Oblicze gangstera

,,Oblicze gangstera" to kolejny w dorobku Anny Wolf romans mafijny, w którym czołowa autorka literatury kobiecej zabiera czytelniczki do brutalnego i pozbawionego wszelkich skrupułów świata. Pełna niespodzianek historia Kiriła i Raisy przyspiesza puls, wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu aż do samego końca, gwarantując kilka godzin świetnej rozrywki i mnóstwo niezapomnianych emocji!

,,Nie jestem miłościwy, bywam diabłem w skórze anioła. Jestem Tarasow, dokładniej Kirił Tarasow. Ten, kto mnie zna, wie, że lepiej ze mną nie zadzierać".

Gangsterskie porachunki, dzika namiętność, gorące pożądanie. Mieszanka wybuchowa, która może eksplodować w każdej chwili.

Kirił Tarasow po kilkuletniej nieobecności, wraca do Europy Wschodniej. Pragnie odnaleźć jedyną osobę, na której mu zależy. Raisa jest dla niego światełkiem w tunelu. Światełkiem, które znikło bez śladu. Podejrzewa, że stoi za tym jego były zleceniodawca, głowa tutejszej grupy przestępczej. Jednak tropy wiodą go do Nowego Jorku, gdzie czeka na niego kolejna tajemnica do rozwiązania.

Sprawa komplikuje się, gdy w poszukiwania Raisy angażuje się sam szef tamtejszej mafii, Siergiej Szewczenko. Dla Kiriła rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem, którego stawką jest życie wielu ludzi. Ale tylko życie jeden osoby jest dla niego cenniejsze niż własne. Jest gotów wszystkim pokazać swoje oblicze diabła w ciele anioła.

Informacje dodatkowe o Oblicze gangstera:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-11-09

Tagi: Romans erotyczny

Kup książkę Oblicze gangstera

Oblicze gangstera - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-01-07,

Oblicze gangstera
Tom. 6

Kirił Tarasow wraca po kilkuletniej nieobecności. Bardzo chce odnaleźć osobę, na której mu zależy. Czy mu się to uda? 🤔
Wydaje mu się, że Raisa jest dla niego światełkiem w tunelu. Czy na pewno? 🤔
Podejrzewa, że za jej zniknięciem stoi jego były zleceniodawca. Jest on głowa tutejszej grupy przestępczej.

Wszystkie tropy wiodą go do Nowego Jorku, właśnie tam czeka na niego kolejna tajemnica do rozwiązania. Czy ja rozwiążę? 🤔 Jaka to jest tajemnica? 🤔
Jednak sprawa komplikuje się, ponieważ w poszukiwania Raisy angażuje się sam szef tamtejszej mafii, a jest nim Siergiej Szewczenko. Dlaczego on się w to angażuje? 🤔
Dla Kiriła rozpoczyna się wyścig z czasem, stawką jest życie wielu ludzi. Dla mężczyzny życie jednej osoby jest cenniejsze niż własne. Kogo i dlaczego? 🤔
Kogo uratuje? 🤔

Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Dziś zacznę od tego, że mam wrażenie, że każdy tom jest pisany na siłe. Moim zdaniem każdy tom nie jest taki dobry jak te 4 pierwsze. Ja bardzo lubiłam serię Gangsterzy od Ani, ale czytanie na siłę nie ma zbytnio sensu. Co do okładki, to podoba mi się. Nasuwa mi się pytanie, czy seria gangsterzy się już skończyła, czy będą następne tomy? 🤔

Polecam Wam się zapoznać i wyrazić własne zdanie.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2023-03-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Kirił Tarasow po kilku latach wraca do Europy Wschodniej, by odnaleźć jedyną osobę na której mu zależy. Raisa jest jego miłością, która zniknęła bez śladów. Kirił ma jednak podejrzenia, kto za tym stoi. Tropy prowadzą do Nowego Jorku, gdzie mężczyzna napotyka na kolejne tajemnice. W poszukiwania dziewczyny angażuje się także sam szef tamtejszej mafii, Siergiej Szewczenko. Dla Kiriła i jego sprzymierzeńców rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym stawką jest życie wielu osób. W tym to jedno dla niego najważniejsze.
Czy Kirił odnajdzie i uratuje Raisę? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Jak potoczą się ich losy? Czy zdołają pokonać przeciwności?
Porwania, poszukiwania, groźby. Obawa o własne życie. Strzelaniny, ataki, zamachy. Walka, tortury, morderstwa. Rodzina, wsparcie i pomoc.  Miłość, pożądanie i namiętność. Stawianie czoła przeciwnościom. Bohaterowie, których nie da się nie lubić. Silni, stanowczy i bezwzględni mężczyźni. Kobiety, które pomimo  trudnych przejść mają wielką siłę. Ogrom akcji, testosteronu, adrenaliny i emocji. Mieszanka wybuchowa, która sprawia, że książka ciekawi i nie pozwala się od niej oderwać.
Autorka zdecydowanie potrafi budować napięcie i kreować fajnych bohaterów, którzy zapadają w pamięci. "Oblicze gangstera" to książka, która ukazuje ogromną siłę jaką jest rodzina. Pokazuje, także że prawdziwa miłość potrafi zmienić nawet najbardziej niebezpiecznych i bezwzględnych gangsterów, w kochających i czułych partnerów.
Jest to pełna emocji, humoru i gorących scen historia, przy której nie można się nudzić. Każdy rozdział zaskakuje i ciekawi. Zakończenie daje zapowiedź naprawdę ciekawej kontynuacji. Do tego przyjemny styl, w jakim została napisana i książka, która pochłania czytnika, gotowa.
Uważam, że warto mieć taką serię w swojej kolekcji. Ja już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. Jeśli lubicie romanse mafijne z pazurem i charakterem, to jest to właśnie coś dla was. Polecam! 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Muza oraz Grzeszne Książki za egzemplarz. ❤️

