Oblicze gangstera

Kirił Tarasow ma jeden cel - za wszelką cenę odnaleźć ukochaną. Kobietę, dla której jego wewnętrzny diabeł jest rządny krwi a drzemiący w nim anioł najchętniej nie zostawiałby już jej nigdy samej.
    Raisa jest dla niego wszystkim. Dlatego, gdy tropy go prowadzą do Nowego Jorku, nie waha się ani sekundy. Trafia tym samym w sam środek wydarzeń, które z każdą kolejną chwilą, każdą kolejną wypływającą na powierzchnię tajemnicą powodują, że daje z siebie wszystko. Bo musi, bo tak dyktuje mu serce. Niech wszyscy poznają, jaki naprawdę jest Kirił Tarasow.
   Co się wydarzy? Jakie sekrety ujrzą światło dzienne? Czy Kirił odnajdzie Raisę?

Kolejny romans mafijny. Kolejna naszpikowana emocjami historia miłosna, której perfidny los co rusz rzucał kolejne kłody pod nogi.
    Pewność siebie, waleczność oraz odwaga głównego bohatera idealnie oddawała jego samego. Jego siłę i pasję. Kirił był bardzo charyzmatyczny.
    Bardzo dobrze wykreowana postać. Tak samo Raisa, która mimo doświadczeń nie była słaba i krucha, mdła czy niewyraźna. Ta kobieta mnie pozytywnie zaskakiwała.
   Super, że pojawili się wcześniej już poznani członkowie tej wielkiej familii. Wspaniałe było móc jeszcze raz ich spotkać na kartach powieści. Ale się ujawniłam. Tak, z jednej strony był genialny humor, wsparcie i akceptacja, a z drugiej ogień walk i starć.
   Ogrom testosteronu wręcz kipiał. Sceny sensacyjne swą dynamiką powodowały, że tworzyła się adrenalina i niepewność o ciąg dalszy wydarzeń.
    Wspomniane sekrety i tajemnice burzyły spokój. Powodowały zamęt i niemały szok. Jednocześnie dawały światło na całość historii, która dotyczyła ich wszystkich.
   Autorka dobrze przemyślała fabułę i tak samo dobrze prowadziła wydarzenia. Wątki zostały rozbudowane. Zmysłowe, pełne pasji i żaru ceny uniesień rozgrzewały do czerwoności. Elementy zaskoczenia i zwroty akcji sukcesywnie budowały moje zaintrygowanie, które nie malało. Do samego końca czytałam z zapartym tchem.

Polecam.

Współpraca: Grzeszne Książki

#recenzja

Informacje dodatkowe o Oblicze gangstera:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-11-09
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Oblicze gangstera

Kup książkę Oblicze gangstera

Zimowe serca
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Zimowe serca

Erick Walker nie wierzy w cuda. A jednak pewnego zimowego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem zdarzyło się coś niezwykłego. Nieznajoma uratowała Ericka, kiedy...

Storm
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Storm

Chociaż poznali się wiele lat temu, dopiero teraz mogą zbudować coś prawdziwego. Jej tajemnica zmieni ich życie na zawsze... Summer jest samotną matką...