Ryzyko gangstera

Data wydania: 2020-07-22
Kategoria: Romans
Język oryginału: Polski

Tom 3 cyklu Gangsterzy

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!
„Mafia to ja”.
Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet on ma swój słaby punkt.
Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę, przeszłość uderza w niego z taką siłą, że niemal zwala go z nóg. W wychudzonej, brudnej, ledwo żywej dziewczynie rozpoznaje Avę – swój słaby punkt.
Kiedy Ava odzyskuje pamięć, ogarnia ją przerażenie. Zdaje sobie sprawę z tego, że Siergiej, ratując ją, podjął ogromne ryzyko. Okazuje się, że kobieta nie jest zwyczajną znajomą z przeszłości, ale zabójczynią na usługach mafii.
Ava myśli, że Siergiej dużo ryzykuje. Jednak nie ma pojęcia, z jak niebezpiecznym mężczyzną ma do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy, kto ryzykuje bardziej.

Kup książkę Ryzyko gangstera

Opinie o książce - Ryzyko gangstera

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2021-02-06, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 52 książki 2021, 2021, Romans,

Myślałam, że poprzednie części były dobre, ale ta skradła moje serce.

Siergiej Szewczenko jest brutalny, nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak mało kto wie, iż nawet on ma swój słaby punkt.

Gdy pod gruzami znajduje nieprzytomną kobietę przeszłość daje o sobie znać. To Ava. Jego słaby punkt.

Ava niczego nie pamięta. Nic dziwnego jednak kiedy odzyskuje pamięć sprawy nieco soę komplikują i ogarnia ją przerażenie. Siergiej ratując ją podjął ogromne ryzyko. Jednak nie wie z jakim mężczyzną ma do czynienia.

Powieść tak samo jak poprzednie części pisana jest lekkim piórem i jest rewelacyjna.

"Ryzyko Gangstera" Anny Wolf ciągle zaskakuje i w sumie książka sama się czyta.

Niespodziewane zwroty akcji, pełno emocji  tym przepełnione są karty tej powieści. Zpstakw mi tylko polecić tę cudowną opowieść.

Powieść należy do gatunku literatury obyczajowej i romansu. A więc każdego zainteresowanego zapraszam do przeczytania. Moim zdaniem naprawdę warto.

Avatar użytkownika - MrsBookBook
MrsBookBook
Przeczytane:2020-09-29, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam na półce,

Po poprzednich dwóch częściach spodziewałam się równie dobrej książki i oczywiście się nie zawiodłam.

Trzeci z członków rosyjskiej mafii, tym razem sam szef. Siergiej to taki typ mężczyzny, który twardo stąpa po ziemi, wydawać by się mogło, że jego poczucie humoru sięga poniżej zera 😅. A jednak gdzieś pod tym surowym wyglądem kryją się uczucia, które niezmiennie darzy do dziewczyny, w której zakochał się jeszcze za dzieciaka.

Ava to natomiast twarda kobieta, która sama na własna rękę stara się rozwiązać wszystkie problemy, by ochronić tych, na których jej zależy. Życia lekkiego nie miała. Jej największym problemem jest amnezja, z którą stara się walczyć. Na ratunek przychodzą jej zielone oczy, które śnią jej się co noc.

Co tu dużo mówić, serię gangsterów po prostu uwielbiam. Książki czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Ta historia (jak i poprzednie) wciągnęła mnie od pierwszych stron.

Czytałam niektóre opinie, w których czytelnicy narzekają na język. Cóż, jeśli sięgając po książkę z wątkiem mafijnym i spodziewacie się czegoś w stylu „Pana Tadeusza” to no cóż, rozczarujecie się 😂.

To mafia tam przekleństw używa się zamiast przecinków, wiec ta książka i tak w łagodnym stopniu to odzwierciedla.

Czy sięgnę po kolejną część? Oczywiście już nie mogę się doczekać, co będzie w sobie skrywać. A serię Gangsterów gorąco wam polecam.