Kirił Tarasow ma jeden cel - za wszelką cenę odnaleźć ukochaną. Kobietę, dla której jego wewnętrzny diabeł jest rządny krwi a drzemiący w nim anioł najchętniej nie zostawiałby już jej nigdy samej.
    Raisa jest dla niego wszystkim. Dlatego, gdy tropy go prowadzą do Nowego Jorku, nie waha się ani sekundy. Trafia tym samym w sam środek wydarzeń, które z każdą kolejną chwilą, każdą kolejną wypływającą na powierzchnię tajemnicą powodują, że daje z siebie wszystko. Bo musi, bo tak dyktuje mu serce. Niech wszyscy poznają, jaki naprawdę jest Kirił Tarasow.
   Co się wydarzy? Jakie sekrety ujrzą światło dzienne? Czy Kirił odnajdzie Raisę?

Kolejny romans mafijny. Kolejna naszpikowana emocjami historia miłosna, której perfidny los co rusz rzucał kolejne kłody pod nogi.
    Pewność siebie, waleczność oraz odwaga głównego bohatera idealnie oddawała jego samego. Jego siłę i pasję. Kirił był bardzo charyzmatyczny.
    Bardzo dobrze wykreowana postać. Tak samo Raisa, która mimo doświadczeń nie była słaba i krucha, mdła czy niewyraźna. Ta kobieta mnie pozytywnie zaskakiwała.
   Super, że pojawili się wcześniej już poznani członkowie tej wielkiej familii. Wspaniałe było móc jeszcze raz ich spotkać na kartach powieści. Ale się ujawniłam. Tak, z jednej strony był genialny humor, wsparcie i akceptacja, a z drugiej ogień walk i starć.
   Ogrom testosteronu wręcz kipiał. Sceny sensacyjne swą dynamiką powodowały, że tworzyła się adrenalina i niepewność o ciąg dalszy wydarzeń.
    Wspomniane sekrety i tajemnice burzyły spokój. Powodowały zamęt i niemały szok. Jednocześnie dawały światło na całość historii, która dotyczyła ich wszystkich.
   Autorka dobrze przemyślała fabułę i tak samo dobrze prowadziła wydarzenia. Wątki zostały rozbudowane. Zmysłowe, pełne pasji i żaru ceny uniesień rozgrzewały do czerwoności. Elementy zaskoczenia i zwroty akcji sukcesywnie budowały moje zaintrygowanie, które nie malało. Do samego końca czytałam z zapartym tchem.

Polecam.

Współpraca: Grzeszne Książki

#recenzja

Książka to kolejny tom a właściwie drugi serii bracia Tarasow. Jednocześnie jest poniekąd kontynuacją serii gangsterzy Anny Wolf. Muszę przyznać, że autorka zaskakuje nas coraz bardziej. Sieć intryg i powiązań robi się coraz bardziej zagmatwana i coraz więcej tajemnic wychodzi na jaw.

Kirił to młody mężczyzna, który wraca po kilkuletniej nieobecności wraca wschód. Cudem uniknął śmierci obiecał sobie, że ten, który go "zabił" umrze z jego ręki. Nie pamięta wszystkiego ale na tyle dużo by pragnąc zemsty. Gdy okazuje się, że jego ukochana znika próbuje ją odnaleźć. Trafia po jej śladach do Nowego Yorku. Tu tez mieszka jego brat, z którym łączy go jego ojciec. Czy uda mu się odnaleźć Raisę? Czy on i Dmitrij Tarasow są braćmi?

Raisa to młoda dziewczyna, która czekała na Kiriła. Obiecał jej, że po nią wróci. Kiedy zostaje porwana ma tylko nadziej, że jakimś cudem ja odnajdzie. Raisa wcześnie straciła rodziców. Wie tylko tyle o sobie , że jest amerykanka ale nie bardzo wie czemu znalazła się w Rosji. Jedyna jej rodziną jej brat ojca, ale nie wi czemu nie zjawił się po nią. Kiedy udaje jej się uciec trafia  przypadkiem do rodzinny Tarasow. Tu tez odnajduje ja Kirił.  Raisa przy pomocy dziewczyn chce odszukać wuja. Tylko prawa, jaką o nim odkryje nie będzie dla niej łaskawa. Kim jest jej wuj?

Fabuła świetnie przemyślana, mamy tu sporo typowych dla braci Tarasow odzywek i specyficznego poczucia humoru. Oprócz tego dostajemy pełną dawkę intryg, tajemnic, wzajemnych powiązań, układów. Autorka coraz bardziej rozbudowuje nam siatkę naszej rodzinki. Oprócz tego, co zaserwowali nam panowie, mamy tu także panie, które jak zwykle nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Jak dołożymy do tego wybuchową mieszankę nowego rosnącego pokolenia Tarasow w postaci dzieci Aleksieja i Antona robi się coraz zabawniej.

