Kłamca, kłamca

Poznajemy Remmi Storm, która jest świadkiem jak jej matka sprzedaje jedno z nowo narodzonych bliźniąt na pustyni Mojave.
Wkrótce jej matka wychodzi z domu z drugim dzieckiem i ślad po niej znika. Remmi zostaje całkiem sama i trafia do domu wujostwa.
Przez wiele lat zastanawia się, co takiego wydarzyło się, że jej matka zostawiła ją i zniknęła z jej życia.
Dwadzieścia lat później wychodzi biografia Didi, a kobieta przebrana za Marylin Monroe popełnia samobójstwo. Remmi jest świadkiem tej sytuacji.
Czy to była Didi?
Co stało się dwadzieścia lat temu?
Jakie tajemnice wyjdą na wierzch?
Czy detektywi i Remmi odkryją prawdę?

Przyznam się, że to moje pierwsze spotkanie z Lisą Jackson. Uważam je za bardzo udane. Autorka napisała genialny thriller psychologiczny, od którego nie mogłam oderwać się ani przez chwilę. Po mistrzowsku stworzona misterna intryga kryminalna, dynamiczna akcja i świetnie wykreowani bohaterowie. Kłamstwa, tajemnice, morderstwa, atmosfera duszna. Podczas czytania odczuwałam niepokój, strach i niepewność. Nie wiadomo, co wydarzy się na następnych kartkach powieści. Dreszczyk adrenaliny zapewniony. Autorka doskonale przeplata ze sobą teraźniejszość z przeszłością dzięki czemu możemy powoli rozwikłać zagmatwaną zagadkę i przekonać się, dlaczego bohaterowie podejmowali takie decyzje. Czekają na Was nieoczekiwane zwroty akcji więc nie zabraknie emocji. Zakończenie wbija w fotel.
Idealna lektura dla fanów mrocznych i trzymających w napięciu thrillerów.
Jestem zachwycona i czekam na kolejne powieści tej autorki.
Rewelacja!

Data wydania: 2023-06-28
Tytuł oryginału: Liar, liar
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Kłamca, kłamca

Kup książkę Kłamca, kłamca

Bez pamięci
Lisa Jackson0
Okładka ksiązki - Bez pamięci

Marla Cahill ulega poważnemu wypadkowi samochodowemu. Ale żyje. Powinna być wdzięczna losowi. A jest przerażona. Nie pamięta nic ze swojej przeszłości...

Płomień zemsty
Lisa Jackson0
Okładka ksiązki - Płomień zemsty

Shannon usiłuje zapomnieć o koszmarze swojego małżeństwa, przeszłość jednak nie chce odejść. Powraca w jej snach i w makabrycznej rzeczywistości, za sprawą...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;