Avatar użytkownika - monia032890
monia032890
Przeczytane:2020-08-11, Ocena: 6, Przeczytałem,

Recenzja Ryzyko Gangstera

Tytuł: Ryzyko Gangstera

Autor: Anna Wolf@annade_wolf💓

Wydawnictwo: Niezwykłe

Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Ryzyko Gangstera to trzeci tom serii mafijnej autorki Anny Wolf.

Siergiej Szewczenko jest mężczyzną, który stoi na czele mafii, bez mrugnięcia zabija tych, którzy zdradzili i tych, co z nim zadarli. Nie daje drugiej szansy, nie zna litości, lecz taki facet jak on ma swój słaby dot.

Kiedy podczas jednej z akcji w spotkaniu domu, przypadkowo pod gruzami znajduje nieprzytomną kobietę, jest wrakiem człowieka. Zaniedbana, brudna, wychudzona i ledwo żywa. Przeszłość oraz jego słaby point powraca… Ava .. O

naucz się, że przez porwanie i okoliczności, w których żyła Ava, straciła pamięć i nie pamięta Siergieja. Pamięta tylko, że przy życiu, w ciemnej norze trzymały ją Zielone oczy, które śniły jej się co noc.

Kiedy Dochodzi do spotkania, z bratem Avy, wszystko do niej wraca, wspomnienia i złe rzeczy, które doświadczyła. Ogarnia ją przerażenie, że Siergiej, ratując, ją pod wczesnym doświadczeniem i w niebezpieczeństwie. Kobieta zdradza swój sekret, nie jest już kolejna Avą co w przeszłości, jest teraz niebezpieczną zabójczynią na usługach mafii.

Ava boi się związku z miłością swojego życia, myśli, że Siergiej, za dużo ryzykuje, lecz never like jeszcze, jaki on jest niebezpieczny…

Trzeci tom serii mafijneżaj, kobzes bardnie złyzpiezpiez, kobzie zpiezpieziezynienia , który stoi na czele mafii, niebezpieczny, także uparty i władczy mężczyzna. Wszystko ma być po jego myśli, nawet nie przeszkadza mu uparty postać Avy, tam, gdzie kobieta nie chce, żeby był, tam on i tak się dane.
Ten jego tekst "Jestem Mafią" i "Mafia to ja" powala na kolana. W książce spotykamy się również braci Tarasów i i żony. Wiemy co u nich słychać, stare swojemu kuzynowi, co jest genialne, pokazuje, że rodzina jest nich na pierwszym miejscu.

Polecam książkę i mam nadzieję, że to nie koniec rodziny Tarasow i Szewczenko. Oby pani Ania napisała część, chociażby z Melissa, kuzynka Avy i Ianem, kolej z kolej rodu Mafii.

Już nigdy mogę się doczekać, na dalszą część :).

Avatar użytkownika - zaczytana_sowka
zaczytana_sowka
Przeczytane:2021-10-27, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - KrystynaGrabczan
KrystynaGrabczan
Przeczytane:2021-09-08, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, 26 książek 2021,

Szczęście to takie dziwne uczucie. Nie da się go zważyć ani zmierzyć, ale można je komuś pokazać lub pokolorować nim jego świat.

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2021-03-02, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Trzeci tom romansu mafijnego "Gangsterzy". Głównym bohaterami i narratorami jest Sergiej i Ava. Podobnie jak w poprzednich częściach dużo tu intryg, krwawych rozliczeń. Akcja szybka od pierwszych stron. jężyk wulgarny jak to u mafiozach.  Trochę dziwne że "szef wszystkich szefow" nie potrafił przez 15 lat odnaleźć swojej  młodzieńczej miłości.

Blade
Anna Wolf0
Okładka ksiązki -  Blade

Rewelacyjna seria motocyklowa autorki bestsellerowych „Gangsterów”. Życie Blade’a kręciło się wokół klubu, braci i chętnych...

Pokusa gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Pokusa gangstera

Czwarty tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! „Wspiąłem się po szczeblach w tym światku mafijnym i nikt nie...