Postacie świetnie wykreowane. Rozdziały dobrze napisane i wieloosobowo. Mamy tu nie tylko rozdziały z punktu widzenia Raisy czy Kiriła, ale i pozostałych bohaterów. Nie tylko mężczyzn ale i kobiet. Każdy z nich dokłada cegiełkę w stworzeniu tej historii. Siatka intryg także się rozrasta. Na jaw wychodzą nowe fakty, i to coraz bardziej gmatwa rodzince wszystko. Autorka nie byłaby sobą , gdyby nie pokazał siły miłości oraz tego, że ta rodzina nie pozwoli nikogo z jej członków skrzywdzić. Bez względu czy weszli do "rodziny" poprzez więzy krwi, małżeństwo czy rodzinne powiązania.  W dodatku pojawia się wróg, który jeszcze namiesza. Pojawia się tez nowe fakty i kłopoty. Autorka na sam koniec jak zwykle zostawiła nas z jedna wielką niewiadomą. Będzie tom trzeci? To raczej pewne tylko kto będzie w nim bohaterem?  Polecam

Avatar użytkownika - Stara_Czyta
Stara_Czyta
Przeczytane:2022-11-17, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2022,

Czytając książki autorki i przeglądając jej tik toki, zastanawiam się, czy @annawolf.autor śpi, je, robi coś innego, niż pisze. Każda jej kolejna książka jest lepsza od poprzedniej i z ręką na sercu przyznaje się, że, popełniłam zakupy innych jej książek niż te do recenzji. Ach...ten Black Weekend

Tym razem  dzięki @grzeszneksiazki pod lupę trafiło "Oblicze Gangstera". Jest to emocjonująca i dynamiczna historia Kiriła, który po kilku latach nieobecności wraca do Europy Wschodniej oraz jego ukochanej-Raisy, która znika bez śladu w nieznanych okolicznościach. Kirił stanie na głowie, aby odnaleźć swoją miłość, droga ta nie będzie prosta, będzie bardzo trudna, pełna niebezpieczeństw, tajemnic. Mężczyzna będzie musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością. Co z tego wyjdzie, przekonajcie się sami, ale jeśli liczycie tylko na mrok to od razu mówię o nieeeee, nie ma tak. Historia jest tak poprowadzona, że znajdziemy tu też odrobinę "Wolfowego" humoru, dużo zwrotów akcji, gorących, pełnych pożądania scen. Dla mnie to chyba najlepsza książka autorki spośród tych, które przeczytałam do tej pory. Polecam serdecznieeeee

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2022-11-29, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Kto z Was przyzna się mi, że lubi czytać romanse mafijne?

"Oblicze gangstera" to moje kolejne spotkanie z rodzinką Tarasow.
O czym jest ta książka?
Kirił Tarasow po kilku latach nieobecności wraca do Europy Wschodniej. Zamierza odzyskać Raise , z którą wychowywali się w sierocińcu. Okazuje się, że kobieta zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Kirił podejrzewa, że za zniknięciem dziewczyny stoi jego były zleceniodawca, głową tutejszej grupy przestępczej. Jednak tropy prowadzą go do Nowego Jorku, gdzie czeka go kolejna tajemnica do rozwiązania.
Na dodatek w poszukiwania Raisy angażuje się sam szef nowojorskiej mafii, Siergiej Szewczenko.
Dla Kiriła rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem, którego stawką jest życie wielu ludzi. Jednak dla niego liczy się tylko Raisa.
Kto porwał Raise?
Co z tym wspólnego ma rodzina Tarasow?
Jakie tajemnice wyjdą na jaw i jak zakończą się poszukiwania?

Autorka wymyśliła znakomitą fabułę oraz ciekawie wykreowała bohaterów. Znajdziecie tutaj gangsterskie porachunki, tajemnice, namiętność, pożądanie, niebezpieczeństwo i adrenalinę, czyli wszystko, co powinno znaleźć się w dobrym romansie mafijnym. Kto zna styl pisarski autorki wie, że jej książki pełne są emocji, wrażeń oraz czyta się je z ogromną ciekawością. Losy bohaterów śledziłam z mocno bijącym sercem. Historia Raisy i Kiriła jest pełna krętej drogi i niebezpieczeństwa, a to wszystko pomieszane z dziką namiętnością i pożądaniem tworzy mieszankę wybuchową.
Jesteście gotowi na eksplozję?
Zapnijcie pasy i czytajcie.
Pokochacie tę serię tak jak ja.
Polecam ją fanom mafijnych klimatów.
Jestem zachwycona i z niecierpliwością będę czekała na kolejne książki autorki.
Polecam!

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-11-25, Ocena: 5, Przeczytałem,

Sprawa komplikuje się, gdy w poszukiwania Raisy angażuje się sam szef tamtejszej mafii, Siergiej Szewczenko. Dla Kiriła rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem, którego stawką jest życie wielu ludzi. Ale tylko życie jednej osoby jest dla niego cenniejsze niż własne. Jest gotów wszystkim pokazać swoje oblicze diabła w ciele anioła.

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki i zarazem kolejne z serią #braciatarasow, którą bardzo lubię, dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok "Oblicza gangstera". Styl i język jakim posługuje się autorka jest bardzo prosty, lekki i przyjemny, co sprawia, że jej książki czyta się w ekspresowym tempie i z tą również tak było.. Już od pierwszych stron zostałam wciągnięta do mafijnego, pełnego niebezpieczeństw i sekretów świata. Fabuła książki została w intrygujący sposób nakreślona i równie dobrze poprowadzona, a bohaterowie naprawdę świetnie wykreowani. Historia ta przedstawiona jest z perspektywy kilkorga bohaterów, jednak główne skrzypce grają tutaj Kirił i Raisa, pozwoliło mi to lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się borykają, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Myślę, że w tym przypadku był to świetny zabieg, ponieważ tym sposobem każda z postaci odegrała tutaj istotną rolę, dostarczając tym samym wielu emocji. Relacja pomiędzy głównymi bohaterami została przedstawiona w ciekawy sposób, podobało mi się jak zdeterminowały był Kirił by odnaleźć Raise, jak bardzo ją wspierał i otaczał troską, bardzo lubię właśnie takie męskie postaci, mające dwa oblicza. Jak to zawsze bywa w powieściach autorki będzie tajemniczo, niebezpiecznie i namiętnie.
Mimo, że książka jest dosyć przewidywalna, to muszę przyznać, że parę razy udało się autorce mnie zaskoczyć, a samo zakończenie mocno intryguje i powiem Wam, że już nie mogę się doczekać kiedy będzie mi dane wziąć w ręce kolejny tom tego cyklu. Jestem pewna, że fani twórczości autorki będą usatysfakcjonowani. Moja ocena to 8/10.

