Knox

🖤🖤Recenzja przedpremierowa🖤🖤

Premiera 15.06.2022

„Knox” – Anna Wolf

Kolejna gorąca i niebezpieczna historia biksera ze Storm Riders. Tym razem mamy dawaną miłość i powracające uczucie w ogniu walki i totalnego niebezpieczeństwa.

Knox od zawsze był dla mnie taki jak bardzo dobry przyjaciel, który zawsze poda rękę, gdy ktoś jej potrzebuje. Zawsze jest takim kołem ratunkowym. Tym razem mamy jego historię. Knox udowadnia, że dawna miłość nigdy nie rdzewieje tylko, że potrzebna jest duża siła aby się do niej znowu przekonać. Ten bohater naprawdę jest jakiś inny, ale tak samo niebezpieczny jeśli ktoś zagraża tym, których traktuje jak rodzina. Ma w sobie wiele odwagi i hard ducha. Walczy z całych sił nie tylko w fizycznej walce, ale także w potyczce miłosnej.

Caroline niestety musi uciekać i trafia do Knoxa, swojej dawnej miłości. Nie chciała go już więcej widzieć, ale serce dalej czuje to samo, a ciało dokładnie wszystko pamięta. Każdy pocałunek, dotyk. Pragnie go równie mocno co on, ale demony przeszłości nie pozwalają na pozytywne myślenie. Jej przeszłość nie była usłana różami. Ta drobna kobieta wiele przeszła i to wyryło wiele blizn w jej psychice i na ciele. Boi się zaufać, ale gdy jej się uda, to wszyscy na tym zyskują.

Ich uczucie odżywa i przybiera na sile z każdym dniem. Ciągle się przekomarzają, kłócą ale przy tym czuć delikatne uczucie jaki się tli. W umysłach kłębią się niegrzeczne myśli. Dłonie wędrują gdzie nie potrzeba. Sceny intymne są jak zwykle upojne i niezwykle gorące.

Będzie także bardzo niebezpiecznie. Walka o teren, przetrwanie i spokojne życie będzie mocno zacięta. Nie raz poczułam skurcz w żołądku, bo akcji będzie co nie miara. Chyba w tej części było jej najwięcej. Wreszcie mogłam bardzo dosadnie odczuć ich siłę i to całe niebezpieczeństwo jakim się otaczają. Ich świat jest bardzo brutalny, gniewny i z mnóstwem przekleństw. Ta para jest naprawdę niemożliwa. On nie chce ustąpić, a ona nie chce się tak łatwo omotać. Chociaż jej serce i ciało mówią coś innego. Miejscami martwi się o niego, a czasem ma ochotę go zabić. Za to w jego interesie jest to żeby była jego i to żeby była bezpieczna.
Kochani świetnie się przy niej bawiłam, chociaż brutalności nie zabraknie, tak samo jak z namiętnością. Czasami tylko przedmiotowość z jaką traktowane są te kobiety była naprawdę ciężka do zrozumienia i przysparzała małej niechęci do nich, ale byli też kochani.
Dla fanek seksownych i nieustępliwych bikerów, to będzie istna gratka.
8/10

Kup książkę Knox

Love-Hate, Hate-love
Anna Wolf 0
Okładka ksiązki - Love-Hate, Hate-love

Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. A właściwie on nią pała. Ma żal do kobiety, że zrobiła z niego idiotę, kiedy byli...

Święta po sąsiedzku
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Święta po sąsiedzku

Rose i Jason są sąsiadami, ale nie jest to dla nich powodem do radości. Wręcz przeciwnie: jeśli można powiedzieć, że cokolwiek ich łączy, to tylko wzajemna...