Ryzyko gangstera

Tom 3 cyklu Gangsterzy

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!
„Mafia to ja”.
Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet on ma swój słaby punkt.
Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę, przeszłość uderza w niego z taką siłą, że niemal zwala go z nóg. W wychudzonej, brudnej, ledwo żywej dziewczynie rozpoznaje Avę – swój słaby punkt.
Kiedy Ava odzyskuje pamięć, ogarnia ją przerażenie. Zdaje sobie sprawę z tego, że Siergiej, ratując ją, podjął ogromne ryzyko. Okazuje się, że kobieta nie jest zwyczajną znajomą z przeszłości, ale zabójczynią na usługach mafii.
Ava myśli, że Siergiej dużo ryzykuje. Jednak nie ma pojęcia, z jak niebezpiecznym mężczyzną ma do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy, kto ryzykuje bardziej.

Informacje dodatkowe o Ryzyko gangstera:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-07-22
Język oryginału: Polski

Kup książkę Ryzyko gangstera

Ryzyko gangstera - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2021-02-06, Ocena: 5, Przeczytałam, E-booki, 52 książki 2021, 2021, Romans,

Myślałam, że poprzednie części były dobre, ale ta skradła moje serce.

Siergiej Szewczenko jest brutalny, nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak mało kto wie, iż nawet on ma swój słaby punkt.

Gdy pod gruzami znajduje nieprzytomną kobietę przeszłość daje o sobie znać. To Ava. Jego słaby punkt.

Ava niczego nie pamięta. Nic dziwnego jednak kiedy odzyskuje pamięć sprawy nieco soę komplikują i ogarnia ją przerażenie. Siergiej ratując ją podjął ogromne ryzyko. Jednak nie wie z jakim mężczyzną ma do czynienia.

Powieść tak samo jak poprzednie części pisana jest lekkim piórem i jest rewelacyjna.

"Ryzyko Gangstera" Anny Wolf ciągle zaskakuje i w sumie książka sama się czyta.

Niespodziewane zwroty akcji, pełno emocji  tym przepełnione są karty tej powieści. Zpstakw mi tylko polecić tę cudowną opowieść.

Powieść należy do gatunku literatury obyczajowej i romansu. A więc każdego zainteresowanego zapraszam do przeczytania. Moim zdaniem naprawdę warto.

Avatar użytkownika - MrsBookBook
MrsBookBook
Przeczytane:2020-09-29, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam na półce,

Po poprzednich dwóch częściach spodziewałam się równie dobrej książki i oczywiście się nie zawiodłam.

Trzeci z członków rosyjskiej mafii, tym razem sam szef. Siergiej to taki typ mężczyzny, który twardo stąpa po ziemi, wydawać by się mogło, że jego poczucie humoru sięga poniżej zera 😅. A jednak gdzieś pod tym surowym wyglądem kryją się uczucia, które niezmiennie darzy do dziewczyny, w której zakochał się jeszcze za dzieciaka.

Ava to natomiast twarda kobieta, która sama na własna rękę stara się rozwiązać wszystkie problemy, by ochronić tych, na których jej zależy. Życia lekkiego nie miała. Jej największym problemem jest amnezja, z którą stara się walczyć. Na ratunek przychodzą jej zielone oczy, które śnią jej się co noc.

Co tu dużo mówić, serię gangsterów po prostu uwielbiam. Książki czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Ta historia (jak i poprzednie) wciągnęła mnie od pierwszych stron.

Czytałam niektóre opinie, w których czytelnicy narzekają na język. Cóż, jeśli sięgając po książkę z wątkiem mafijnym i spodziewacie się czegoś w stylu „Pana Tadeusza” to no cóż, rozczarujecie się 😂.

To mafia tam przekleństw używa się zamiast przecinków, wiec ta książka i tak w łagodnym stopniu to odzwierciedla.

Czy sięgnę po kolejną część? Oczywiście już nie mogę się doczekać, co będzie w sobie skrywać. A serię Gangsterów gorąco wam polecam.