Kirił Tarasow część swojego dzieciństwa spędził w domu dziecka, gdzie poznał Raisę. Połączyła ich nie tylko przyjaźń, ale również młodzieńcza miłość, która nie mijała pomimo upływu lat. Jednak pewne zdarzenia sprawiły, że od dawna się nie widzieli. Mężczyzna trafił do mafii, a w pewnym momencie miał zostać zlikwidowany. Jednak ludziom, którzy mieli tego dokonać, nie do końca wszystko wyszło, a on się nie tylko podniósł, ale również stał się dużo silniejszy.
Raisa po ukończeniu 18 lat została w domu dziecka i tam zaczęła pracować. Jednak pewnego dnia poszła w odwiedziny do szpitala i już nie wróciła. Kirił zamierza zrobić wszystko, aby ją odnaleźć. To ona jest dla niego światełkiem w ciemności, to z nią chce stworzyć swoją przyszłość. Te poszukiwania nie będą łatwe, a sprawa zaginięcia sprawi, że mężczyzna stanie blisko braci Tarasow. Walka z czasem trwa, a od tego, jakie decyzje zostaną podjęte, zależy życie wielu osób. Dlaczego? Co stało się z Raisą? Jak odnajdzie się Kirił w rodzinie Tarasow?

Bracia Tarasow powracają i to jak zawsze w wielkim stylu. Jest to seria, którą osobiście uwielbiam, zresztą tak samo, jak autorkę :)
Jakie wrażenia po przeczytaniu? Zdecydowanie bardzo pozytywne. Historia, od której nie mogłam się oderwać, ciekawa, wciągająca, a momentami zaskakująca. Akcja dość szybka, z wieloma zwrotami. Książka pełna niebezpieczeństwa, tajemnic, sekretów, mafijnych porachunków.
Zdecydowanym plusem według mnie jest fakt, że mamy tu bohaterów z poprzednich tomów. Nie tylko dowiadujemy się co u nich słychać, ale również co nieco czytamy ich oczami.

Kirił to mężczyzna, z którym lepiej nie zadzierać. Jest bezwzględny, bezkompromisowy, nie boi się niczego i nikogo, co niejednokrotnie pokazuje, m.in. będąc w towarzystwie Siergieja Szewczenko. Jednocześnie, jeśli kocha, to całym sobą, a dla bliskiej mu osoby zrobi bardzo dużo. To bohater, którego polubiłam.
Raisę musicie poznać sami. Niestety nie mogę wam nic o niej zdradzić, bo musiałabym zdradzić zbyt wiele z książki. Powiem tylko tyle, że mocno jej kibicowałam i bardzo polubiłam.

„Oblicze gangstera” to książka, która mnie zdecydowanie się podobała, spędziłam z nią ciekawie czas i z przyjemnością poleca.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - AngellsJoy
AngellsJoy
Przeczytane:2022-11-20,

Jest kilka polskich autorek, których książek nie potrafię sobie odmówić, bo wiem, że piszą na dobrym poziomie, a każda historia jest ciekawa i wciągająca jak narkotyk. Tak właśnie jest z powieściami Anny Wolf. Z braciszkami T. oraz ich rodzinami zapoznałam się już we wszystkich wcześniejszych tomach, opowiadających o losach tych przystojnych i wyszczekanych mafiozów.

Rodzina Tarasow się rozrasta. Nie tylko przez robotność bliźniaków, ale również jak się okazuje rozwiązłość osób, których już nie ma na tym świecie. Zaczęłam się obawiać, czy spamiętam tak wielką Familię, ale każdy z bohaterów jest zdecydowanie inny, choć mają pewne wspólne cechy, przede wszystkim dbają i chronią swoją rodzinę. Gdy się już w nią wejdzie, każdy jest w stanie za każdego oddać życie.

Autorka nie szczędzi żadnych swoich bohaterów, choć zazwyczaj książki, które pisze kończą się happy endem – czy faktycznie tak jest – każdy musi sprawdzić na własną rękę, bo jak wiecie, spoilerów nie lubię.

Główna bohaterka, która nie miała szczęśliwego dzieciństwa – znalazła się bowiem w domu dziecka – tak naprawdę nie ma pojęcia, kim jest. Tym bardziej nie ma prawa znać prawdziwej tożsamości człowieka, który wyciągnie ją z nieciekawej sytuacji, w której się znalazła.

Anna Wolf potrafi w ciekawy i prawdziwy sposób wykreować swoich bohaterów, niezależnie od ich płci. Faceci, którzy nie brzydzą się “brudnej roboty” z jednej strony muszą być okrutni, jednak w domu, wśród kochających członków rodziny, zmieniają diametralnie swoje oblicze. Niektórzy twierdzą, że są pantoflarzami, ale czy to prawda, osądźcie już sami!

To już drugi tom z serii bracia Tarasów, która jest kontynuacją serii „Gangsterzy”.

Czy to możliwe, że Siergiej, Anton, Aleksiej Dimitrij i Melissa mają jeszcze jakiegoś członka rodziny, którego do tej pory nie poznali?

