Oblicze gangstera

To już drugi tom z serii bracia Tarasów, która jest kontynuacją serii „Gangsterzy”.

Czy to możliwe, że Siergiej, Anton, Aleksiej Dimitrij i Melissa mają jeszcze jakiegoś członka rodziny, którego do tej pory nie poznali?

Tym razem Kirił poszukuje Dimitrija i twierdzi, że mają wspólnego ojca. Tak wiec cała rodzina znów staje murem by rozwiązać tę zagadkę, bo samo zdjęcie nic nie mówi, ale od czego są testy DNA.

Kirił zjawia się w Nowym Jorku, bo poszukuje swojej ukochanej, z którą poznał się w domu dziecka. To tam zawsze ją bronił i był dla niej wsparciem, teraz ktoś ją porwał. Ma podejrzenia, kto to może być a dodatkowo obawia się, że ktoś chce ją przehandlować. Szewczenko dowiadując się, że ktoś na jego terenie robi takie interesy na boku postanawia najpierw pomoc Kiriłowi i tak cała rodzina znów się mobilizuje.

Poszukiwaną dziewczyną jest Raisa, ktoś porwał ją by oddała szpik i narządy. Jednak pojawia się dziewczyna, która mimo choroby postanawia ją uwolnić i tak wskazuje jej drogę, którą może uciec. W trakcie uciekania znajduje również uwięzione dzieci i to nie daje jej spokoju. Obiecuje im, że po nie wróci i je uratuje.

Czy Kirił odnajdzie ukochaną? Czy Szewczenko z kuzynami wprowadzą porządek na swoim terenie? Czy Dimitrij i Kirił rzeczywiście mają tego samego ojca?

Kolejna część o rodzinie mafijnej, którą naprawdę aż chce się bliżej poznać, mimo grozy, jaką sieje.

Tym razem Kirił chce odnaleźć swojego brata, znaczy prawdopodobnie już go odnalazł tylko czy samo zdjęcie, na którym jest jego ojciec jest dowodem? Jednak mimo niepewności wszyscy bracia z odrobiną dystansu, ale jednak już traktują go jak rodzinę a zwłaszcza Dimitrij. Są do siebie dosyć podobni może nie z wyglądu, ale na pewno z charakteru. Kirił jest osobą nie porywczą i dosyć opanowaną, oraz cierpliwą.

Raisa po tym jak uciekła i trafia pod skrzydła rodziny Tarasow ciężko jest jej im zaufać. Od małego darzy Kiriła wyjątkowym uczuciem, cały czas podczas pobytu w domu dziecka czekała na niego aż po nią wróci, jednak gdy dowiaduje się, czym on się zajmuje ma mieszane uczucia. Rozumiem ją, jakaś mafia porywa ją by handlować jej narządami a tu nagle trafia do innej mafii, też bym miała obawy.

Kolejna książka autorki, którą czyta się w błyskawicznym tempie i bardzo przyjemnie. Niespodziewane zwroty akcji sprawiają, że przez tę historię się dosłownie płynie.

Miałam nie raz podczas czytania tak, że zastanawiałam się, co może się dalej wydarzyć skoro już coś się wyjaśniło, a jednak autorka potrafiła mnie bardzo zaskoczyć, co jest zdecydowanie na plus.

Super, że nie jesteśmy skupieni tylko na męskiej części mafii, ale również kobiety odgrywają bardzo kluczową rolę i nie raz to one trzymają rękę na pulsie.

Tę serie jak i „Gangsterów” gorąco polecam, naprawdę przyjemnie się wraca w kolejnych częściach do rodziny Tarasow. Ja już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Informacje dodatkowe o Oblicze gangstera:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-11-09
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Oblicze gangstera

Kup książkę Oblicze gangstera

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...

Obietnica gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno...