Pióro autorki jest lekkie i dobrze zrozumiałe. Ta powieść jest ku przestrodze by poznać siłę słowa oraz starać się uniknąć błędów, które tak namieszały w życiu bohaterów. Nie należy tłumić w sobie emocji i uczuć, bo to może prowadzić nas tylko do ślepej uliczki i skomplikować wszystko. Dla mnie to jedna z lepszych książek przeczytanych w tym roku.

Informacje dodatkowe o Każde twoje słowo:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2021-06-08
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Każde twoje słowo

Kup książkę Każde twoje słowo

Morderstwo i cała reszta
Marta Reich0
Okładka ksiązki - Morderstwo i cała reszta

Młoda redaktorka poczytnego pisma dla kobiet „Madame”, Pola Białohorska, niespodziewanie otrzymuje od szefa polecenie przeprowadzenia wywiadu...

Forget Me Not
Julie Soto