Tym razem Kirił poszukuje Dimitrija i twierdzi, że mają wspólnego ojca. Tak wiec cała rodzina znów staje murem by rozwiązać tę zagadkę, bo samo zdjęcie nic nie mówi, ale od czego są testy DNA.

Kirił zjawia się w Nowym Jorku, bo poszukuje swojej ukochanej, z którą poznał się w domu dziecka. To tam zawsze ją bronił i był dla niej wsparciem, teraz ktoś ją porwał. Ma podejrzenia, kto to może być a dodatkowo obawia się, że ktoś chce ją przehandlować. Szewczenko dowiadując się, że ktoś na jego terenie robi takie interesy na boku postanawia najpierw pomoc Kiriłowi i tak cała rodzina znów się mobilizuje.

Poszukiwaną dziewczyną jest Raisa, ktoś porwał ją by oddała szpik i narządy. Jednak pojawia się dziewczyna, która mimo choroby postanawia ją uwolnić i tak wskazuje jej drogę, którą może uciec. W trakcie uciekania znajduje również uwięzione dzieci i to nie daje jej spokoju. Obiecuje im, że po nie wróci i je uratuje.

Czy Kirił odnajdzie ukochaną? Czy Szewczenko z kuzynami wprowadzą porządek na swoim terenie? Czy Dimitrij i Kirił rzeczywiście mają tego samego ojca?

Kolejna część o rodzinie mafijnej, którą naprawdę aż chce się bliżej poznać, mimo grozy, jaką sieje.

Tym razem Kirił chce odnaleźć swojego brata, znaczy prawdopodobnie już go odnalazł tylko czy samo zdjęcie, na którym jest jego ojciec jest dowodem? Jednak mimo niepewności wszyscy bracia z odrobiną dystansu, ale jednak już traktują go jak rodzinę a zwłaszcza Dimitrij. Są do siebie dosyć podobni może nie z wyglądu, ale na pewno z charakteru. Kirił jest osobą nie porywczą i dosyć opanowaną, oraz cierpliwą.

Raisa po tym jak uciekła i trafia pod skrzydła rodziny Tarasow ciężko jest jej im zaufać. Od małego darzy Kiriła wyjątkowym uczuciem, cały czas podczas pobytu w domu dziecka czekała na niego aż po nią wróci, jednak gdy dowiaduje się, czym on się zajmuje ma mieszane uczucia. Rozumiem ją, jakaś mafia porywa ją by handlować jej narządami a tu nagle trafia do innej mafii, też bym miała obawy.

Kolejna książka autorki, którą czyta się w błyskawicznym tempie i bardzo przyjemnie. Niespodziewane zwroty akcji sprawiają, że przez tę historię się dosłownie płynie.

Miałam nie raz podczas czytania tak, że zastanawiałam się, co może się dalej wydarzyć skoro już coś się wyjaśniło, a jednak autorka potrafiła mnie bardzo zaskoczyć, co jest zdecydowanie na plus.

Super, że nie jesteśmy skupieni tylko na męskiej części mafii, ale również kobiety odgrywają bardzo kluczową rolę i nie raz to one trzymają rękę na pulsie.

Tę serie jak i „Gangsterów” gorąco polecam, naprawdę przyjemnie się wraca w kolejnych częściach do rodziny Tarasow. Ja już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2022-11-11, Ocena: 6, Przeczytałam,

,,Nie dostaną za mnie pieniędzy. Jestem nikim. Kobietą, która nie ma rodziny, a już tym bardziej pieniędzy, więc nie mogą za mnie żądać forsy".

Kto czytał już poprzednie tomy wie, że powinno się je przerabiać w kolejności, gdyż każdy następny jest dalszym wątkiem poprzedniego. Nic się również nie zmieniło w przypadku braci Tarasow. Wciąż rodzina jest dla nich na pierwszym miejscu bez względu na to, czy jest jest bliska czy daleka. Dlatego, kiedy czytamy o Raisie, która została porwana, lecz nie przypomina sobie niczego więcej, domyślamy się, że ktoś za wszelką cenę będzie się starał ją uratować i odzyskać. Wychodzi na to, że i sam szef mafii pragnie ją odnaleźć, lecz czy wiecie dlaczego? Nowy Jork jest niesamowitym miejscem, lecz czy możliwe, by to właśnie tam czekała na nich tajemnica, którą powinni jak najszybciej odkryć?
Słuchajcie, książka naprawdę jest prawdziwym wyzwaniem. Nie ma tutaj zastojów historii, tylko prawie każdy gna na złamanie karku, by tylko odnaleźć kogoś na kim im zależy. Książkę czytamy z perspektywy postaci, więc tym więcej wiemy o ich uczuciach i myślach. To jak dana postać widzi pewne wydarzenia nie zawsze jest tą samą wizją innej postaci. Niewątpliwie każda z nich jest tutaj zagadkowa i twardo nastawiona do życia. Poznacie tutaj ludzi, którzy mają twarde zasady i się ich trzymają. Rzadko kochają, lecz jeśli już to następuje, to postać staje się ważniejsza od nich samych. Podoba mi się to, że cenią swoją rodzinę, gdyż niewiele jest książek, w których ta zasada występuje. Sprawia to wrażenie, że nie wchodzimy tylko w pustą historię, ale w tekst z przesłaniem. Niemal każda postać ma tutaj cechy przodujące i przywódcze. Nie lubią być zdani na łaskę innych ludzi, wolą sami podejmować decyzje, lecz wsparte prze członków jakby swojego rodu. Są gangsterami, więc nic dziwnego, że bardzo przeklinają. Oczywiście czułam tutaj klimat dalszych wydarzeń, więc to zapewne nie koniec historii. Ze swojej strony bardzo ją polecam, tylko pamiętajcie, by czytać je po kolei:-)

Avatar użytkownika - poczytamcikotku
poczytamcikotku
Przeczytane:2022-11-13,

W końcu przyszedł czas na kontynuację zwariowanych przygód z rodziną Tarasow. Mam nieodparte wrażenie, że ci bohaterowie w jakiś pokręcony sposób ukradli mi moje książkowe życie. Czytając inne lektury z podobnym wątkiem, zawsze sobie myślę, co w tej sytuacji zrobiłaby słynna mafijna rodzinka z książek Anny Wolf. Tak więc, gdyby ktoś mnie kiedyś zapytał o ulubione postacie literackie, z pewnością odpowiedziałabym, że są to Aleksiej i Anton Tarasow.