Avatar użytkownika - monia032890
monia032890
Przeczytane:2020-08-11, Ocena: 6, Przeczytałem,

Recenzja Ryzyko Gangstera

Tytuł: Ryzyko Gangstera

Autor: Anna Wolf@annade_wolf💓

Wydawnictwo: Niezwykłe

Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Ryzyko Gangstera to trzeci tom serii mafijnej autorki Anny Wolf.

Siergiej Szewczenko jest mężczyzną, który stoi na czele mafii, bez mrugnięcia zabija tych, którzy zdradzili i tych, co z nim zadarli. Nie daje drugiej szansy, nie zna litości, lecz taki facet jak on ma swój słaby dot.

Kiedy podczas jednej z akcji w spotkaniu domu, przypadkowo pod gruzami znajduje nieprzytomną kobietę, jest wrakiem człowieka. Zaniedbana, brudna, wychudzona i ledwo żywa. Przeszłość oraz jego słaby point powraca… Ava .. O

naucz się, że przez porwanie i okoliczności, w których żyła Ava, straciła pamięć i nie pamięta Siergieja. Pamięta tylko, że przy życiu, w ciemnej norze trzymały ją Zielone oczy, które śniły jej się co noc.

Kiedy Dochodzi do spotkania, z bratem Avy, wszystko do niej wraca, wspomnienia i złe rzeczy, które doświadczyła. Ogarnia ją przerażenie, że Siergiej, ratując, ją pod wczesnym doświadczeniem i w niebezpieczeństwie. Kobieta zdradza swój sekret, nie jest już kolejna Avą co w przeszłości, jest teraz niebezpieczną zabójczynią na usługach mafii.

Ava boi się związku z miłością swojego życia, myśli, że Siergiej, za dużo ryzykuje, lecz never like jeszcze, jaki on jest niebezpieczny…

Trzeci tom serii mafijneżaj, kobzes bardnie złyzpiezpiez, kobzie zpiezpieziezynienia , który stoi na czele mafii, niebezpieczny, także uparty i władczy mężczyzna. Wszystko ma być po jego myśli, nawet nie przeszkadza mu uparty postać Avy, tam, gdzie kobieta nie chce, żeby był, tam on i tak się dane.
Ten jego tekst "Jestem Mafią" i "Mafia to ja" powala na kolana. W książce spotykamy się również braci Tarasów i i żony. Wiemy co u nich słychać, stare swojemu kuzynowi, co jest genialne, pokazuje, że rodzina jest nich na pierwszym miejscu.

Polecam książkę i mam nadzieję, że to nie koniec rodziny Tarasow i Szewczenko. Oby pani Ania napisała część, chociażby z Melissa, kuzynka Avy i Ianem, kolej z kolej rodu Mafii.

Już nigdy mogę się doczekać, na dalszą część :).

Szczęście to takie dziwne uczucie. Nie da się go zważyć ani zmierzyć, ale można je komuś pokazać lub pokolorować nim jego świat.

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2021-03-02, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Trzeci tom romansu mafijnego "Gangsterzy". Głównym bohaterami i narratorami jest Sergiej i Ava. Podobnie jak w poprzednich częściach dużo tu intryg, krwawych rozliczeń. Akcja szybka od pierwszych stron. jężyk wulgarny jak to u mafiozach.  Trochę dziwne że "szef wszystkich szefow" nie potrafił przez 15 lat odnaleźć swojej  młodzieńczej miłości.

Avatar użytkownika - karolinaosewska
karolinaosewska
Przeczytane:2020-07-31, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2020,

64/52/2020
"Ryzyko gangstera" Anna Wolf @Wydawnictwo Niezwykłe #recenzja

Siergiej Szewczenko, kuzyn Aleksieja i Antona, których poznaliśmy w poprzednich tomach Gangsterów, człowiek, który stoi na czele mafii, mało tego, jak sam o sobie mówi, to on jest mafią. W wyniku zdarzeń z przeszłości stał się mężczyzną niebezpiecznym, zabójczym, nie bez przyczyny nosi miano Rzeźnika. Spotkanie z nim kończy się dla jego wrogów w tylko jeden sposób, śmiercią.

