Oblicze gangstera

Oblicze gangstera
Tom. 6

Kirił Tarasow wraca po kilkuletniej nieobecności. Bardzo chce odnaleźć osobę, na której mu zależy. Czy mu się to uda? 🤔
Wydaje mu się, że Raisa jest dla niego światełkiem w tunelu. Czy na pewno? 🤔
Podejrzewa, że za jej zniknięciem stoi jego były zleceniodawca. Jest on głowa tutejszej grupy przestępczej.

Wszystkie tropy wiodą go do Nowego Jorku, właśnie tam czeka na niego kolejna tajemnica do rozwiązania. Czy ja rozwiążę? 🤔 Jaka to jest tajemnica? 🤔
Jednak sprawa komplikuje się, ponieważ w poszukiwania Raisy angażuje się sam szef tamtejszej mafii, a jest nim Siergiej Szewczenko. Dlaczego on się w to angażuje? 🤔
Dla Kiriła rozpoczyna się wyścig z czasem, stawką jest życie wielu ludzi. Dla mężczyzny życie jednej osoby jest cenniejsze niż własne. Kogo i dlaczego? 🤔
Kogo uratuje? 🤔

Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Dziś zacznę od tego, że mam wrażenie, że każdy tom jest pisany na siłe. Moim zdaniem każdy tom nie jest taki dobry jak te 4 pierwsze. Ja bardzo lubiłam serię Gangsterzy od Ani, ale czytanie na siłę nie ma zbytnio sensu. Co do okładki, to podoba mi się. Nasuwa mi się pytanie, czy seria gangsterzy się już skończyła, czy będą następne tomy? 🤔

Polecam Wam się zapoznać i wyrazić własne zdanie.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Informacje dodatkowe o Oblicze gangstera:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-11-09
Dodał/a opinię: Patka96x

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Oblicze gangstera

Kup książkę Oblicze gangstera

Ryzyko gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ryzyko gangstera

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!„Mafia to ja”.Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną...

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...