W kolejnej części poznajemy nowego bohatera. Kirił Tarasow to charyzmatyczny mężczyzna, który po swojej kilkuletniej nieobecności, wraca do Europy, odnaleźć kobietę, na której wyjątkowo mu zależy. Niestety dziewczyna przepada bez śladu, a jedyne tropy, które posiada, prowadzą go do Nowego Jorku. Kirił jest gotów na wszystko, żeby ją odnaleźć, więc ryzykuje i pojawia się w domu innego Tarasowa. Potem wszystko się komplikuje. Jak zwykle.

Ta część jest troszeczkę inna od tych poprzednich. Bardziej skupiamy się tutaj na gangsterskich porachunkach niż na relacji damsko męskiej. Powiem szczerze, że to całkiem miła odskocznia. Cały czas coś się dzieje, na jaw wychodzą kolejne tajemnice. Pojawiają się też liczne, ale celowe niedopowiedzenia, które dodają tylko charakteru całej lekturze. Kirił okazuje się bardzo wybuchową postacią, co tylko pokazuje, jak oni wszyscy są do siebie podobni. O Raisie było moim zdaniem troszeczkę za mało, nie poznałam jej tak jak reszty dziewczyn. Ale może to nic straconego i trochę więcej dowiem się w kolejnych częściach, (oczywiście, jeśli będą), bo przecież cała ta seria tak pięknie się łączy, że o żadnym z bohaterów nie da się zapomnieć. Scenek miłosnych było mniej, ale nie martwcie się, i tak jest ich wystarczająco. Do tego wplecione są bardzo zabawne wymiany zdań, przy których można się uśmiać do łez.

Tak więc polecam wszystkim nie tylko „Oblicze gangstera”, ale również wszystkie poprzednie części, bo naprawdę odprężają i pochłaniają w całości. Jak tylko poznacie rodzinę Tarasow, tak już nie będziecie mogli przestać o niej myśleć. 8/10

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2022-10-29, Ocena: 6, Przeczytałam,

😈”Oblicze Gangstera” to świetna kontynuacja serii o braciach Tarasow.Z przytupem „zmartwychwstały” Kirił wkracza do akcji.Pewność siebie i charakterny wygląd pomaga mu osiągnąć to,czego pragnie-a On chce Raisę.Jak wiemy bracia Tarasow dla swoich kobiet poruszą niebo i ziemię,by ochronić swoją kobietę.
Ponownie wkraczamy do gangsterskiego świata porachunków,aby odkryć prawde!!Dla Tarasow nie ma rzeczy nie do odkrycia.Dzięki temu akcja jest na najwyższym poziomie.
Warto wspomniec o żonach i partnerkach braci Tarasow.Są one jak ogień.Nie dają soba pomiatać.Pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie.Robi się wtedy ciekawie i śmiesznie…
Fabuła poszerzona o handel ludźmi i odkryciu kto za tym stoi jest niezwykle ciekawe.
Wspólne działania gangsterskie braci Tarasow obfituje w zabawne dialogi oraz niebezpieczne wydarzenia z których ciężko wyjść bez szwanku…

Czytało się niezwykle szybko i z wielkim zainteresowaniem.Ogrom wrażeń i emocji gwarantowany.
Z niecierpliwością czekam na kolejny tom z tej serii.Kłopoty kochają braci Tarasow i jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa..😉
Koniecznie sięgnijcie po książka.Polecam

Avatar użytkownika - karolinaosewska
karolinaosewska
Przeczytane:2023-08-12, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Rodzinne więzy

Przeczytałam i zupełnie nie wiem, co napisać. Wychodzę z założenia, że w recenzjach trzeba być szczerym, więc szczerze podzielę się z Wami moimi odczuciami.

"Oblicze gangstera" to historia Kiriła i Raisy, rozdzielonych przed laty przez zrządzenie losu. Oboje wiele w życiu przeszli i gdy on po latach i po trudnych przejściach wraca po nią, by odzyskać swoją ukochaną, okazuje się, że Raisa zniknęła. Jej odszukanie i osoba nowego Tarasowa w postaci Kiriła wprowadzi zarówno do powieści tak i do rodziny Tarasow dużo zamieszania, rozwiązanie pewnych zagadek i sekretów rodzinnych, trochę akcji, nowych wątków.

Szczerze, to tej akcji niestety jak dla mnie było mało, miłosna historia głównych bohaterów także potraktowana została powierzchownie, doprawdy aby okazać w powieści uczucie łączące bohaterów, autorka przedstawia nam dwie sceny zbliżeń... Cóż może według niektórych miłość sprowadza się do słowa seks...

Miałam także dość tych przechwalań i wzajemnych gróźb "jacy to oni nie są męscy, niebezpieczni, zabójczy", "że co jeden drugiemu zrobi jak mu podpadnie" i "że lepiej im nie podskakiwać, bo oni są tacy mega straszni"... W początkowych książkach to jeszcze nie raziło tak przy lekturze, ale przy którejś z kolei, doprawdy to irytuje. Mieszałam się także w tych powiązaniach rodzinnych, początkowe tomy czytałam już daaawno i gdy w tym tomie byli tu wszyscy członkowie rodziny Tarasow i pojawił się również nowy bohater, to plątały mi się imiona i która dziewczyna jest żoną którego gangstera.