Gdy pod gruzami chaty gdzie miał zginąć Anton i Jordan ("Zemsta gangstera") Siergiej znajduje nieprzytomną, wychudzoną, brudną młodą dziewczynę, przeszłość powraca do niego w jednej chwili. Tą dziewczyną jest Ava, pierwsza i jedyna miłość Siergieja. Ratując dziewczynę gangster podejmuje wielkie ryzyko, nie zna bowiem o niej całej prawdy. Ale nie takie rzeczy robi się z miłości i dla miłości, nieprawdaż ? ;)

Ava, nie pamięta kim jest, kim jest Siergiej, człowiek, który wyrwał ją z jej więzienia, jakim była nora w piwnicy chaty, ale poznaje zieleń jego oczu i podświadomie wie, że może mu zaufać. Gdy pamięć wraca, Ava zdaje sobie sprawę kim była, zabójczynią na usługach mafii, i wie, że stanowi nadal wielkie ryzyko dla ukochanego i jego rodziny.

Odtąd Siergiej i Ava będą musieli stanąć oko w oko z prawdą i wymierzyć sprawiedliwość tym, którzy przed laty ich rozdzielili i skrzywdzili Avę.

"Ryzyko gangstera" to trzeci tom przygód gangsterów znanych nam z dwóch wcześniejszych tomów. Autorka skupia się w tym tomie na Siergieju Szewczence, przybliżając nam jego losy oraz losy jego iście szekspirowskiej miłości. W tym tomie nie zabraknie strzelanin, pościgów, intryg, zagadek, sekretów przeszłości, a także miłości, przyjaźni i mocy rodziny. Nie zabraknie tu także moich ulubionych bohaterów z poprzednich tomów, czyli Chloe, Jordan, Aleksieja, Antona, i choć pojawiają się epizodycznie to uśmiech na twarzy zakwita gdy oni się pojawiają :) Siergiej i Ava dołączają bezsprzecznie do grona moich ulubionych bohaterów. Oboje dużo przeszli, zagmatwani w ciemne sprawy swoich mafijnych rodzin, stali się tym kim się stali, aby przetrwać i żyć. Po długich latach dostają od losu szansę by móc odzyskać stracony czas i by ich uczucie mogło rozkwitnąć jak piękny kwiat. Siergiej tak jego kuzyni, dla swojej ukochanej i rodziny jest w stanie zrobić wszystko, nawet zabić. Ava także jest w stanie dla bliskich i Siergieja zrobić wiele, nawet udawać, że go nie kocha, by go chronić i nie narażać go na ból i cierpienie w razie jej śmierci. Ta dwójka tak bardzo przypomina mi bohaterów dramatów Szekspira, że przez cały czas trwania lektury ta myśl mnie nie opuszczała. Tacy Romeo i Julia w świecie mafii.

Anna Wolf nie zawodzi, w "Ryzyku gangstera" otrzymujemy dużą dawkę emocji, napięcia, które trzyma do ostatnich stron, a zakończenie jest zwiastunem nowych przygód i sekretów, które czekają na rozwiązanie. Jest krwawo, brutalnie, szybko i gorąco ! Czego chcieć więcej, kochacie ryzyko? Podejmiecie je? Jeśli tak, to nie czekajcie ani minuty dłużej i poznajcie losy Avy i Siergieja. Polecam z całego serducha !!! Moja ocena to 6/6 !!!
Czekam na kolejne przygody gangsterów ;)

Avatar użytkownika - zaczytana_sowka
zaczytana_sowka
Przeczytane:2021-10-27, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Cole West
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Cole West

Cole West jest przyjacielem Coriny i Parkera, współwłaścicielem kancelarii prawniczej, a jego wujek - Duży John - działa w świecie przestępczym. Pewnego...

Love-Hate, Hate-love
Anna Wolf 0
Okładka ksiązki - Love-Hate, Hate-love

Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. A właściwie on nią pała. Ma żal do kobiety, że zrobiła z niego idiotę, kiedy byli...