Kiedy wstanie świt

[Książka z prywatnej biblioteczki]

Wschód słońca jest magiczny. Wyjątkowy. To on dostarcza nadziei na nowe, lepsze jutro. To on także jest tym budzikiem, który z drugiej strony powoduje, że wszystko co piękne pod osłoną nocy, rozpływa się wraz z pierwszymi promieniami słońca zostawiając po sobie tylko wspomnienia.
    Historia Luny i Caleba okazała się być niezwykle fascynująca. Mamy tutaj nie tylko dużą różnicę wieku między bohaterami ale także między innymi konwenanse czy plany na przyszłość. A gdzieś w tym wszystkim jeszcze sytuacja w domu głównej bohaterki. A motywacją do walki z przeciwnościami miała być miłość ludzi, którzy znali się całe życie, i którzy raczej nie powinni wikłać się w mocniejsze relacje. Ale czy jest się w stanie przewidzieć co szykuje los?
   Bardzo podobało mi się to, jak bohaterowie walczyli z rodząca się fascynacją. Realnie starali się ugasić ogień, zanim przemieni się w pożar nie do ugaszenia. To nie było tylko na pokaz, czy dla zasady aby było. Po prostu zostało dogłębnie moim zdaniem przeanalizowane. I wiecie co? Zdecydowanie było warto poczekać na tę pierwszą scenę uniesień. Slow burn jaki w ten sposób powstał zdecydowanie trafił w mój czytelniczy gust.
    To była świetna lektura. Z bardzo dobrymi kreacjami bohaterów, z dopracowaną fabułą zawierającą elementy zaskoczenia, zwrotów akcji oraz tajemnic i sekretów. Zdecydowanie nie było nudno. Autorka utrzymała moją uwagę do samego końca i naprawdę ciężko było mi zamknąć książkę doczytawszy do ostatniej kropki.
   Każda kolejna lektura od Magdaleny Szponar zachwyca czymś innym. I po każdą nadchodzącą premierę mogę śmiało sięgać w ciemno, bo wiem, że zostanę usatysfakcjonowana. Tak było i tym razem. Z ogromną przyjemnością ta książka, jako 15-ta w dorobku autorskim autorki, stanie na mojej półce w oczekiwaniu na kolejne historie pełne emocji, magii i uczuć.

Polecam

Informacje dodatkowe o Kiedy wstanie świt:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-01-24
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Kiedy wstanie świt

Kup książkę Kiedy wstanie świt

Wbrew regułom
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Wbrew regułom

Gorący romans biurowy w samym sercu Trójmiasta! Dwudziestopięcioletnia Róża Czarnecka żyje w świecie erotycznych fantazji. I tak się składa, że główną...

Nad ziemią
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Nad ziemią

Zanim prawda wyjdzie na jaw Traumatyczne doświadczenia z przeszłości potrafią zepsuć nawet najlepiej zapowiadający się związek. Gdy pojawiają się zazdrość...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;