Główni bohaterowie tego tomu także jakoś mnie specjalnie nie porwali. Raisa, to dziewczyna, którą trzeba ratować z opresji i chronić przed złem tego świata, a Kirił to oczywiście facet, który wiele w życiu przeszedł, jest twardy i dla ukochanej i bliskich zrobi wszystko i chce się zemścić na złych typach, którzy podpadli jemu bądź jego najbliższym. Nic nowego niestety.

Czytając moją opinię, można odnieść wrażenie że straszna ze mnie zrzęda, ale napisałam szczerze, rozczarował mnie ten tom, zakończenie pozostawia nas w stanie zaintrygowania, jakie to kłopoty czekają naszych bohaterów, więc mam nadzieję, że kolejny tom mnie porwie !

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza i przepraszam za długi czas oczekiwania na recenzję !

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-12-02, Ocena: 6, Przeczytałem, Recenzenckie,

Są serię, które potrafią rozkochać czytelnika na tyle, żeby przy premierze każdego kolejnego tomu, ten wracał do poprzednich.
Ta właśnie do nich należy.

???????????

Kirił Tarasow powraca, mając jeden cel - odnaleźć Raise. Połączeni przed laty, brutalnie zostali rozdzieleni, aby każdy z nich mógł przejść przez własne piekło.

Teraz życie kobiety wisi na włosku, wspomagane nadzieją ujrzenia ukochanego. Ale czy po tylu latach on wciąż do niej należy?

Ślady prowadzą Kiriła do Nowego Jorku, a w poszukiwania włącza się sam Siergiej Szewczenko. Jednak nie będzie to łatwa akcja, a z każdym krokiem tajemnice zaczną się tłoczyć.
Czy mężczyznom uda się ocalić Raise?
Tym razem nic nie będzie oczywiste...

???????????

Uwielbiam tych twardzieli ? Bracia Tarasow mają w sobie to coś, co sprawia, że mężczyźnie z tej rodziny rozkochują w sobie do granic możliwości ?

Tym razem autorka zapewniła nam prawdziwy rollercoaster emocji i totalny kosmos wydarzeń!

Demony przeszłości jeszcze nigdy nie były tak mroczne, a koszmar terazniejczosci nie opawał w tak bezbrzeżną niepewność.

Bohaterowie choć stereotypowi - on męski gangster, ona niewinna owieczka - posiadali coś, czego w mafijnych książkach jeszcze nie widziałam. Co dokładnie?
Przeczytajcie!

Nie obyło się również bez zwariowanych kobiet, a także męskiej elity, która jest w stanie zmieść z powierzchni ziemi każdego, kto tylko odważy się tknąć ich rodzinę.

Mimo mrocznej otoczki, ja zobaczyłam w tym dziele drugie dno. Opowieść o pięknej miłości, której tylko możemy pozazdrościć. Uczucie ponad fizyczność i oddanie, które nie ma granic.

Dziękuję za egzemplarz recenzencki @wydawnictwomuza oraz @annawolf.autor . Już nie mogę się doczekać kolejnej części, ponieważ na koniec chciałam rzucać wszystkim, co miałam w zasięgu ręki ???

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2022-11-13, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

??? RECENZJA AMBASADORSKA ???
"Nie jestem miłościwy, bywam diabłem w skórze anioła. Jestem Tarasow, dokładniej Kirił Tarasow. Ten, kto mnie zna, wie, że lepiej ze mną nie zadzierać."

@annawolf.autor

Jeśli myśleliście, że seria rodu Tarasow skończy się szybko, to byliście w wielkim błędzie. Ich ród ma dalekie korzenie i właśnie odnalazł się kolejny, o którego istnieniu reszta zupełnie nie wiedziała, a on sam odkrył prawdę niedawno. Kirił Tarasow, nieustępliwy, mściwy, szukający zemsty i próbujący odnaleźć swoją ukochaną, która zaginęła. Ślady zaprowadzają go aż do Stanów. Raisa od najmłodszych lat była i jest jego światełkiem w tunelu, nadzieją i całym światem. Niestety los sprawił, że musieli rozstać się na długie lata, które dokonały poważnych zmian w obojgu. Teraz bez pomocy Ivana i braci Tarasow nie poradziłby sobie z ogromem komplikacji, w które zostanie wplątany. Jesteście gotowi na kolejną szaloną przygodę? Wybierzcie wygodną pozycję i w drogę.

Jak ja kocham te skomplikowane, zagmatwane i bardzo niebezpieczne klimaty. Kirił szuka ukochanej Raisy, a ślady zaprowadzają go w rejony, na których rządzi ród Tarasow. Choć nie wiedzieli o jego istnieniu, ciężko będzie się im przełamać i przyjąć go z otwartymi ramionami. Będą patrzeć mu na ręce, ale nie odmówią pomocy. Są na tyle honorowi, że dla swoich zrobią wszystko, nawet jeśli nie do końca mają niezbite dowody na pokrewieństwo. Raisa została porwana, ale dzięki pomocy rodziny udaje się ją odnaleźć. Lata rozłąki między nią a Kiriłem sprawiły, że będą musieli się dotrzeć, chociaż okoliczności nie są sprzyjają. Królują tutaj twardzi mężczyźni, jest wiele komplikacji i trudności, a kobiety należące do grona, są diabłami z ciętymi językami i walecznością we krwi, ukrytymi w delikatnych ciałach. Tam jeden idzie za drugim, podaje pomocną dłoń i nie pozostawia bliskich w potrzebie. Choć próbowali tylko pomóc jednemu z nich, natknęli się na skomplikowaną sieć handlu żywym towarem i ogranami, oraz próbami przejęcia ich terenu. Sprawy jak zwykle się komplikują, nie brakuje humoru, drastycznych i gorących scen, miłości bez granic i chwil przepełnionych grozą.
Strasznie dużo się dzieje, a akcja gna go przodu w zaskakującym tempie. Ania nie powiedziała jednak ostatniego słowa w tej sprawie, choć pokazała, że kolejny happy end jest blisko, burzowe chmury ponownie się kłębią nie zwiastując niczego przyjemnego. Seria grzechu warta, którą pokochają miłośniczki szaleńczych związków, morderczych pojedynków i miłości, dla której pokona się każdą przeszkodę, nawet,  jeśli ceną może być własne życie. Bardzo polecam i dziękuję Ani za zaufanie, którym mnie obdarzyła.

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2022-11-10, Przeczytałam, Mam,

Kirił Tarasow po latach nieobecności wraca na wschód. Ma jeden cel:  odzyskać ukochaną, którą musiał zostawić kilka lat temu przez wzgląd na jej bezpieczeństwo. Na miejscu jednak okazuje się, że Raisa została uprowadzona. Rozpoczyna się wyścig z czasem, każdy dzień zwłoki oznacza większą możliwość utraty dziewczyny. Drogi prowadzą mężczyznę do Nowej Jorku, a przy okazji do domniemanego brata Kiriła, którym okazuje się Dimitrij Tarasow. Czy mężczyźni są faktycznie spokrewnieni? W poszukiwania kobiety angażuje się sam Siergiej Szewczenko, a wraz z nim cała armia testosteronu w postaci pozostałych członków familii. Rodzina Tarasow nie da ze sobą pogrywać, a ten kto wpadnie na pomysł aby z nimi zadrzeć, słono za to zapłaci.

Uwielbiam zawziętość Tarasowów i tę babską plagę, która rządzi męską częścią rodziny. Najbardziej jednak urzeka mnie w nich to, że wyznają zasadę ,,jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", bez względu na cenę podejmują ryzyko, aby ocalić to co dla nich najcenniejsze. Z tą rodzinką się nie zadziera, a każdy wróg otrzyma zasłużoną karę. Czy tak będzie i w tym przypadku? Nie zabraknie w tej pozycji zaskakujących zwrotów akcji, a motyw handlu żywym towarem mrozi krew w żyłach. Akcja pędzi, czas ma olbrzymie znaczenie a życie Raisy jest dla Kiriła najcenniejsze. Do tego wraca do mężczyzny przeszłość, jednak czy nie zbyt szybko przyjdzie się mu z nią rozliczyć?

Autorka, po raz kolejny zabiera nas do bezwzględnego świata mafii, który oprócz brutalności oferuje nam coś więcej - pożądanie, miłość i mnóstwo akcji.  Tajemnice z przeszłości, które odkrywamy u boku bohaterów intrygują od pierwszej strony, przez co do samego końca lektura trzyma w pełnym napięcia oczekiwaniu. Motyw porwania, sceny namiętności dodają całości pikanterii, którą tak lubimy w twórczości Pani Ani. Książkę czyta się niezwykle szybko i przyjemnie więc z pewnością umili Wam wieczór.

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-11-09, Ocena: 6, Przeczytałem,

...Czasem Anioł bywa diabłem...

Kirił Tarasow wraca do Europy po coś co należy do niego a raczej po kogoś...

Kogoś kto jest dla niego nadzieją, światełkiem w tunelu i brzytwą której chwyta się tonący. Zawsze należała do niego już wtedy kiedy zobaczył ją skulona w domu dziecka w którym się wychowywali.

Lecz on miał szczęście, został adoptowany.

Ale czy to szczęście nie było piekłem?

Gdy wraca odkrywa że jej nie ma. Raisa zniknęła a za jej zniknięciem jak podejrzewa stoi on. Jego były zleceniodawca a teraz najgorszy wróg.

Kirił zrobi wszystko żeby ją odzyskać.

A gdy w poszukiwania wkroczy Sergiej Szewczenko i Rodzinka Tarasow będzie się działo.

Co stało się z dziewczyną?

Jaka prawda wyjdzie na jaw?

Jakie mroczne sekrety skrywa przeszłość?

Ufff.... Kochani jak ja czekałam na tę część.

Uwielbiam braci Tarasow. Gorąca, zaskakująca i pełna zwariowanych akcji książka. Rodzinka Tarasow jak zwykle potrafi zaskoczyć. Cieszę się że autorka i w tej części wmieszała wszystkich braci i ich zwariowane kobiety w akcję. Bez nich i ich poczucia humoru, myślę że to nie byłoby to. I jeszcze te pomieszanie czasów teraz i dawniej to był totalny sztos.

A na koniec autorka wie jak trzymać w napięciu czytelnika.

Tylko ja pytam czemu?

Ja chcę wiecejjj teraz,zaraz, natychmiast a tu du** trzeba czekać ?

Blade
Anna Wolf0
Okładka ksiązki -  Blade

Rewelacyjna seria motocyklowa autorki bestsellerowych „Gangsterów”. Życie Blade’a kręciło się wokół klubu, braci i chętnych...

Zimowe serca
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Zimowe serca

Erick Walker nie wierzy w cuda. A jednak pewnego zimowego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem zdarzyło się coś niezwykłego. Nieznajoma uratowała Ericka, kiedy...

Forget Me Not
Julie Soto